593 Shares 6965 views

Czy pokrzywy podczas miesiączki?

Miesiączka jest często towarzyszy szereg objawów nie najbardziej przyjemny. Bóle i dyskomfort w jamie brzusznej, zaburzenia układu pokarmowego, zmniejszenie wydajności i wahania nastroju – ten zestaw jest znane wielu kobiet. Co zrobić, aby przetrwać krytyczne dni z minimalnymi stratami? Tradycyjna medycyna oferuje szereg receptur. Jest skuteczne, na przykład, przy miesięcznym pokrzywy.

Jakie właściwości pokrzywy?

Często przyczyną pogorszenia stanu zdrowia w czasie krwawienia miesiączkowego jest duża utrata krwi. Obserwowane zjawisko to może być spowodowane słabą krzepliwość. W ten sposób pogarsza się, a krew jest wystarczających składników odżywczych mogą wystąpić rozcieńczenie. Słabo zdefiniowane i krzepliwości krwi może być sobą – jest długotrwałe i ciężkie krwawienie miesiączkowe. Czy to jest niebezpieczne, a co zrobić z ciężkim miesiączki? Można rozwiązać ten problem poprzez ziołowe napary i wywary. Szczególnie skuteczne pokrzywy – zawiera witaminę K w sposób naturalny reguluje krzepliwość krwi. Również ta roślina jest bogata w wapń i przeciwutleniacze – witaminę C. To właśnie z tych powodów pokrzywa miesiączka jako użyteczne.

Jak korzystać z pokrzywy dla poprawy podczas miesiączki?

Dla celów terapeutycznych, należy świeżego soku z roślin leczniczych, infuzji i wywary świeżej i suchej surowców, oraz nalewki alkoholu. Oferujemy Państwu szeroką gamę receptur, które pomogą w przypadku, ból brzucha, a istnieją inne typowe objawy podczas miesiączki.

  1. Do wyciskania soku, można użyć liści i łodyg roślin, o ile są one świeże. Take soku przed posiłkami 3-4 razy dziennie. Przed użyciem musi być rozcieńczony wodą w stosunku 1: 4, przy czym jedna część – sok pokrzywy. W pewnym momencie nie powinno trwać dłużej niż jedną łyżeczkę.
  2. W celu przygotowania odpowiedniego świeże lub suszone pokrzywy. konieczne jest jedna szklanka wody, aby 2 łyżki ziół. Zagotować bulion powinna wynosić około 5-10 minut na małym ogniu, następnie trzeba dać go parzyć przez około 30 minut (można w termosie). Otrzymany gotowy kubek pożywce powinno być podzielona na 3-4 dzienne spożycie picia na czczo.
  3. To pomaga pokrzywa na miesiąc i we wlewie alkoholowym. Będzie to wymagało świeżej trawy, z których jeden jest wlać dziesięć części wódki. Pierwszy dzień podawania wlewu powinna być w świetle przez następne 8 dni, powinna być umieszczona w ciemnym miejscu. Gotowy produkt przechowywany w lodówce, należy przed posiłkami do 25-35 gramów trzy razy dziennie.

Czy pokrzywa ma co miesięcznych przeciwwskazania?

Środki ostrożności pokrzywy wartości wszystkich ludzi z normalnym lub wysokim poziomem krzepnięcia krwi. Nie należy nadużywać popularne receptur na bazie tej rośliny są ci, którzy cierpią z powodu chorób serca i naczyń krwionośnych. Zabrania czynnik napój na bazie pokrzywy macicy krwawienia nie związane z cyklem miesiączkowym.