475 Shares 5327 views

„Nimesulide-Teva”: instrukcję obsługi, analogi narkotyków i opinie

ludzie często potrzebują awaryjnego użycia leku. Zwykle przeciwbólowe lub gorączka leki redukujące. Podstawą takich leków są różne składniki. Takie zastosowanie nimesulid. Dostępny lek z substancją czynną w różnych formach. Może on być w postaci proszku do sporządzania zawiesiny, syropu lub tabletki. W niniejszym artykule koncentruje się na przygotowaniu „nimesulid Teva”. Opis leki opinii o tym i funkcji aplikacji będą malowane na. Możesz się dowiedzieć o wskazaniach i ograniczeniach leków zgodnie z zaleceniami. Analogi leku może być absolutna (z tego samego materiału) i na podstawie innych składników. Ich nazwy handlowe zostały również przedstawione w artykule.


Charakterystyka produktu

"Nimesulide-Teva" – tabletki. Instrukcje do stosowania mówi, że w ramach jednej jednostki obecności 100 mg nimesulidu. Producent wprowadza dodatkowe składniki, w tym laktoza, stearynian magnezu, olej roślinny, giproloza, dokuzanu sodu, soli sodowej karboksymetylocelulozy, skrobia i celuloza.

Dostępny lek przez 10, 20 lub 30 tabletek w opakowaniu. Stwierdził on marką opakowanie leków „Nimesulide-Teva”. Instrukcje użytkowania dołączone do zapoznania konsumentów. Koszt leku zmienia się w zależności od liczby tabletek. Większość opakowania będzie kosztował 200 rubli.

farmakologia

O lekach „Nimesulide-Teva” streszczenie mówi, że lek należący do grupy NLPZ. Tabletki są niesteroidowe leki przeciwbólowe. Redukują one stan zapalny poprzez syntezę prostaglandyn. Substancja czynna obniża temperaturę wystarczająco efektywne w porównaniu z innymi lekami.

Po nałożeniu istnieje wysokie wchłanianie. Jeśli używasz leku podczas posiłku, stawka może być zmniejszona. Działanie leku pojawia się natychmiast. efekt przeciwbólowy był raczej niż przeciwgorączkowych. Lek wydalany przez nerki.

Zamienniki leków na podstawie nimesulidu

Istnieje kilka unikalnych tabletki „Nimesulide-Teva”. Opis leku poinformował, że substancja czynna jest składnikiem tej samej nazwie. W oparciu o nią są dostępne i innych obiektów. Ich nazwy handlowe:

 • "Nise" (Indie).
 • "Nimulid" (Indie).
 • "Nimesil" (Niemcy).
 • "Niemiec" (Indie).
 • "Po" (Cypr).

Wybierz zamiennikiem leku jest konieczne, wraz ze specjalistą. Należy zwrócić uwagę na dawkę substancji aktywnej w poszczególnych leków. To może być inna.

inne analogi

Zastąpić lek „nimesulid Teva” może i inne leki. Ale zrobili inny skład. Może to być lek "Nurofen", "ibuprofen", "Panadol", "Paracetamol", "Tsitramon", "Ketorol", "aspiryna", "Analgin" i tak dalej.

Substancją czynną leku z tych leków jest nie tylko dawka, ale nazwa. Ale zasada działa w ten sam lek. Wszystkie z nich są leki przeciwbólowe o działaniu przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

"Nimesulide-Teva": Wskazania do stosowania

Opierając się na fakcie, że lek ma działanie przeciwbólowe, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, jest przepisany choroby towarzyszy gorączka, ból i stan zapalny. Instrukcje użycia zawierać następujące informacje:

 • reumatoidalne zapalenie stawów i artropatia;
 • dna stawu, w ostrym zespole;
 • ból pleców i zapalenie kości i stawów;
 • zapalenie ścięgien i ból mięśni;
 • nerwobóle, bóle mięśni;
 • bóle pourazowe i pooperacyjne;
 • ból (ból zębów, ból głowy, nawracające bóle u kobiet);
 • gorączka i gorączkowe wartości stan podgorączkowy w chorobach zakaźnych i zapalnych.

Lek „Nimesulide-Teva” Instrukcja w sprawie zastosowania pozwala na wykorzystanie w terapii skojarzonej z zapalenie ucha, zapalenie zatok, zapalenie opon mózgowych, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i inne choroby.

Należy wziąć pod uwagę przeciwwskazania

Na tabletkach „Nimesulide-Teva” instrukcja obsługi jest poinformował, że lek ma przeciwwskazań. Nawet jeśli leki przepisane przez lekarza, trzeba do zapoznania się z nimi. Jeśli znajdziesz się w jednym z powyższych punktów, nie należy korzystać z tej usługi na rzecz jej analogów.

 • Zabronione otrzymania leku z nadwrażliwością nimesulidu, jak również możliwe uczulenie na aspirynę lub inne niesterydowe leki przeciwzapalne ze skutkiem.
 • Jeśli są zmiany w układzie pokarmowym lub wrzodziejące postaci krwawień jelit.
 • Istniejące wątroby lub niewydolności nerek.
 • niewydolność serca lub chorób krwi. W obecności tych okolicznościach w historii należy skonsultować się ze specjalistą.
 • Niedopuszczalne jest, aby stosować leku u dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

Konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem, zanim jeszcze jednej aplikacji pod adresem: uzależnienie od nikotyny, cukrzyca, stosowanie innych leków.

"Nimesulide-Teva": instrukcje użytkowania

Lek zaleca się przyjmować po posiłkach. Tabletki nie wymagają wstępnego kruszenia i połykać w całości popijając wystarczającą ilością wody. Nie należy pić narkotyków gorące napoje, mleko i soki. W celu przygotowania „nimesulid Teva” dawka 100 mg do pojedynczego podawania. Dzień wolno używać leku dwa razy.

Czas trwania leczenia zależy od przebiegu choroby. Jako przeciwgorączkowe leki nasenne spożywać nie więcej niż trzy dni. Kiedy leczenie przeciwbólowe może być obróbka pięć dni. Jeśli narzędzie jest przypisany w procesach zapalnych, wybrany spersonalizowany dla każdego pacjenta.

Specjalne instrukcje dla leku

Dzięki starannemu Preparat stosuje się u pacjentów, którzy mają skłonność do krwawień. Nie od razu używać leków po zabiegu, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia krwawienia. Konieczne jest również, aby przestrzegać dokładność podczas stosowania leków przeciwzakrzepowych i venotoniki.

Ze względu na fakt, że nimesulid jest wydalana przez nerki, lek musi być starannie zrobione z odmiedniczkowe zapalenie nerek i zapalenie nerek. Jeśli w tym samym czasie, pacjent wykorzystuje moczopędnych, efekt działania leku może być zmniejszona.

Lek „Nimesulide-Teva” może powodować zatrzymywanie płynów. Warto zwrócić uwagę na ludzi cierpiących na obrzęki i wysokie ciśnienie krwi.

Efekty uboczne: negatywne opinie

Przed zastosowaniem „nimesulid Teva”, należy zapoznać się z dostępnymi opinii na temat leku. Medycyna, podobnie jak wielu jego odpowiedników, ma skutki uboczne. Obszary te obejmują alergii w postaci wysypka, pokrzywka lub obrzęk. Są narażone na problemy z trawieniem: biegunka, zaparcia, bóle brzucha, krwawienia z jelit. Tabletki mogą powodować wysokie ciśnienie krwi, tachykardia. Istnieje możliwość skurczu oskrzeli. W takim przypadku, u pacjentów skłonne do takich skutków muszą być w posiadaniu odpowiednich leków.

Niektórzy konsumenci twierdzą, że zbyt dużo leków, aby zmniejszyć temperaturę ciała. Wynikiem tego działania była hipotermia. Grupa osób oznacza przyczyny zawroty głowy, bóle głowy, a nawet ataki paniki. Negatywne opinie o tamtejszych pigułek, ale całkiem sporo. Większość środków dobrze tolerowane przez konsumentów i ma pozytywny wpływ.

Opinie na temat leku

Tabletki „Nimesulide-Teva” opinie są dobre. Plus lek jest jej koszt. Niektóre analogi z samego składnika aktywnego są bardziej kosztowne. Tak więc, „Nise” tabletki będzie kosztować konsumenta o 250 rubli za 20 sztuk. Lek „Nimesil” jest warta nawet więcej. Działanie wszystkich oznacza to samo. Pacjenci mówią szybkiego działania leku. Efekt przeciwbólowy obserwowano przez 10 minut po aplikacji. Temperaturę obniża się do wartości gorączkowych przez jedną godzinę. Lek działa przez 6-8 godzin. Niektórzy pacjenci nie wymagają powtarzanych dawek leku.

Wadą tego leku jest to, że może być przyjmowany w dawce zaledwie 200 mg dziennie. Producent zaleca rozpoczęciem leczenia przy minimalnych dawkach. Tak więc tabletki zawierają w swym składzie 100 mg nimesulidu. Zużywają mniejszą ilość leku – konieczne jest podzielenie tabletki. Ale streszczenie nie jest to zalecane.

Opinie konsumentów na tabletach, jak już wspomniano, dobra. Wiele kobiet było użyć leków podczas zespołu napięcia przedmiesiączkowego i podczas krwawienia. Lek pomógł złagodzić uczucie i wyeliminować ból. Streszczenie nie zaleca się przyjmowanie leku podczas ciąży. Mimo to, nie są potwierdzone przypadki, w których kobiety w ciąży nie wiedział o swojej nowej pozycji i stosować lek. I żadne niekorzystne skutki teratogenne tabletek zarodków nie mają.

Eksperci twierdzą, że preparaty na bazie nimesulidu lub jego analogów powinien być zawsze obecny w domowej apteczce. Takie leki mogą wymagać niespodziewanie. Człowiek nigdy nie wie, w którym momencie pojawi się on gorączka lub ból. Lekarze powinni szukać pomocy zamiast leczyć się jeśli objawy utrzymują się dłużej niż jeden dzień.

krótkie podsumowanie

Lek „nimesulid Teva”, którego celem jest zmniejszenie temperatury, wyeliminowanie zapalenia i leczenia bólu, uwalniany z łańcucha farmacji na receptę od lekarza. Jednak wielu farmaceutów sprzedać pigułki bez takiego celu. Należy pamiętać, że trzeba nabyć takie środki jedynie w wyspecjalizowanych placówkach, z certyfikatem.

„Nimesulide-Teva” medycyna ma pozytywne opinie. Jednak zaleca się, aby użyć w minimalnych dawkach. Zabronione jest łączenie leków z alkoholem. Połączenie to może spowodować disulfiramopodobnye reakcji. Postępuj zgodnie z instrukcjami i porady lekarza w momencie przyjęcia. Dobre zdrowie!