387 Shares 1167 views

Oczyszczanie porów w domu. Maska oczyści pory

Do tej pory nie opracowano znaczną liczbę różnych środków, aby utrzymać piękno twarzy, aby ją oczyścić. Eksperci stworzyli szereg narzędzi dla urody: toniki, balsamy, maseczki, peelingi, peelingi, kremy i innych produktów kosmetycznych, których cena jest całkiem inna od tanio strasznie drogie. Czy pomagają one skórę?


maska oczyszczająca pory – to jest w dużej mierze związane z nimi pojęcia, że tak powiem, a dziś będą jako coś mundurze.

Naukowcy, którzy pracują w dziedzinie kosmetologii, twierdzą, że dużo pieniędzy, używane przez młodych ludzi, są bardzo szkodliwe dla skóry i należy unikać … Ale z osobą czyszczenia powinny być szczególnie ostrożnym, gdyż procedura ta jest najważniejsza, od jej stanu zależy skóra.

To nie powinno być nabywane poprzez oczyszczanie twarzy

 • Gluten (gluteen).
 • Glikolu (glikoli).
 • Bentonitu (bentonit).
 • tłuszcz zwierzęcy (zwierzę płaskie, łój).

Oczyszczenie porów – procedura stosowana do całkowitego oczyszczenia twarzy. Za pomocą tej procedury należy podchodzić bardzo ostrożnie i wykonywać wyłącznie na podstawie instrukcji, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia naskórka. Można wykonać oczyszczanie długo w domu lub szukać pomocy u kosmetyczki.

Warto wspomnieć o bardziej złożony proces kosmetycznych. Jak można sobie wyobrazić, odbiegają od tematu nie będziemy. W tym przypadku odnosi się do takiej usługi jako głębokie oczyszczanie porów. To jest o wiele bardziej skomplikowany zestaw procedur, które ponadto powinny być przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów, gdyż w przeciwnym razie może pogorszyć stan skóry jest bardzo wysoka.

Przyczyny łojowych wtyczkami

biologiczny:

 • Zaburzenia hormonalne w organizmie.
 • Dziedziczne lub predyspozycje genetyczne.

Często:

 • Źle pielęgnacji skóry twarzy.
 • Niewłaściwa dieta.
 • odwodnionej.

Pokarmy, które powodują zablokowanie gruczołów łojowych

 • Kiełbas i wędzonek.
 • Majonezy i sosy.
 • Palone.
 • Pieczenia.

Produkty te są z pewnością będzie wykluczony z otrzymania lub zminimalizować ich wykorzystania.

Głębokie oczyszczanie porów i jej rodzaje

 1. Czyszczenie mechaniczne (wykonywane ręcznie i jest uważana za najbardziej bolesne).
 2. chemicznego czyszczenia powierzchni (zastosowanie kwasu glikolowego i środków chemicznych zawierających kwasy owocowe wywołujący procentach).
 3. Czyszczenie ultradźwiękowe (złuszczają skórę za pomocą ultradźwięków).
 4. Próżnia czyszczenia (za pomocą specjalnego urządzenia do zasysania cały brud).
 5. Brossazh lub szczotkowanie (złuszczanie górnej warstwie skóry, za pomocą specjalnych dysz).
 6. Desincrustation (oczyszczający pod wpływem ujemnych elektronów).

Oczyszczanie porów w domu

Czyszczenie twarzy można zrobić w domu. To jednak powinno nauczyć się wykonywać czynności, które zostaną opisane poniżej.

Jeśli masz problem ze skórą, maska oczyści pory – jest to opcja. Aby poprawić stan skóry, można pokryć twarz we wszystkich przypadkach, nawet w biegu. Podstawowa zasada – nie poddawaj się.

Homemade maska oczyści pory z każdym rokiem zyskuje na popularności, ponieważ nie wymaga dużych nakładów finansowych i fizycznych. Następnie, porozmawiajmy o nich.

Etapy mycia twarzy

 1. Oczyszczanie naskórka tłuszczowego powierzchni blaszki od kurzu i brudu.
 2. Parzenie skórę twarzy dla pary (unikać kremów i innych środków).
 3. Korzystanie z skórki lub peeling (można zastosować mieszankę, gotowane własnych rąk, lub użyć komercyjnie dostępnego środka (uważnie patrz skład).
 4. Usuwanie zaskórników. Wykonaj procedurę rąk (paznokcie wykończenia, ręce dokładnie zdezynfekowane).
 5. dezynfekcja skóry nadtlenkiem wodoru.
 6. Zamknięcie porów (stosowanie specjalnych masek).
 7. Koją skórę (stosować non-tłusty krem lub maskę ogórka).

Rodzaje masek do użytku domowego

 1. Dla porów oczyszczenia maski glinki. Sposób wytwarzania narzędzia jest bardzo prosta należy mieszać trzy łyżki gliny z wodą do stanu przypominającego konsystencji śmietany, a następnie stosuje do warstwy czołowej liczne 15-20 (w każdym razie nie prześwietlone) minut, po czym pozostawiono do wyschnięcia (okresowo zwilżyć twarz wodą). Po płukaniu z tej substancji, a zastosować trochę balsam.
 2. truskawki oczyszczanie porów (lub winogrona) z białym jaj i soku z cytryny cytrusowych (najlepiej). 2-3 (4-5 truskawki winogrona), wymieszać z jednego jaja białe i dwie łyżeczki soku. Po wysuszeniu wypłukać całą gotowane (!!!) wody.
 3. oczyszczanie porów przy użyciu konwencjonalnego zakupioną peeling jest dość opcja, ale należy uzupełnić go z olejkami eterycznymi, kawy, czarnej nasion, orzechów laskowych (potrzebne 2-3 krople każdej pozycji).
 4. Przed przejściem do następnego procesu oczyszczania, osoba musi być do pary. Następnie moczyć w wodzie kawałek zwykłego czarnego chleba i stosować zawiesinę na twarzy przez 15 minut (dla efektu można dodać sok z cytryny, mieszaniną 5 kropli wystarczy, aby rozcieńczyć). Zmyj po czasie.
 5. Oczyszczanie porów węglem aktywnym. Składniki :. 1 tabletka z węglem aktywnym, pół łyżeczki. żelatyna, 3 części. l. wody. Wszystko to znajduje się na talerzu i umieścić w kuchence mikrofalowej przez 10 sekund. Zastosuj stopionej mieszaniny powinna być sztywna szczotka w kilku etapach: uderzył – zrobić niczego, poczekaj, aż wyschnie i ponownie rozpatrywane. Po suszeniu warstwy ochronnej (a mianowicie powinny być formowane bez wody), po czym przemywa się, a pozostałą wodę.
 6. Po upływie 20 minut, nanosi się na skórę mieszaniny białka jaja i 3 łyżki mąki kukurydzianej. Spłukać ciepłą wodą i wszystkich.
 7. W równych proporcjach zmieszać grube tylko parzonej kawy z twarogiem. Nałożyć na twarz i przetrzeć przez dwie minuty, a następnie pozostawić maskę na dziesięć minut, a na koniec terminu spłukać zimną wodą.
 8. Jednym z żółtka jaja miesza się z trzech łyżeczki oliwy z oliwek i smaku wszystko w ciągu dwóch godzin. L. sok z cytryny. Zastosować mieszaninę jako tampon, uprzednio zwilżone ochłodzonego przegotowanej wody. Po 2 minutach wszystko trzeba zmyć letnią wodą.
 9. Ten ostatni będzie maskować oczyścić pory, który podsumowuje najbardziej pozytywne. Stosunek 3: 1 konieczne jest mieszanie sody i miodu, stosowanej przez 15 minut. Pod koniec czasu zapowiedziami, spłukać ciepłą wodą substancji.

Wyrazić twarzy maskę za pomocą aspiryny

Kwas acetylosalicylowy mielenia w młynku do kawy (lub inny dostępny sposób), wymieszać z witaminą C. twarzy od wszelkich kosmetyków, a następnie przemyto dostateczną gorącej wody (nie palą się tylko na skórę). Przyjmować jedną godzinę. L. otrzymane mąki aspiryna i rozcieńczyć spadki przegotowanej wody (konsystencji masy włóknistej, przy czym średnia grubość). Otrzymaną mieszaninę nakłada się na twarz w ruchu kołowego. Maska po wyschnięciu rozpoczęcia ruchu kołowego do wycierania twarzy wacik, wstępnie zwilżone wodą (nieco zwilżonym), ostrożnie pocierać nosa, czoło i podbródek. Pozostałości przemyć wodą i zastosować maskę, która ściąga pory. Po zakończeniu zwilżyć twarz kremu.

nawilża skórę po oczyszczeniu

Pomaga skórze po oczyszczeniu możliwe, stosując kremy krajowych. Dla skutecznego nawilżenia skóry następującej procedury odwoływania się do następujących postaciach:

 • Godzinę. L. miodu należy wymieszać z łyżką oleju kokosowego i dodać do tego 1 h. l. sok z cytryny. Cienka warstwa kremu równomiernie na skórę twarzy i pół godziny płukania wodą. Pozostaje już ponad tydzień przechowywane w lodówce.
 • Innym środkiem nawilżającym skórę jest uważana za olej migdałowy. Ze względu na wysoką zawartość witaminy E olej jest idealnie ściąga pory. Sposób stosowania jest dość prosta: na wacikiem jest konieczne do kroplówki 4-5 kropli migdałów i pocierać twarzy. Nie można zmyć.
 • Nie zapominajmy o zwykłej śmietany o minimalnej zawartości tłuszczu. Najlepiej jest używać kremu dziecięcego. Zastosuj stoi cienką warstwę na skórze, delikatnie masując go. Wtedy zwykle szmatki, aby usunąć resztki kremu.
 • I, oczywiście, kochanie – najpotężniejszym nawilżający. Godzinę. L. Miód należy rozcieńczyć wodą (kilka kropli) i zastosować mieszankę na twarz. Po trzeciej godzinie płukania najpierw osadzana nawilżacz umiarkowanie gorąco, a następnie wodą z lodem (bez przerwy).

Środki do czyszczenia skóry

 1. Maski.
 2. Zarośla.
 3. Nalewki.
 4. Wywary.
 5. Specjalnie zaprojektowany kosmetyków.
 6. Mleko i owoce kwasy.

Zanim będzie można użyć jednej lub drugiej wersji maski, upewnij się, że nie jesteś uczulony na jego składników. Jeśli człowiek zaczyna palić lub stać się bardzo czerwony, natychmiast zmyć maskę i nałożyć grubą warstwę kremu nawilżającego twarzy.

Oczywiście, jeden dzień nie jest możliwe, aby doprowadzić człowieka w porządku, ale efekt zabiegu jest zauważalny po raz pierwszy. W bardzo ciężkich przypadkach osoba wykonująca sprzątanie w kilku procedur, które rozciągają się na znacznie dłuższy okres czasu. Jednak warto. W międzyczasie, postępuj zgodnie z instrukcjami, alternatywne Maski, jeść prawidłowo – a wynik nie będzie Cię czeka. Powodzenia wam, drodzy dziewczęta i kobiety, w osiągnięciu tego celu!