495 Shares 3188 views

Biografia Natalia Kustinskaya. Radziecki aktorka Natalia Kustinskaya kino, miłość życia, dzieci

Biografia Natalia Kustinskaya jak fascynującą powieść, główny bohater, który jest kobietą, która była kiedyś nazywana rosyjską Brizhit Bardo. Istnienie utalentowanych widzów aktorka nauczyłem dzięki słynnej komedii „Three plus dwa”, w którym zagrała główną rolę. Co wiadomo o życiu jednego z najzdolniejszych piękności kina radzieckiego?


Biografia Natalia Kustinskaya: dzieciństwo

Radziecki Brizhit Bardo urodził się w stolicy, a tam jest radosne wydarzenie w kwietniu 1938 roku. Być może, biografia Natalia Kustinskaya opracowany w ten sposób, ponieważ urodziła się w rodzinie ludzi kreatywnych. Jej matka była znaną piosenkarką, ojciec zarządza sławę jako kupletistov-chechotochnika. rodzina Nataszy były zawsze chętnie przyjmuje gości: w mieszkaniu na Malaya Bronnaya dzieje twórczego bohemia śmietanę. rodzice Kustinskaya byli przyjaciółmi z takimi gwiazdami jak Shulzhenko Ruslanova.

Nic dziwnego, że niemal od pierwszych lat życia, zaczęła docierać do kreatywności. Lubiła chodzić na koncerty matki i ojca, jednym czasie, marzyła o karierze śpiewu. Ona również poświęcił wiele wysiłku, aby Taniec, mam przyjemność rozmawiać z gośćmi, grając na pianinie.

Wybór życia

Biografia Natalia Kustinskaya sugeruje, że pragnienie, aby stać się aktorką przyszedł do niej jak nastolatka. To było wtedy, że otaczający stal podziwiać jej zaległe dane zewnętrzne, obiecując dziewczynie przyszłą gwiazdę filmową. Oczywiście, za piękno na piętach, po czym tłum wielbicieli. Sąsiedzi ciągle za złe fakt, że fani uczennica nie zostawiaj go zablokować.

Po otrzymaniu certyfikatu, Kustinskaya złożył papiery do kilku szkół artystycznych, ostatecznie wybierając VGIK, gdzie chętnie akceptowane. Kurs został przeprowadzony przez Olga Natalia Pyzhova – Gwiazda Moskiewskiego Teatru Artystycznego.

pierwszą rolę

Biografia Natalia Kustinskaya może poszły inną drogą, gdyby nie przypadkowe, ale brzemienne w skutki spotkanie z reżyserem Grigori Roshal. Maitre zobaczył piękno w korytarzu WGIK a potem zdecydował, że powinna zagrać w jego nowym filmie „Gloomy Morning”. studenci VGIK nie wolno godzić się na rolę w filmie, ale Roshal, wykorzystując swoje koneksje, był w stanie osiągnąć swoje cele.

„Gloomy Morning” – obraz, przedstawiając jako kontynuacja słynnego filmu „Droga na Kalwarię”, nakręcony przez Grzegorza wcześniej. Taśma ma przyjemność publiczność i krytyków podziwiać talent i danych zewnętrznych, każdemu nie znanej aktorki. Więc student uzyskał status wschodzącej gwiazdy.

pierwsza miłość

Pierwszy człowiek, który naprawdę kochał Kustinskaya Natalya Nikolaevna był Jurij Chulyukin. Według wspomnień aktorki, ona ulegli jego ciśnieniem. Reżyseria Brizhit Bardzie wykonane radziecką propozycję, znając ją tylko dwa dni, a ona powiedziała, że tak. Znaczna różnica wieku nie jest przeszkodą dla amatorów.

Co zaskakujące, nie było tylko jedna taśma Kustinskaya mąż, to była komedia „The Royal Regatta”. Natalia długo pretensję Chulyukina ze względu na fakt, że zignorował jej pragnienie gwiazda w „Girls”, myśląc, że piękno nie nadaje się do roli nieokreślonego Tosi. Jednak przyczyną ich rozwodu nie była i nie jest stała sceny zazdrości, która umieszczona żonę swego pana. Natalia zostawiła męża po naukę o istnieniu jego kochanki. Chulyukin kilka lat nie zgadzają się na rozwód, ale pomimo rozwodu.

Przełom Film

Wygrał krajową aktorkę miłosny, z udziałem w komedii „trzy plus dwa”. Natalia Kustinskaya został zaproszony do roli jednego głównego reżysera bohaterki Genrihom Oganesyanom. Komedia o przygodach trzech dziwnych facetów, którzy przypadkowo spotkali dwie piękne dziewczyny. Akcja rozgrywa się na brzegu morza. Film został zaprezentowany publiczności w 1963 roku, a zagra wykonawców natychmiast stają się gwiazdami.

Po premierze komedii Kustinskaya zaczął otrzymywać wiadomości z deklaracjami miłości od setek fanów. Pocztówki, które przedstawiane jej fotografie były rozprowadzane we wszystkich kioskach „Sayuzdruk”. Oczywiście, gwiazda przestała pytać o strzelanie nowe sceny i wiele musiał odmówić. Na przykład, aktorka mogłaby zagrać w taki słynnej taśmie jako „Więzień na Kaukazie”, ale było zajęte.

Małżeństwa i rozwody

Fellow Handlu Zagranicznego Volkov Oleg stał drugi mężczyzna, którego zgodziła się poślubić Kustinskaya Natalya Nikolaevna. Aktorka przyciągnęła wybrańcem, który miał absolutnie nic wspólnego ze światem kina, ale zawsze był za granicą. Czekała na nowego małżeństwa niezawodnego tyłu, ale dwa lata później wzięli rozwód.

Przyczyny gwiazdek rozstanie z mężem Oleg pozostawał nieznany. Natalia przypisać związek z takimi gwiazdami jak Batalov, Smoktunovski, Magomayev. Ale aktorka zaprzeczył tym pogłoskom.

Kolejny wybrany rosyjski Brigitte stała się kosmonauta Borys Jegorow. Posiadał wszystkie cechy, że gwiazda chcieliśmy zobaczyć w swoim partnerem: wywiad, piękno, męskość. Początek ich romansu cieniu skandalu, jako Jegorow był żonaty Fateeva. Była partnerem aktorki za film „Trzy plus dwa”. Oczywiście, relacje z Fateeva Natalia zepsuty do życia. Z Boris aktorka mieszkała przez wiele lat, nalegają na rozwód jej mąż popełnił oszustwo. Próby małżonka, aby wznowić stosunki dumny urody stanowczo odrzucone. Następnie ona wielokrotnie wyrażał żal z powodu jego pochopnych decyzji. Jegorow zmarł trzy lata po zerwaniu z jego słynnej żony.

Nagrywanie filmów

Tylko 24 udało się odgrywać rolę w jego życiu aktorki. Kustinskaya Natalia, na przykład, zagrał w kultowej komedii „Ivan Vasilievich”. Dostała rolę jasnym dziewczyna, do której oddala się od reżysera Nina Yakin. Ponadto widzowie mogą pamiętać aktorkę za teleromanu „Wiecznego Call”, gdzie zagrała Pauline Lakhnovsky.

Twórczy kryzys przyszedł po Natalia przyjął główną rolę w filmie „The Magic Mountain”, którego fabuła została podjęta ze słynnej powieści Thomasa Manna. Obraz został nakręcony w Niemczech, ale aktorka nagle nie mógł opuścić kraj. Ona nie była w stanie pogodzić się z tym niesprawiedliwość.

„Svetik” – ostatni film z udziałem gwiazdy radzieckiego kina, który został wydany w 1989 roku. W tym filmie zagrała matkę głównego bohatera. Więcej Natalia nie jest usuwany.

syn aktorki

Aktorką, a nie matka przez wiele lat chciał być Natalia Kustinskaya – dzieci nigdy nie były jego celem. Jeszcze dziecko urodziła, a stało się to w małżeństwie z Olegom Volkovym, chłopiec został następnie przyjęty przez Borisom Egorovym. Dymitr, syn gwiazdy, widzowie mogą pamiętać z serialu „stracha na wróble”, w którym grał Somov. Jego bohater – chłopiec, z powodu której hit bohaterkę Kristiny Orbakayte.

Boris Jegorow kategorycznie przeciwieństwie do nich Kustinskaya dziecko staje się aktorem. Przestrzeganie ojca, Dmitry ukończył MGIMO, ale jego życie nie działa. Syn Natalii depresji spadł po śmierci jej sześciomiesięcznego dziecka. Jegorow Jr. rozwiódł się z żoną i zaczął angażować się w alkoholu. W 2002 roku, zmarł w tajemniczych okolicznościach.

Czwarty, piąty i szósty małżeństw

Chcąc ją zranić zdradził Borys Jegorow, po raz czwarty za mąż Kustinskaya Natalia. życie osobiste aktorki została umieszczona ze względu na znajomość Gennadiem Hromushinym, pracował jako nauczyciel w MGIMO. Niestety, czwarty mąż zmarł w następstwie nieudanej operacji w 2002 roku.

Kolejny wybrany Kustinskaya był Vladimir Maslennikov, dla których Radziecki Brizhit Bardo poślubił w 2004 roku. Pięć lat później, mąż umarł, po którym dziennikarze nazwany aktorka czarna wdowa. Ostatni mecz gwiazdy została zawarta w 2010 Stasom Vaninym, ale rozpadł się dwa lata później w drodze wzajemnego porozumienia.

Ostatnie lata swojego życia

W samotności i biedzie, spędził ostatnie lata swojego życia Natalia Kustinskaya. Filmy, w których aktorka udało się wycofać, nadal obserwując publiczność, ale ona sama wszystko zostało zapomniane. Jedynym źródłem dochodów dla Brigitte Radzieckiego pod koniec życia jest mały pensjonat. To pozostawia wiele do życzenia, a jego zdrowie – Kobieta martwi się o problemach, takich jak rwa kulszowa, choroby zwyrodnieniowej stawów. Ale Natalia była zbyt dumna, by poprosić kogoś o pomoc.

Aktorka, która spadła w grudniu 2012 roku, według lekarzy, stało się to w wyniku zapalenia płuc. To było po udarze mózgu. Kustinskaya zmarł 13 grudnia 2012 roku, a nie wychodzi ze śpiączki. Aktorka była 74 lat. Jak chciała, była pochowana na Cmentarz Kuncewski, który został popełniony na ziemię przed ciałem swojego jedynego dziecka. Pogrzeb był skromny, pomimo faktu, że kiedyś to niesamowite kobieta była idolem tysięcy fanów.