675 Shares 5173 views

Gdzie są Malediwy? Najlepszym miejscem na pobyt

Każdego roku tysiące ludzi w poszukiwaniu idealnego miejsca na swoje wakacje liścia poprzez miejscu na stronie w Internecie. Aby wybrać, gdzie jechać na wakacje, trzeba jasno określić, co to jest chcesz dostać się z tej podróży. Dla tych, którzy chcą nie tylko, aby uciec od zgiełku miasta, ale także stać się jednym z naturą, to idealne miejsce na wakacje są Malediwy.


Teraz, że zdecydowaliśmy się na miejsca wypoczynku, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, gdzie są Malediwy. Te egzotyczne wyspy rozprzestrzeniać w Azji, na Oceanie Indyjskim, w odległości 700 kilometrów od południowej części Indii. Znajdują się one z dwóch równoległych łańcuchów, które ze wszystkich stron są graniczy raf koralowych. W sumie, wyspa rozciąga się na długości 820 kilometrów. Malediwy zawierać 1,190 wysp, ale tylko 202 ludzi żyje. Należy również zauważyć, że nie wszystkie małe wyspy są ośrodki turystyczne i tylko 88 z nich.

Gdzie są Malediwy, już wiemy. Teraz, być może, każdy będzie zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej o tych egzotycznych wysp. Malediwy składają się z 26 atolu, który znajduje się wokół raf koralowych i wewnątrz – doskonała laguny z piaszczystymi plażami. Prawie wszystkie atoli obejmuje obszar na północ od równika, z wyjątkiem Sekwany atolu. Klimat na wyspach – sub-równikowy monsunowy, o wysokiej wilgotności. Od maja do października są ulewne deszcze. Monsun suchy pochodzi od grudnia do marca. Na Malediwach nie ma absolutnie żadnych góry, a ich wysokość nad poziomem morza nie przekracza 3 metrów.

Oprócz odpowiedzi na pytanie, gdzie są Malediwy, to jest bardzo przydatne wiedzieć trochę więcej faktów o Malediwach. Jej stolicą jest miasto Mężczyzna, który znajduje się w południowo-wschodniej części Północnego Atolu Male. Ludności kraju jest ponad 300 000 osób, a czwarta część mieszka w stolicy. Główną część osób mieszkających na wyspach są Arabowie, syngaleskich i Dravidians. Prawie cała populacja – to muzułmanie. Główną gałęzią gospodarki jest turystyka. Wśród rozwiniętych sektorów można zauważyć, ryby, naprawy statków i przemysłu odzieżowego.

Jednakże, doskonała lokalizacja ośrodka nie jest w stu procentach gwarancja dobrego wypoczynku. Ważną rolę w hotelu wybranej dla niego. Najlepsze hotele w Malediwy są na Północnym Atolu Male. Są następujące, które zostały ujęte w pierwszej piątce najlepszych. Należą do nich hotel jako Baros Baros, znajdujący się na wyspie. Składa się on z nadmorskich domków i bungalowów wody na palach. Na Reethi Rah wyspach położonych hoteli Reethi Rah i Kanuhura. Pierwszy z nich – bardziej luksusowy i droższe formą przypominający ośmiornicę. Składa się z licznych willi, z których każdy ma osobisty menedżer. I na wyspie Huvafen Fushi jest hodowana najdroższy hotel na Malediwach – Huvafen Fushi. Składa się z pojedynczych domków, z których każdy posiada własną patio z basenem.

Ponadto, przeglądy Malediwy pokazują, że tutaj, w uzupełnieniu do tych korzyści dla chcących spędzić wakacje, dużo atrakcji, które zasługują na uwagę każdego turysty. Jednym z nich jest Wielki Meczet Piątkowy, położony w Male. Jest ozdobiona złotą kopułą i jest największy meczet na Malediwach wszystkich. Znamienny jest również Pałac Prezydencki, położony w stolicy. Istnieje również Muzeum Narodowe, położony w Sultan Park. Wszystko na tych wyspach ponad 20 meczetów, a każdy z tych budynków jest niepowtarzalny.

W skrócie, aby poczuć całą wyższość rekreacji na wyspach, to lepiej nie pytać, gdzie są Malediwy, ale po prostu zrobić miły prezent, i iść na ekscytującą podróż przez nią.