799 Shares 6639 views

Najlepszym lekarstwem na trądzik

Najlepszym lekarstwem na trądzik na wszystkich, ponieważ przyczyny choroby u każdej osoby indywidualnie. Pojawienie się trądziku wpływem czynników takich jak stres, menstruacja, żar, wysoka wilgotność, produktów kosmetycznych na bazie parafiny i lanoliny, genetyczny predyspozycje oraz niektóre leki leki. Więc najlepszym lekarstwem na trądzik to nie tylko każdy człowiek ma swój własny, ale dla konkretnej przyczyny jest inna.


Choroba ta zawdzięcza swoją nazwę naukową z uroczych starożytnych greckich nimf, które wzbudziło zazdrość bogiń Olimpu. Więc uciekają się do sztuczek i podstępu, przekonał Zeus ukarać niefortunne piękno. Gromowładca zakryła straszny trądzik. Trądzik przestał przyciągać mężczyzn i boginie nie uspokoił. Nimfa starał się odzyskać, ale nie mógł znaleźć najlepsze sposoby trądzik. Więc pryszcze, zaskórniki, wągry są nazywane „trądzik”, który został włączony jako termin w naukach medycznych.

Rodzaje trądziku, stopnia ich rozwoju, przyczyn i skutków.

  1. Pojawienie się zaskórników wskutek zatkania przewodów łojowych. Różne otwarte i zamknięte zaskórniki. Pierwszy akt skóry białych guzków tak małe jak 3 milimetrów. Zamknięte wyglądają jak czarne kropki. Ich wygląd jest spowodowany przez nagromadzenie łoju pod naskórkiem.
  2. Plamkowa (papulopustuleznye) trądzik powstaje w wyniku zapalenia dowolnego typu zaskórniki. Jeżeli proces był ciężkie, z takiego
    Trądzik może pozostać blizny.
  3. Stwardniały zaskórniki pojawiają się na skórze w związku z procesami ropienie w głębszych warstwach. Są trądzik mieć solidną konstrukcję i jest zwykle towarzyszy obrzęk i zaczerwienienie skóry w pobliżu. Po prawie zawsze pozostają blizny.
  4. Phlegmonous trądzik. Jeżeli początkowy etap ropienia pominięty i proces przechodzi energicznie ropa może wypełnić jamę w skórze. Jeśli te węgorze są w bliskiej odległości od siebie, to mogą przyjść razem i wziąć dużą powierzchnię skóry. Być może w takiej sytuacji pomoże rozwiązać trądzik, ale co do zasady, phlegmonous trądzik wymaga operacji.
  5. Skupiony (ułożone) acnes. Ten typ pojawia się zazwyczaj w obszarach brzuchu, na plecach (w górnej części), na twarzy i klatce piersiowej. Określa wiele guzkowego trądziku torbielowatego. W pewnych okolicznościach może się razem i napełnić ropą jamy podskórnej. Ten rodzaj choroby, ak nie ogólnie postanawia na własną rękę i wymaga leczenia do specjalistów.
  6. Odwrotny trądzik. Pojawiają się w wyniku ściskania i uszczelniania przewodów gruczołów potowych w trakcie zapalenia. W efekcie mogą tworzyć przetok.
  7. Błyskawica trądzik. Najczęściej cierpią z chłopców w okresie dojrzewania. Wyglądają jak wrzodziejące powierzchni, któremu towarzyszy gorączka i bóle stawów i brzucha.

W każdym razie nie jest to zalecane bez porady lekarza, aby postawić diagnozę i wybrać najlepsze lekarstwo na trądzik. Wykwalifikowany można to zrobić tylko przez dermatologów, którzy posiadają wiedzę i zdobyć doświadczenie w obserwacji i leczenia tej choroby, gdyż istnieje wiele trądzik wizualnie podobnych sytuacjach, ale różne objawy kliniczne.