521 Shares 8986 views

Co to jest pasta do zębów Biomed

Każdy wie, że należy regularnie dbać o swoje zęby. Nagrodą za to będzie nie tylko piękny uśmiech, ale także zdrowie, radość komunikowania się z innymi, dobry nastrój i wspaniałe uczucie!


Jednym z nowych środków higieny jamy ustnej – pasty do zębów Biomed. Wszystko o nim przeczytać artykuł.

Łatwiej zapobiegać niż leczyć

Wszyscy lekarze znają truizm: „Choroba jest łatwiej zapobiegać niż ją leczyć.” Dlatego, stomatologia – jeden z najbardziej zaawansowanych dziedzin współczesnej medycyny – oferuje szereg zabiegów profilaktycznych, takich jak fluoryzacji szkliwa i jego remineralizacji i renowacji, usuwanie kamieni. Wszystkie z nich odbywają się w biurze stomatologicznej lekarza, ale dla zdrowia małych zębów. Każdy człowiek powinien codziennie dbać o jamę ustną: myć zęby przynajmniej dwa razy dziennie, wypłukać usta specjalnego eliksiru dla świeżego oddechu, usuwanie zarazków i dziąseł ran, używać nici dentystycznej.

Teraz zakres tych środków jest bardzo duża. Nowością – pasta do zębów Biomed – jeden z najlepszych do codziennej pielęgnacji zębów. Więcej o tym mówić dalej.

asortyment

Sprzedaż ogółem pięć rodzajów makaronu „Biomed”. Każdy z nich ma swoją własną unikalną kompozycję i jest przeznaczone do konkretnych zadań:

  • SUPERWHITE Biomed – polecany dla osób z wrażliwymi zębami. Przy regularnym stosowaniu wzmacnia zęby, wybiela je starannie.
  • Sensetive Biomed – wzmacnia szkliwo zębów, co znacznie zmniejsza jego czułość.
  • Biokompleks Biomed – antybiotyk pasta. Niszczy szkodliwych bakterii w jamie ustnej, bez uszkadzania zębów. Zapewnia oddech świeżego powietrza, przez co najmniej 12 godzin po użyciu go.
  • PROPOLINE Biomed – pasta do zębów przeznaczona jest do czynienia z krwawieniem dziąseł. Ona jest dobra w rozwiązywaniu tego problemu poprzez dbanie o jamie ustnej.
  • CALCIMAX Biomed – promuje remineralizację, wzmocnić i przywrócić szkliwo.

Aby zmaksymalizować pozytywny wpływ Dentyści zalecają okresowo zmienia i wklej do korzystania z jednego rodzaju rano, a drugi – w godzinach wieczornych. Takie podejście zapewni zintegrowaną i kompleksową opiekę jamy ustnej.

Biomed (pasta do zębów): Skład

Każdy z powyższych pasty składające się z 12 niepowtarzalnych elementów. Ich główne cechy: 100% naturalne, nieszkodliwe.

W produkcji „Biomed” stosowanych ekstraktów z liści brzozy, babki, aloesu, nasion czerwonych winogron, rumianku, a także olejki eteryczne z cedru, rozmaryn, szałwia, eukaliptus.

Biomed pasta nie zawiera szkodliwych dodatków chemicznych, na przykład dodecylosiarczan sodu – silny środek czyszczący, który jest dodawany do niektórych past do lepszego spieniania. W ramach „Biomed” bez antybiotyku triklosan lub hlordeksidina agresywnych materiałów ściernych. Wielką zaletą jest to, że bez syntetycznych barwników i środków aromatyzujących zawartych w preparacie. Pastę skład netto sprawia, że „Biomed” absolutnie bezpieczne i przeciwalergiczne. Jest zalecany do użytku przez dorosłych i dzieci od 6 lat.

kto jest producentem

Pasta do zębów wykonany Biomed-rosyjska firma perfumeryjne kosmetyczne „Organic” Pharmaceuticals. Otrzymała wysoką ocenę w testach niezależnych szwajcarski laboratorium Cellntec Adv. Komórka Systems AG.

środki efektywności

Pasta do zębów Biomed, których opinii najbardziej pozytywny (myli trochę cenę), polecany do codziennej pielęgnacji zębów w jamie ustnej. Posiada 3 obszary ich wpływu:

  • profilaktyczne – zapobiega rozwój próchnicy, miazgi, zapalenie dziąseł, zapalenie przyzębia, choroby niszczenia szkliwa;
  • medyczny – rozwiązuje problemy już na wczesnym etapie;
  • estetyczna – wybiela zęby.

Biomed pasta do zębów – jeden z najlepszych nowych produktów wśród higieny jamy ustnej.