354 Shares 5993 views

Deweloperzy Jekaterynburg: obudowa, „rozbiórki” lub fair play?


Niezależnie od sytuacji na rynku finansowym kraju lub świata, człowiek zawsze dążył do nabycia mieszkania. Pragnienie, aby znaleźć „dach nad głową”, zrodził tworzenia szerokiej gamy firm oferujących usługi budownictwa mieszkaniowego, co marzenia ludzi. Koszt za metr kwadratowy stale rośnie, więc często zwracamy uwagę, aby nie mieć marzenia i pragnienia, aby upewnić się, że tak blisko jak to możliwe możliwości. Wielkość rynku prywatnego mieszkania rośnie w każdym mieście. Twórcy Jekaterynburg, Perm, Saratowie, na przykład, oferują zainteresowanym stronom dostępne jako gotowe mieszkania, a rozważyć projekt przyszłych budynków. Technologia ta działa większość firm na całym świecie.

Czasy i Mores

Twórcy Jekaterynburgu i innych miastach Rosji przeżywają trudne czasy. Nowe przepisy w zakresie nabywania gruntów są mylące, a nawet dużych i „dorosły” firm. Tak więc, jeśli w Jekaterynburgu kilka miesięcy temu na rozgraniczenia gruntów w mieście zajmuje się władz miejskich, już w maju tego ustęp Urban Development reguluje Ministerstwo Stanu Property Management. To właśnie z powodu interwencji sił zewnętrznych w procesie budowania odpady do lat nowych mieszkań, deweloperzy Jekaterynburgu spontanicznie odmówić być aktywnych aukcji.

Skandal SGF Jekaterynburg

W 2012 roku wiele firm z tego miasta były zaangażowane w skandal. Projekt dla indywidualnego budownictwa mieszkaniowego (domów jednorodzinnych) spadł na stole do prokuratora. Chodzi o to, że twórcy Jekaterynburg, wynajem dom gotowy, nie wiążą się w celu sprawdzenia realizacji przepisów bezpieczeństwa. W konsekwencji – kilka wysokich budynków zburzono. Część uznane zamieszkania. Wszystkie firmy budowlane zostały podzielone na dwa obozy. Niektórzy starają się zalegalizować swoje „dzieła”. Inne ceny użyciu gwałtowny, kupno i przechwytywania ha pod budowę mieszkań, które ponownie zostaną zburzone. Należy zauważyć, że budowa domu nie przechodzą i pół czynności rejestracyjnych, więc administracja miasta uznają je za nielegalne.

Dostępne mieszkania „rozbiórka”

Jednak wiele mieszkania na sprzedaż w Jekaterynburgu w dalszym ciągu wydaje się świecić stale rosnące tempo. Z tą samą prędkością w prokuraturze otrzymał zarzuty nieuprawnionego przejęcia ziemi. Przedstawiciele niektórych firm zgadzają się, że większość budynków została zbudowana nieostrożnych spekulantów, którzy chcieli, aby zaoszczędzić na materiałów, robocizny i procedur projektowych. Jednakże, istnieje zainteresowanie, a ci deweloperzy budynek, który spełnia wszystkie wymagania. Jednak znalezienie budynków na terenie prywatnych przedsiębiorstwach mieszkaniowych przyrównuje do gwałcicieli. W tej materii jest jak wino administracji i firm budowlanych.

Ponadto skandal nabiera rozpędu. Niektóre firmy tworzą śmiałe projekty publiczne, takie jak „Dostępne Jekaterynburg nowego rozwój N». Jednak oni nie zwracają uwagi na fakt, że w takich mieszkań, wstępnie zaprogramowany do rozbiórki, jest mało prawdopodobne, ktoś będzie żył długo i szczęśliwie.