89 Shares 2735 views

Medycyna 'ACC 200'. instrukcja

Lek „ACC 200” (tabletki musujące granulki) odnosi się do mukolityczne agentów. Lek rozrzedza śluz, zwiększając swoją objętość i umożliwia jego oddzielenie. Substancja czynna – acetylocysteina.


Mechanizm ekspozycji na lek oparty na zdolności grup sulfhydrylowych substancji czynnej zerwania wiązań dwusiarczkowych w wydzielaniu kwasu mukopolisacharydów. Lek „ACC” zachowuje swoje właściwości lecznicze i ropnej plwociny. Lek nie wpływa na stan odporności.

Lek ma właściwości przeciwutleniające, ma pewne działanie przeciwzapalne.

Oznacza „ACC 200” Instrukcja zaleca w przypadku naruszenia w plwocinie odkrztuszanie na tle mukowiscydozy, oskrzeli, zapalenie płuc, tchawicy, oskrzeli, oskrzelików. Oznaczeniami obejmują zapalenie krtani i tchawicy, niedodma płuc (czego wynikiem jest tworzenie korka śluzu w oskrzelach), astmy oskrzelowej, rozedmy płuc, zapalenia zatok, zapalenia ucha (ropne, nieżytów), zapalenie zatok. Lek „ACC 200” Podręcznik zaleca, by w ramach przygotowań do zasysania odpływowy, bronhografii, bronchoskopii. Środki stosowane do mycia ropnie, ucha środkowego i przewodów nosowych, zatok i przetok do przetwarzania Strefa robocza wcześniejszych interwencji w jamie nosowej. Lek skutecznie eliminuje lepki tajemnicę w pooperacyjnych i pourazowych.

Medycyna „ACC 200” Instrukcja nie dopuszcza do użytku z krwioplucie, nadwrażliwość na składniki, zaostrzenia choroby wrzodowej dwunastnicy i żołądka, krwotoku płucnego. Lek jest przeciwwskazany w okresie laktacji i ciąży.

Lek podaje się z żyły ostrożnie żylakowatych w niewydolności przełyku, nerki, wątroby, choroby nadnerczy, astmy oskrzelowej.

Lek może powodować szum w uszach, senność, niestrawność (rzadko), gorączka. Niepożądane objawy leku „ACC 200” instrukcje są pokrzywka, wymioty, uczucie pełności w żołądku, nudności.

Dzieci od dwóch do sześciu lat należy podawać dwa razy dziennie przez dwieście miligramów rozcieńczone w wodzie granulki ACC 200”. Instrukcji zaleca proszku rozpuszczonego w przegotowanej wodzie. Dzieci w wieku poniżej dwóch lat przewidziana jest dwa razy dziennie przez sto miligramów.

Podczas przewlekłych schorzeń zalecają dorosłych się dziennie od 400 do 600 mg (dawka jest podzielona na jedną lub dwie dawki) u dzieci w dwie do czternastu lat – trzy razy dziennie przez sto miligramów.

W mukowiscydoza zalecane dawkowanie dla dzieci w wieku od dziesięciu dni do dwóch lat – trzy razy dziennie przez pięćdziesiąt miligramów, do sześciu lat – do dnia, cztery sto miligramów, po sześciu latach – trzy razy dziennie przez dwieście miligramów.

Czas trwania leczenia ustala się zgodnie z zeznaniami jedynego lekarza. Zazwyczaj leczenie jest nie więcej niż dziesięć dni.

W przypadku pacjentów w wieku 65 lat zaleca się minimalną skuteczną dawkę.

Należy pamiętać, że granulat (proszek) zawiera sacharozę. W związku z tym, gdy podaje się pacjentom, którzy mają cukrzycę, trzeba być ostrożnym.

Preparat „ACC” następuje w postaci aerozolu, roztworu do wstrzyknięć, granulatu do sporządzania zawiesiny, tabletki musujące, kapsułki.

Eksperci uwagę wysoką wydajność lek stosowany w każdej postaci dawkowania.

Podczas stosowania leku zgodnie z zaleceniami lekarza i terapeutycznej dawki przedawkowania nie występuje.

Gdy przejawem działań niepożądanych należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Pomimo dużej ilości pozytywnych opinii na temat leku, „ACC”, przed podjęciem skonsultować się z lekarzem i zapoznać się z podsumowaniem.