465 Shares 8107 views

Saharov Wasilij: twórczy pisarza

Wasilij Saharov – utalentowany rosyjski współczesny pisarz, który stworzył wiele dzieł literackich w gatunku fantasy i science fiction. Jego powieści i całe książki cykle mają jedną ważną cechę – wszystkie one są przepojone szczerości i miłości do ojczyzny, które są charakterystyczne dla narodów słowiańskich w ogóle.


Wasilij Iwanowicz Saharov: Biografia pisarza

Urodzony Wasilij 19 listopada 1977 roku w Rosji (region Krasnodar) we wsi Ternovskaya. Sacharowa w 1997 Basil wszedł Szkołę Naval nazwany G. Sedov w Rostów nad Donem, po którym otrzymał nawigatora zawód Navigator. Jakiś czas później przyszły pisarz został wezwany do służby wojskowej w marynarce. W związku z okolicznościami życia Sacharow Basil posiada umiejętności w różnych zawodach: pielęgniarz, żeglarz, Krzew, straży i budowniczego. Przez długi czas nie mógł znaleźć swoje miejsce w pracy i bardziej lubiący hobby – poszukiwanie skarbów. W tej chwili Saharov Wasilij Iwanowicz jest także aktywnie zaangażowany w sprawy Kozaków terytorium Krasnodar.

Sacharowa kreatywność

Wszystkie prace, które napisał Sacharowa Basil można podzielić w taki gatunek literacki jako fantasy i science fiction.

Literacka kariera rozpoczęła się wraz z publikacją prac w pewnym czasopiśmie internetowym. Wasilij Saharov ( „samizdat” był jego stałym towarzyszem, ponieważ pierwsze próby pisania on opublikowany na stronie internetowej) szybko zyskał popularność i uznanie czytelników. Już w 2011 roku opublikowano pierwsze powieści – "Soldier" i "The War of the gate".

W 2012 roku, w oknach księgarniach, książki Saharova Vasiliya – „Buławina”

Pomimo faktu, że w tej chwili jest to już możliwe, aby znaleźć drukowane wersje książek zostały sporządzone przez Wasilij Saharov „samizdat” nadal jest nieodzownym partnerem pisarza.

Oprócz dzieł sztuki, Sacharow posiada dużą liczbę artykułów w głównych tematów historycznych. Ponieważ autor urodził Saharov Wasilij w regionie Krasnodar, różnorodność jej artykułów mówić o Kozaków, historii przeszłości. Ponadto, autor bardzo dobrze udaje się przekazać to, co jest teraz rosyjscy Kozacy.

Wszystkie książki Vasiliya Saharova interesującą swoją historię, napisany przez lekkie sylaby, a nawet warto czas spędzony na nich.

Trylogia „Thor”

Seria książek „Top” odnosi się do literackiego gatunku bojowej fikcji. Fabuła obraca się wokół młodego żołnierza, który mieszka w trzydziestym wieku pne. Postęp w technologii od dawna mogą żyć na innych planetach, które są odpowiednie dla istot ludzkich. Jednak nawet tutaj istnieje niebezpieczeństwo zagraża ludzkości. To długie, wyniszczające wojny, które zwiększają zakres i zabrać wiele niewinnych istnień ludzkich. Główny bohater – Victor, wysłany do jednego ze starych planet wojskowych stworzyć nową strukturę roboczą. Ale los grał trick na niego, a bohater dowiaduje się, że jego matka szuka swojego dziadka, którego istnienie miał całe życie nawet nie znasz. Nagłe pojawienie krewnego dramatycznie zmienia życie Victor.

książka Sacharowa Basil „Sage”

Powieść należy do gatunku literackiego fantasy wojskowych i historycznych. Fabuła obraca się wokół zwykłego człowieka centrum, które zostały zaproszone do udziału w eksperymencie, na które zgodził bez wahania. W wyniku doświadczeń bohater wpada w przeszłości, w XII wieku. Powrót nie jest w żaden sposób, dlatego bohater jest zagubiony – co robić? W rezultacie, zajmuje ważną decyzję – aby zmienić historię Słowian i pomóc przetrwać Night of Svarog z mniejszymi stratami.

Trylogia „Wojna z bramy”

Cykl odnosi się do literatury fiction. Działania odbywają się w równoległej przestrzeni w przestrzeni, gdzie Empire of the Elves od wielu lat jest w stanie wojny z jego zbuntowanych niewolników. Po jego klęsce, elfy zaczynają obejmować inne światy, których mieszkańcy są ludzie w tym intraracial rozłamu. Z powodu manipulacji i fałszywych obietnic elfy nie mogą tworzyć potężną armię. Ziemia jest również zaangażowany w zupełnie niepotrzebnej wojny dla niej. Jednak nie każdy chce umrzeć dla interesów innych. Główny bohater – Timofey Kudryavtsev, idzie własną drogą, nie chcąc uczestniczyć w konfliktach cudzych.

Powieść „widełek”

Utwór został napisany w gatunku science fiction. Powieść jest alternatywną historię II wojny światowej, która ma prototyp Hitlera i Stalina. Główny bohater idzie do bitwy pod sztandarem Niemiec wobec wojsk radzieckich. Główną ideą autora – budowa państwa rosyjskiego i Kozaków.

Seria książek „Urquhart Royho”

Cała seria książek związanych z literackiego gatunku fantasy. Dusza i umysł bohatera znalazł się w ciele umierającego syna hrabiego-Master. Nie próbując narzucić swoje własne zwyczaje, bohater próbuje się ustatkować i dostać się w nieznanym środowisku dla niego. On ma przyjaciół, wrogów, patronów. Główny bohater stara się zbadać starożytną magią i stać się znowu ten sam człowiek. Główną ideą pracy – aby pokazać, że w każdym świata i ludzi, a nie ludzie, podobnie jak zwykła osoba, która ma swoje cele, pragnienia i tajemnice.

Powieść "Ostatni urodzony of the Ancients"

Grafika jest w stylu fantasy. W grze historia – syn samotnej barona, który nie ma rodziny. Czuje się obco wszędzie. Na wieść o jego krwi i tajnym pochodzenia bohatera wreszcie traci nadziei, a dla najlepszych, a idzie na wojnę, która skupia przedstawicieli starożytnych magów i czarowników. Powieść opisuje historię życia bohatera, jego cierpienia psychiczne, myślenia i rozumowania, a następnie, po czym musiał przejść, aby wreszcie odnaleźć spokój i zrozumieć swoją rolę w tym świecie.