581 Shares 9750 views

Kto i za który otrzymał medal „dla powrotu na Krym?”

Jakiś czas temu, firmy uczestniczące w dyskusji ukraińskiego konfliktu, podniecony pogłosek i plotek. Stał się on tematem medalem „do powrotu na Krymie”. Niektórzy mieszkańcy nie lubili jej pojawienie się w przestrzeni informacyjnej. Oni nadal uważają Krym do aneksji terytorium. I nagroda – medal „Za powrót na Krymie” – informuje o tym, że potwierdza, że jest teoria. Należy wierzę wynalazcy? Spójrzmy prawdzie w oczy.


Opowieść o udzielenie

Cały świat pamięta, że w marcu 2014 roku doszło do referendum na półwyspie. Obywatele wyrazili swoje poglądy na kwestię przystąpienia do Federacji Rosyjskiej. Nawiasem mówiąc, nie każdy wie, że kilka dni przed Radą Najwyższą Krymu (legalnego samorządzie ustanowionej zgodnie z prawem Ukraina) ogłosił niepodległość terytorium Kijowie. Powodem tej decyzji był przewrót w kraju, organizowane przez sił radykalnych. Liderzy półwyspu w czasie zorientowanych i skorzystało z przepisów dotyczących praw Konstytucji. Dziś ukraińscy politolodzy twierdzą, że medal „Za powrót na Krymie” są wszystkim, którzy wzięli udział w aneksji, odrzucenie ich prawowitego terytorium. Jest łatwy do odparcia, trzeba tylko zajrzeć do dokumentów. Fakt, że medal „Za powrót na Krymie” (na zdjęciu) jest oficjalnym wyróżnieniem, zatwierdzona na mocy obowiązujących przepisów prawa. To nie jest tylko pamiątka, które mogą być w posiadaniu każdego. Ale wszystko po kolei.

Medal „Za powrót na Krymie”: pozycja

18 marca 2014 prezydent Rosji podpisał dokument w sprawie włączenia Krymu do Federacji Rosyjskiej. Trzy dni później (marzec 21), Minister Obrony podpisał rozkaz zatwierdzającą położenie nowych nagród resortowych. To był nasz medal „Za powrót na Krymie”. Dokument stwierdza, za co i komu jest ona przyznana. Fakt, że inicjatywa przeprowadzenia referendum na Krymie nie podoba nowe władze ukraińskie. Aby uzyskać więcej informacji: kiedy to połączone w jednej osobie, pan A. Turchinov odkąd opuścił kraj pierwszą osobą oficjalnie wybrany lub powołany zgodnie z Konstytucją. Ukraińskich jednostek wojskowych oparte na półwyspie zaczął otrzymywać za pośrednictwem sieci społecznościowych i na zlecenie telefonicznej, aby rozpocząć walkę z ludźmi. Osoby zagrożone śmiercią. W ich obronie stanął krymskich sił samoobrony. Kilka dni później dołączył do nich żołnierzy Federacji Rosyjskiej. Występowali zadanie chronić ludność cywilną półwyspu. Za udział w tych działaniach, w zależności od położenia, a nagroda zostanie wydana. Położyła zarówno wojskowych i cywilów – uczestników tamtych wydarzeń. Należy zauważyć, że eksperci nazywają operację pokojowego przebiegu referendum wyjątkowym. Ta sztuka walki nigdy nie widział.

Opis nagrody

Medal ma kształt okrągły. Jego średnica wynosi 32 mm. Na skraju Jest to mała półka. Po lewej stronie znajduje się wizerunek ulga półwyspu. Dno są dwa oddziały laurowy – symbol zwycięstwa. W miejscu, gdzie się połączyć, jest pięcioramienna gwiazda. Symbolizuje to wysokie ideały, wyniki, osiągnięcia. Przy obrotach jest symbolem Ministerstwa Obrony Rosji. Poniżej – wypukły napis „Do zwrotu na Krymie” i terminach imprez. Ze szczególnym łuk medal jest przymocowany do specjalnego bloku pięć jednostronnym, które jest pokryte jedwabiem. Do nagrody zostało wydane zaświadczenie, standardowy wzór. Noś go umieścić po lewej stronie klatki piersiowej.

Kto został odznaczony medalem „Za powrót na Krymie”

Należy zauważyć, że uwolnionych Commemoratives bardzo szybko. Pierwsza ceremonia wręczenia nagród odbyła się 24 marca tego roku. Medale są przyznawane obrońców Ministra Obrony Krym osobiście. Jej ale przywódcy półwyspu, wojskowych i cywilnych, którzy brali czynny udział w jego ochronie. Lista osób nagrodzonych ta nagroda jest szeroki. Z pewnością można go znaleźć w oficjalnych źródłach. Prawda jest taka, że prawie każdy mieszkaniec Półwyspu jest godny takiego znaku. Czas był bardzo niepokojący. Ludzie po prostu nie wiedzą, czego się spodziewać w przyszłości. Oczywiście, strach, ale nie rezygnować z marzeń. Późniejsze medale zostały przyznane osobom, które doprowadziły krymskiej sprężynę na ziemi w regionach. Na życie półwyspie około 2,5 mln osób. Każdy ma swoje własne myśli i obawy. Oto ci, których ludzie uznali swój nieoficjalny lider, zostały przyznane. Należy zauważyć, że praca została właściwie przeprowadzona jest ogromna, biorąc pod uwagę jak szybko zmienić. Inicjatorami referendum musiało zorganizować wszystko zgodnie z prawem. Oznacza to utworzenie komisji wyborczych i ich pracy ze społeczeństwem, sporządzanie wykazów tych, którzy mają prawo do głosowania. Strona ukraińska też w pogotowiu. Krym odcięte od rejestrze wspólnym wyborców, utrudniając tym samym pracę komisji. Ale ludzie dawali sobie radę!

Co mówią krytycy

Aby pomóc dać do myślenia „drugą stronę”. Ukraińscy politolodzy wyraziła wątpliwości, że było to możliwe, tak szybko przyjąć i uczynić nagrodę. (Prawdopodobnie sądził, by w ich kraju). Oni zorganizowali straszny hałas, przy założeniu, że medale zostały przygotowane z wyprzedzeniem. Na tej rosyjskiego Ministerstwa Obrony, aby dostarczyć dokumenty z datami na romans zakończony. Potem zaczął mówić, że przywódcy krymskiej są zawstydzeni, że otrzymał medal „do powrotu na Krymie”. Korzyści niektóre wymyślone, jak mówią, jest konieczne dla takiej nagrody. Wszystko to nie ma być traktowana poważnie. Brak korzyści medal nie.

wniosek

Medal of uznaniu zasług ludzi, aby zapewnić pokój na półwyspie. I te okazały się zaskakująco dużo (sarkazm). Ludzie w tym czasie był bardzo zjednoczony i spójny. Okazuje się, że tak też jest w świecie globalizacji, czczenia złotego cielca.