744 Shares 3405 views

Krab pająk: charakterystyczne cechy tego przedstawiciela rodziny stawonogów

Nic dziwnego, że więcej zwierząt niż krab pająk. Jego salon znajduje się głęboko pod wodą i ogromny rozmiar nie pozwala na porównanie go z innymi członkami stawonogów. Niektórzy ludzie o tym na ziemi jest rzadko kiedy można znaleźć to zwierzę jest wystarczająco silny, cieszcie się, że aby zobaczyć prawdziwy koszmar z małej długości ciała 45 cm i skali szponów do ośmiu metrów niewielu ludzi chce. W rzeczywistości, osoby te są dostępne tylko dla nurków i płetwonurków, jakby pająk osiadł na mieliźnie, to nie potrwa długo. Pomijając fakt, że ten krab ma wspaniały różnicę główny jest rozmiar, istnieje wiele cech.


Pająk molts kraba i nie rośnie jak inni. Jeżeli inne zwierzęta podczas linienia zdjąć skórę ze względu na fakt, że stał się dla nich jak małe, to nie zwiększy się wielkością, jeśli oni sami nie chcą. Wzrost jest następujący. Najpierw pająk rzuca skorupie, która jest inna niż twardość. Po tym czasie krótkim czasie swoich nowych „ubrania” jest raczej słaby i chwiejny. W tym czasie woda zwierzę może puchnąć, jeśli jest ona zdecydowała, że nadszedł czas, aby się rozwijać. Oczywiście, tak aby osiągnąć niespotykane proporcje to nie działa. Jednak kilka molts pozwoli mu osiągnąć maksymalną długość.

Krab pająk nie traci nic ze swoich kończyn. W rzeczywistości, ta właściwość odpowiada bardzo do niego podobny owadów: tarantule, tarantule, czarne wdowy , i tym podobne. Oglądane wola krab na kilka molts rosnąć łapę, który z jakiegoś powodu stracił. Co więcej, te roboty są bardziej dostosowane pod względem upraw kończynach, mogą one wywoływać linienia siebie. Iw krótkim czasie zostaną przywrócone ich stóp.

Krab pająk gigant nie reaguje na zawilce oparzeń. Ta właściwość pozwala ukryć się przed wrogami. Musiał tylko zgubić się wśród grono niebezpiecznych zwierząt morskich. Co do zasady, zwierzę z powrotem przylega do trzonu anemon. Tak więc okazuje się, że jest nie tylko chroniony przez niebezpiecznych stworzeń, ale także ukryte pod macki.

Na wzrost i wielkość stawonogi należy powiedzieć kilka słów. Jeśli założymy, że plaża znajduje się trailer do odpoczynku, a następnie przez niego spokojnie przetnie krab pająk. Zdjęcia tego zwierzęcia najlepiej oglądać w formie porównawczej, w przeciwnym razie po prostu nie być w stanie go zrozumieć, jaki rozmiar jest. Należy również pamiętać, że aby zobaczyć ten pająk niewiele osób może. Fakt, że woli, aby ukryć. Jest to wyjaśnienie dla faktu, że zdjęcia krab nie jest zbyt wiele.

Przeciętny człowiek rzadko udaje się zrobić Spider-krab spotkał go na żywo. To może być postrzegane tylko na zdjęciach lub w sprawach o charakterze programów. Jednak należy zauważyć, że ten koncert będzie nie przyjemne dla wszystkich, jak zostało powiedziane powyżej. Dlatego trzeba myśleć wiele razy, zanim spróbujesz zobaczyć krab pająk.