101 Shares 6766 views

"Iganerzhing" (krem): instrukcja, używania narkotyków opis

Tradycyjna medycyna chińska od dawna zyskuje popularność poza granicami swojego kraju. Jest to specjalny, nowe podejście do leczenia wielu chorób bez chirurgii i terapii chemicznej. Cream „Iganerzhing» (Yiganerjing) powstał w zwalczaniu różnych chorób skóry, pewnie wygrywając miłość rosyjskich konsumentów.


Informacje o produkcie

Lecznicze kremy, rozpoczęła się w Chinach, znany ze swojej wydajności i wyjątkowy efekt terapeutyczny. Śmietana „Iganerzhing” – popularne produkt stosowany do wyeliminowania objawów choroby skóry różnego rodzaju.

Środki jest zwolniony tylko przez chińskich producentów. Maść jest oparta na tradycyjnych recepturach medycyny, tylko z naturalnych składników, w jego składzie. Pomimo tego, wiadomo, rzadkie przypadki reakcji alergicznych, które powodują „Iganerzhing” (krem). Instrukcje dotyczące jego stosowania skupia się na tym rachunku tych, którzy są wrażliwi na poszczególnych składników kompozycji.

Przed zastosowaniem środków na obszarze zagrożonym, sprawdź na alergie. Z tego niewielką ilością maści nakłada się na małej powierzchni skóry. Jeśli po pewnym czasie nie zaczerwienienie, swędzenie lub inne przejawy dyskomfortu, możemy bezpiecznie używać kremu.

krem akcja

Oznacza uniwersalnie – jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, jest stosowany w pediatrii. Jego zastosowanie jest możliwe z każdego rodzaju skóry i chorób o różnym charakterze, czy obieranie lub trądziku. Jako część bez hormonów, więc krem nie jest wciągająca.

 1. Likwiduje objawy chorób skórnych.
 2. Posiada efekt chłodzenia natychmiast po aplikacji koi i łagodzi podrażnienia.
 3. Posiada właściwości regenerujące.
 4. Wpływa eliminuje bakterie chorobotwórcze.
 5. Jest on stosowany w takich dziedzinach jak higieny intymnej kobiet. Eliminuje swędzenie i podrażnienie, suchość w narządach płciowych.
 6. Przywraca uszkodzonych komórek.

To pokazuje skuteczność maści na ukąszenia owadów. Zdezynfekować uszkodzonego obszaru i usunąć swędzenie – z takiego zadania z łatwością obsługiwać „Iganerzhing” (krem). Cena oznacza, pomimo szerokiego zakresu działań dla kieszeni każdego z nas – od dwustu rubli za opakowanie.

Na składzie

Większość nowoczesnych skuteczne kremy zawierają w swoim składzie alkohol dla konserwowania, farbowanie, hormonów, parabenów. Żadna z tych substancji nie zawiera „Iganerzhing” (krem). Informacje, które weszły ze sobą rury zawiera informacje o składnikach używanych do wytwarzania maści.

Producent zapewnia, że krem zawiera tylko składniki naturalne, w tym ponad 10 rodzajów ziół, które rozpowszechniać w medycynie chińskiej. Maść zawiera rośliny, takie jak:

 • Cnidium – przeciwalergiczne i przeciwzapalne;
 • kora korzenia jedwabisty – efekt zmniejszający przekrwienie;
 • Chińska pagoda – naturalny środek antyseptyczny;
 • Amur korek – działanie przeciwgrzybicze;
 • Miętowy – uspokajający, środek przeciwbólowy, wzmacniające;
 • iglicznia ekstrakt – normalizuje poziom nawilżenia skóry, kontrola gruczołów łojowych.

Takie elementy są ze względu na specyficzny zapach maści, aromat ziół jest bardzo wyraźny. Oprócz trawy, krem zawiera wodę, chlorheksydyny (antyseptyczne) i wazelinę, która przyczynia się do bardziej wygodnego składu aplikacji skóra.

choroby skórne

Naturalne składniki, hipoalergiczny, bezpieczeństwo i wydajność – to wszystko „Iganerzhing” (krem)! Instrukcje użytkowania pozwala na użycie kremu, nawet najmłodsze dzieci, bez ograniczeń wiekowych. maść działanie obejmuje wiele różnych problemów skórnych:

 • wyprysk;
 • łuszczyca;
 • Choroby grzybicze;
 • pryszcze i trądzik;
 • niemowlęta sudamen;
 • półpasiec;
 • nadmierne pocenie;
 • zapalenie skóry.

Nie jest to wyczerpująca lista problemów, z którymi środki radzenia sobie sprawnie. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry: tłustej, suchej, wrażliwej. Wynik jest wyjaśnione maści bakteriobójcze, przeciwzapalne, przeciw grzybobójczych składników aktywnych i roślinne. Długotrwałe stosowanie pomaga znormalizować procesy skórne. Miłym dodatkiem leczenia jest poprawa ogólnego stanu i wyglądu skóry.

zdrowie intymne

Codziennie kobiece higieny – niezbędnym elementem pielęgnacji narządów płciowych każdej z płci. „Iganerzhing” stanowi kompletne i delikatne pielęgnacji okolicy sromu, skłonnej do stanów zapalnych i nieprzyjemne objawy, takie jak swędzenie, zaczerwienienie, suchość.

Jednym z celów maści do tłumienia bakterii, które wywołują chorobę. Szczególnie skutecznym narzędziem w zwalczaniu przejawów i objawów kandydozy. Oprócz eliminując niewygodę, aktywne składniki kremu dezynfekcji, łagodzi obrzęk i podrażnienie. lecznicze właściwości ujawniają się w walce przeciwko Staphylococcus, który jest głównym sprawcą grzybiczych zmian skóry i błon śluzowych.

dozowanie

Fundusze są wydatkowane ekonomicznie dzięki łatwo rozłożone na fakturze skóry. Do nakładania kilka kropel w wystarczającym stopniu. Zabronione jest, aby wziąć pod maści – stosowany tylko zewnętrznie „Iganerzhing” (krem). Instrukcja użycia: narzędzie stosowane na uszkodzoną skórę cienką warstwą 2-3 razy dziennie. Kontynuować leczenie powinno być całkowicie wyeliminować objawy.

Aby rozwiązać ten wynik i stosowania środków zapobiegawczych wobec ponownego pojawienia się choroby, zaleca się po miesiącu leczenia powtórzyć kurs. Wystarczające jest zastosowanie środka do obszarów podatnych na choroby skóry w ciągu jednego tygodnia.

Jak kupić, cena

Zakupu leków lepiej w sprawdzonych sklepach, które cenią swoją reputację. Dostawców dzień mogą sprzedawać słabą jakość podrobionych lub „Iganerzhing” (krem). maść cena może wahać się od dwóch do czterech 100 rubli, w zależności od dystrybutora kosmetyków. Stali klienci zaleca się dokonywać zakupów online, jak sklepy internetowe kosztować funduszy znacznie niższe.

Sądząc po licznych opinii konsumentów „Iganerzhing„- czystość skóry, zwolnienie z świąd, zaczerwienienie, łuszczenie i wielu innych problemów i chorób. Należy jednak pamiętać, że usunięcie objawów zewnętrznych nie zawsze jest gwarancją pozbycie się choroby. W celu rozwiązania tego problemu na dobre, należy wyeliminować przyczynę, która nie zawsze jest oczywiste i często wykrywane tylko przez egzaminy. Niewłaściwe leczenie choroby często prowadzi do pogorszenia kłopoty.