286 Shares 4017 views

Jak usunąć główna Rozstania

Opiaty – heroina, morfina i metadon – spowodować poważne uzależnienie fizyczne. Uzależniony cierpi na bezsenność, rozdrażnienie, jego ostry i często zmieniających nastrój, ciągle bóle mięśni i stawów, nękają przez zaburzenia i skurcze żołądka.


Teoretycznie każdy nałogowiec może znieść rozstania bez względu na to jak długo on używa. Tym razem jest lepiej poczekać w domu, w każdy możliwy sposób oderwany od myślenia o muzyce narkotyków, filmów, gier, książek i czasopism, a wreszcie żywności. Potraktujcie to jako tymczasowy dobrowolnego więzienia. Usuń rozpad mogą być narkotyki, ale przesadzić niebezpieczne – nasenne i uspokajające są uzależniające w ciągu kilku tygodni.

Coś, co można kupić w każdej aptece bez recepty: – leki przeciwbólowe baralgin, sedalgin; przez ciepło i pocenie – paracetamol i aspiryna; wymioty – Reglan; jeśli pobudzają apetyt, a łamiąc pożądane jest, aby produkty mleczne i pić ich Festalemps lub mezim. Bardzo pomaga witamin.

Ważne jest, aby nie utrzymywać żadnych kontaktów w ogóle z tych, którzy próbowali wcześniej. Tymczasowo opuścić miasto, a nawet kraj, zdjąć innego mieszkania. Im większa jest zmiana sytuacji, tym lepiej: nic nie powinno nawet nawiązują do narkotyków. Jeść z kolegami liceum – przeniesione do innej uczelni, a jego koledzy – dostać innej pracy.

Wszelkie maleństwo może powodować silne pragnienie, aby wziąć lek, nawet zapach dezodorantu lub coś do jedzenia. Czy chcesz usunąć rozpad – pozbyć się tego wszystkiego.

Drug wycofanie wycofanie. Jest przepisywany przez lekarza

Klasyczny sposób łagodzenia opiatów zerwania – połączenie klonidyny, która obniża krwi i ciśnienie wewnątrzgałkowe, odpręża układu nerwowego, tiapryd – środek uspokajający, środek przeciwbólowy i przeciwwymiotne i Tramal – przeciwbólowe.

Dawkowanie i czas trwania usuwania oczywiście łamanie lekarz będzie odebrać dla ciebie osobiście. Zadanie – aby zatrzymać zaburzeń psychicznych, wpływa, aby złagodzić ból. W ogóle, break-up odbędzie się całkowicie w ciągu 5-10 dni.

Stosunkowo nową metodę – zastosowanie kombinacji antagonisty opiatów. Leki wycofane produkt leczniczy upadkowi korpusu, zmniejszenie o połowę okresu leczenia. Innym dobrym sposobem – terapia neyroleptidami. Powoli dożylnie wprowadzić takus. Pierwszy poprawę obserwowano po 15-20 minutach lek działa do pięciu godzin, a stosuje się 5-7 dni.

Klinika lek „Edelweiss”, aby pomóc narkomanów, alkoholików oraz graczy. W leczeniu wykorzystywane sprawdzone metody. To odbywa się indywidualnie i poufnie. Jesteśmy gotowi podjąć się nawet najcięższych przypadkach. Życie bez uzależnienia zaczyna się w „Edelweiss”.