508 Shares 5374 views

Popularne pick-up "Fiat"

Dziś przetworniki „Fiat” są reprezentowane przez dwóch modeli. Im wcześniej nazywany jest Fiat Toro. Niemal natychmiast po tym jak firma wprowadziła nowy model – Fiat Fullback. W tym artykule przyjrzymy się każdej z nich.

Wygląd Fiat Toro

Fiat Toro w 2015 roku wprowadzono w amerykańskim włoskiego koncernu Fiata Chrysler. Ten średniej wielkości modelu non-Format, który ma odwagę wygląd. Ciekawe pomysły różnią się nie tylko w projektowaniu, ale również parametrów technicznych samochodu, co z pewnością spodoba się właścicielom tego SUV.

Jego krzykliwe i ekstrawagancki projekt jest reprezentowany przez przednią część samochodu. Również wielkość pick-up jest imponująca: 4915h1735h1844 mm; luz – 207 mm; rozstaw osi – 2990 mm.

Ma ładny oryginalny wygląd „Fiat”. Pick-up 2016 uwalnianie wyposażone w stylowe optyka ma zwężoną sekcję z systemem świateł z diodami LED, a nakładające kratkę. Także przyciągające wzrok „muskularne” nadkola i wdzięku światła zintegrowane z rufy.

salon

Przetworniki „Fiat” inny rodzaj aranżacja wnętrza, piękna i zwięzłości. Deska rozdzielcza z zegarami analogowymi i wyświetlacz komputera siedem cali na pokładzie wygląda bardzo stylowy. Mężczyźni są z pewnością cieszyć się wnętrze: wzniosem brutalne konsoli środkowej i Kierownica sportowa, jak również wysokiej jakości materiałów.

Kabina łatwo pomieścić czterech pasażerów i kierowca. siedzenia przednie tworzy ergonomiczną wyrażono boczną. Tylne siedzenia są również wygodne.

Pojazd z silnikiem benzynowym obciążalności 650 kg, i jest przeznaczony do modyfikowania zdolności napędowy do tony. Ponadto, w stanie pojazdu ciągnącego przyczepę wagi całkowitej do 1000 killogrammov.

Dane techniczne i sprzęt

Przetworniki „Fiat” produkowane są z dwoma rodzajami silników:

  1. Dwóch litrów oleju napędowego Turbo (Multijet II) 170 KM, 350 Nm siły ciągnącej jest wyposażony w sześć skrzynią biegów lub A dziewięcio- „automatycznie” w całości lub napęd na koła przednie.
  2. Silnik benzynowy 1,8 litra, 130 KM, 185 Nm siły ciągnącej i sześć automatyczną skrzynią biegów z napędem na przednie koła.

W przykładzie wykonania, turbo łączący tylną oś luz sprzęgła wielu dysków z elektronicznym sterowaniem, które przesyła się do tylnych kół pojemności 50% wytworzonych.

Konstrukcja tego modelu jest dość oryginalny. Nie ma zwykle na ramie pickup i tylnym zawieszeniem na resorach piórowych. W samym sercu włoskiego pickup – platformy z napędem przednim, podjęte od zwrotnicy Jeep Renegade. Poza tym, ten samochód ma silnik poprzecznie, niezależne zawieszenie, korpus łożyska, elektryczne wspomaganie kierownicy i hamulce tarczowe.

16-calowe felgi aluminiowe, klimatyzacja, system audio, tempomat, przednie poduszki powietrzne i parkingowego są zawarte w podstawowej pojazd jest wyposażony w „fiat”. Pick-up, które można zobaczyć na zdjęciu w artykule, obecnie ma swoją cenę od 1,5 do 2 mln rubli.

Fiat Fullback: zewnętrzne i wewnętrzne konstrukcja

Niedawno pojawiła się nowa „Fiat” – pickup Fullback, którego prezentacja odbyła się w Dubaju. Konieczne jest, aby podkreślić, że model ten jest bardzo podobny do Mitsubishi L200, co nie jest zaskakujące, ponieważ „Fiat” od dawna współpracował z japońskich producentów samochodów.

W związku z orientacją nowych samochodów na europejskich nabywców jego wygląd stał reprezentacyjny i estetycznie. Przede wszystkim zwraca się uwagę na ogólną kratki, w „duecie” z której znajduje się stylowy zderzak. W rezultacie, włoski samochód wygląda atrakcyjnie i nowocześnie. Producenci jasno, że będą natychmiast dostępne w czterech wersjach nowego modelu pickup: podwójne lub pojedyncze kabiny, rozszerzonego wnętrze i „goły” podwozia.

Fullback wnętrza zapożyczone z japońskich samochodów i nie podobna do salonów europejskich modeli. Wystrój jest wykonana przez najlepszych japońskich tradycji. Przede wszystkim należy zauważyć, doskonałe wykończenie krzesła, które doskonale uzupełnia funkcjonalne możliwości samochodu.

przestrzeń ładunkowa jest bardzo pojemny, maszyna przypomina miniaturowy samochód.

Dane techniczne Model "Fulbek"

Inną ważną cechą jest to, że w rozmiarze niż wielu jego kolegów nowego „Fiat”. Odbiór 2016 zdjęcie z nich jest przedstawiony w artykule parametry są następujące: 5,2h1,81,1,78 m rozstaw 3 metry, a maksymalna nośność – 1110 kg ..

Na rynku rosyjskim „Fulbek” będzie pochodzić z czterech shestnadtsatiklapannym turbodiesel o pojemności 2,4 litra, w którym są dwa rodzaje zmuszając:

  1. W podstawowej wersji moc silnika – 154 KM przyczepność – 380nm połączeniu z sześciu skrzynią biegów lub pięć przekładnia automatyczna.
  2. W najwyższej wersji jest moc silnika 181 KM trakcję – 430 nm i tylko automatyczną skrzynią biegów.

W tych cechach, te przetworniki są „Fiat” produkowane są z dwóch rodzajów napędów: twardego biegu lub stałym napędem na wszystkie koła z blokadą mechanizmu różnicowego i odłączyć przednią oś. Maksymalna szybkość transmisji danych jednostki napędowe pojazdu może się zmieniać od 169 do 177 km / h, a natężenie przepływu oleju napędowego wynosi od 6,5 do 7,5 litra na 100 km, przy cyklu kombinowanym.

Łączenie Fiat Fullback

Pakiet podstawowy „Fiat Fulbek” obejmuje dwie poduszki powietrzne, pomoc w rozruchu, wspomaganie kierownicy, car audio i kół stalowych.

W najwyższej wersji ma siedem poduszek powietrznych, skórzana tapicerka, dwustrefowa klimat kontrola, system rozrywki, optyka biksenonowe, koła 17-calowe felgi, podgrzewane siedzenia i zasilany.