282 Shares 9937 views

Migdałowy i jego właściwości

Migdały – magazyn substancji odżywczych. Każdy wie, że migdały powinny być spożywane przez dzieci i dorosłych. Jednak nie powinno się ponieść szczególnie dlatego, że te słodkie i orzechy mogą zrobić krzywdę. Dlatego sugeruję lepiej zrozumieć, co dokładnie są migdały, a „co zjada”.

Rośnie w pięknych krzewów róż, które kwitną w momencie uderzenia wyobraźnię z jego wspaniałych białych i różowych kwiatach. Głównym dostawcą migdałami w tej chwili jest w USA, a jego oryginalny ojczyzna jest uważany krajów Azji Środkowej. Migdałowy skromny, dobrze toleruje ciepło i zimno, odporna na suszę i miłości światła, więc jest doskonale sprawdziła się na niemal całym świecie.

Istnieją dwa rodzaje migdałów: gorzkie i słodkie. Gorzkie migdały używane aby olej migdałowy, który jest używany do produkcji i likiery (takich jak Amaretto), jak również kosmetyki i perfumeryjnym. Słodki orzech – ten, który zwykliśmy jeść. Z niego jest przygotowany i różnorodne wypieki są również dodawane do kosmetyków i perfum.

Migdałowy zawiera 53% tłuszczu, 22% związków azotu, wolna od azotu 12% substancji, 7% wagowych wody i 4% włókien. Jest to jeden z najcenniejszych źródeł witaminy z grupy B, ułatwiając budowę nowych komórek, normalizowanie metabolizm, poprawiają zęby, włosy i skórę. Witamina E, również zawarte w dużych ilościach w migdałach, pomaga organizmowi w celu zapobiegania niszczeniu komórek, co z kolei zapobiega powstawaniu i rozwoju nowotworów złośliwych. Ponadto, witamina E poprawia elastyczność skóry, likwiduje drobne zmarszczki i sprawia, że aksamitna w dotyku. Kompozycja zawiera fosfor migdałowy, potas, wapń i magnez, które pomagają zorganizowania pracy układu sercowo-naczyniowego. Inne witaminy, takie jak tiamina, biotyna, ryboflawina, pirydoksyna, kwas foliowy i kwas pantotenowy wzmocnić układ odpornościowy i pomaga zwalczać infekcje wirusowe. Nie powinniśmy zapominać, jak użyteczne nakrętki dla mózgu. Zaledwie kilka orzechów każdego dnia, a będziesz zawsze mieć doskonałą pamięć i jasność umysłu.

Ale nie możemy zapominać o niebezpieczeństwach, które niesie migdałów. Po pierwsze, nie mogą być w każdym przypadku mieć gorzki nakrętki, ponieważ zawierają one toksyczne kwasu cyjanowodorowego, które nie tylko mogą zatruć ale nawet matrycy. Jeśli chodzi o słodkich orzechów, ich stosowanie powinno być ograniczone, zbyt, ponieważ orzechy – ciężkie jedzenie i przewodu pokarmowego nie może poradzić sobie z obciążeniem. Ponadto, są one bardzo bogate w kalorie: 640 kcal na 100 gramów. Dlatego każdy, kto ogląda jej figurę, nie zaleca się używania więcej niż tuzin orzechów dziennie.

Nie migdały mogą być jako samodzielne danie lub przekąskę lub dodać do ciasta, ciastka, sałatki lub zbóż. Duma miejscu uwagę na migdały w indonezyjskiej i chińskiej kuchni, gdzie orzechy i suszone owoce dodaje się w niemal każdej potrawy. Jest to bardzo przydatne jeść migdały rano z owsianka z mlekiem i łyżką miodu. Nawiasem mówiąc Połączenie miodu migdałowego mleka – prawdziwego uzdrowienia i eliksir energii, które pomogą odzyskać od ciężkiej pracy i daje siłę do nowych osiągnięć.