846 Shares 4642 views

Chaser ściana "Fiolent": opinie, zdjęcia, specyfikacje, instrukcje

Według współczesnych norm budowlanych usług inżynierskich w obszarach takich jak mieszkania powinno być poza strukturami, jak to było w zwyczaju przed oraz w wewnętrznych kanałach, które są nazywane Stroebe. Dziś miejsce i znaleźli zasilanie niskonapięciowe kable elektroenergetyczne, rury gazowe i wodno-kanalizacyjnej i ogrzewanie, a także trasę systemów klimatyzacyjnych. Jako wyjątek występuje uszczelkę zewnętrzną przewodów elektrycznych w budynkach drewnianych typu, a firmy gazu mogą zabronić rury stosu do bruzdy. Ale idea podtynkowa, nie tylko ze względu na kwestie estetyki, ale także bezpieczeństwo operacji sieciowych.


konieczność stosowania

Formacja Stroebe stał się obowiązkowy proces niemal każdy rodzaj remontu lub budowy. Ta praca jest czasochłonna i nieprzyjemne, ale jest mocno podkreślono w cennikach instalatorów. Każdy specjalista rozwiązuje ten problem w swój własny sposób. Są tacy, którzy w miarę możliwości zmniejszyć długość bruzdy przez budowę skrzynek, a także układów zawieszenia i falshsten. Niektórzy artyści i wszystkie montowane komunikacji po zakończeniu szorstkiej skończywszy na rodzaju tynku, jastrychu i urządzenia partycji. Ale w każdym razie trzeba Stroebe zrobić. W tym przypadku konieczne jest korzystanie z właściwych narzędzi. Eksperci i zwykli konsumenci stają się coraz bardziej Bruzdownica „Fiolent” dzisiaj. Jest on przedstawiony na sprzedaż w kilku wersjach, które zostaną omówione poniżej.

Dane techniczne Model "Fiolent B2-30"

Średni koszt narzędzia wynosi 6000 rubli. Przed zakupem należy zwrócić uwagę nie tylko na koszty, ale również od cech jakościowych, wśród których wyróżnia się moc i prędkość i średnicę okręgu. Pierwsza opcja to równoważne indeksu 1600 watów, a drugi 8500 obrotów na minutę. Co do średnicy okręgu, to jest 125 mm. Dostarczane są dwa dysk roboczy, który może zapewnić głębokość 30 mm cięcia.

waga narzędzie jest imponująca i 3,9 kg. Na tej sprzętu rosyjskiego zapewniony jest dwuletnią gwarancją, co świadczy o wysokiej jakości urządzenia. Ochrona danych jest przed niezamierzonym uruchomieniem, między innymi, urządzenie jest wyposażone w granicy funkcjonalnej prąd rozruchowy. Dla zwykłego użytkownika, to charakterystyczne wyraźniejsze dźwięki podobne do rozruchu płynnego.

opinie konsumentów

Chaser ściana „Fiolent B2-30” napędzany jest wystarczająco mocny silnik. Konsumenci lubią, że jako cecha tego urządzenia wykonuje obudowa przekładni z aluminium. Głównym uchwyt obraca się, jeśli to konieczne, między innymi, istnieje dodatkowy regulowany uchwyt. Jeśli urządzenie jest włączone, nie można obawiać się, że będzie ona przypadkowo zaangażowany. Mechanizm będzie trwać długo, ponieważ ma wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem.

Wśród konsumentów Bruzdownica „Fiolent B2-30” jest dość powszechne, jak to jest w komplecie ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby zacząć od razu. Należą do nich dyski z nakrętką, dodatkowa rękojeść, straży bezpieczeństwa, a także klucz. Według użytkowników, sprzęt jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy pracują przy budowie lub naprawie, zajęty układaniem kabli i rur. Narzędzie jest wyposażone w bezstopniową głębokości cięcia i przycinania początku działania będzie zapewnienie płynnego rozruchu systemu. W procesie pracy nie znudzi, ręka operatora nie będzie przeciążona, jak spust wyjściowy może zostać zablokowane. Oznacza to, że przycisk „Start” nie jest konieczne, aby przytrzymać podczas pracy.

Chaser ściana „Phiolent B2-30” łatwy w użyciu, ponieważ szerokość i wysokość cięcia można regulować, maksymalne wartości są przechowywane w ciągu 30×30 milimetrów. Dodatkowy uchwyt ułatwiający obsługę można ustawić w jednej z dwóch pozycji. Gdy szczotki węglowe są urządzenia pogarsza się, noszenie, są automatycznie wyłączane. Tak więc, właściciel instrumentu nie trzeba przestrzegać tego.

Dodatkowe cechy modelu

Opisane urządzenia są niezwykle funkcjonalne, go będzie można podłączyć odkurzacz za pomocą dyszy, która pozwala na pracę na miejscu, zapobiegając powstawaniu pyłu. Producent gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale także niezawodność. Cechy te są świadczone przez izolowanym przewodem gumowym, które przejawiają wysoką trwałość nawet w trudnych warunkach na budowach.

Ta ściana Chaser „Fiolent” zaprojektowany z myślą o ergonomii, więc jego kształt zapewnia prostą i najbardziej wygodną kontrolę. Z dodatkowym uchwytem kreatora można pewnie trzymać narzędzie, zmniejszając stres i zmęczenie podczas długotrwałego użytkowania. Węzły nie gromadzą się kurz i ciał obcych, ponieważ wentylacja skutecznie. Odnosi się to również do układu chłodzenia, co eliminuje urządzenie przed przeciążeniem.

Dane techniczne Model "Fiolent B1-30"

Jeśli jesteś zainteresowany Chaser ściany, ścigacze „Fiolent B1-30”, a następnie można go kupić za 5300 rubli. Jego cechy są nieco odmienne od tych posiadanych przez powyższych narzędzi. Dzięki niemu można łatwo i szybko wyciąć pustaków, metalu lub konkretne produkty. On radzi sobie z przekroczeniem rowki tnące do kabli elektrycznych. Urządzenie może być stosowane jako szlifierki kątowej do szlifowania i polerowania kamienia lub betonu.

Sprzęt jest inna długa żywotność i wysoka niezawodność, które zapewnia zwiększoną moc i komponenty wysokiej jakości. Ten bruzdownic-chasery „Phiolent” ma pojemność równą 1100 W, podczas gdy szerokość rowka oraz głębokość skrawania pozostaje ten sam, który jest zdolny do dostarczania opisanego powyżej narzędzia. Sprzęt waży 3,5 kg i ma miękką funkcję start. Prędkość trzpienia jest 6200 obrotów na minutę. Opcje uzupełnione nakrętka klucz, pudełko, dodatkowy uchwyt i kołnierz. Istnieje również pokrywę ochronną.

opinie klientów

Model ten jest coraz częściej wybierane przez konsumentów, ponieważ łączy w sobie funkcje Chaser ścian i szlifierek kątowych. W szczególności możliwość działa regulacja szerokości i głębokości cięcia. Szczotka warunkiem wystarczający dostęp w razie potrzeby. Konsumenci zauważyć, że w zależności od rodzaju pracy może być wyposażona w koła 125 mm, do shtrobleniya lub 150 mm, – w przypadku cięcia, jest używany w parze z dodatkowej obudowy. Łagodny rozruch zapewnia stopniowe zestaw maksymalną szybkością, że narzędzie będzie utrzymywana przez długi czas. Doświadczony mistrz zauważyć, że obudowa aluminiowa skrzynia biegów jest w stanie zapewnić wytrzymałość i będzie odpowiedzialny za efektywne rozpraszanie ciepła. W tym przypadku silnik nie przegrzewa się nawet wtedy, gdy obciążenie jest bardzo wysoka.

Dane techniczne Model F0054 B3-40

W sprzedaży jest dalej i Bruzdownica „opinii fiolent B3-40”, o których można przeczytać w artykule. Jego wartość jest wyższa niż dwóch modeli powyżej i 7400 rubli. To urządzenie przeznaczone do wycinania rowków układania technologii sucho w ścianach wapiennych bloków, cegieł, kamienia wapiennego, jak również betonu. Użyj narzędzia do cięcia metalu co możliwe, stripping, polerowania i obróbki betonu i kamienia. Urządzenie do magazynowania energii jest większe i odpowiada do 1600 watów. W związku z tym, rozszerzonej rowka, a maksymalna szerokość jest 41 milimetrów. Odnosi się to również do głębokości cięcia, jego maksymalna wartość jest równa 41 milimetrów. Prędkość wrzeciona – 9000 obrotów na minutę. Średnica tarczy wynosi 150 mm. Wraz z bardziej imponujących osiągów modelu należy zauważyć i zwiększenie masy ciała, co jest równe 4,3 kg.

opinie

Wybór Bruzdownica „Fiolent B3-40” konsumenci twierdzą, że są one szczególnie przyciągane przez połączenie dwóch narzędzi w jednym produkcie. Wśród innych rzeczy, użytkownik może płynnie regulować głębokość rowka. Jak wskazuje nabywcy, przetwarzanie różnych materiałów za pomocą narzędzia jest możliwe, przy użyciu jako szlifierki kątowej. Dostosować do szerokości może być rowkiem w etapach, przy użyciu podkładki. Zabezpieczenie przed przeciążeniem jest przez wbudowany układ elektroniczny. Nie można się martwić o bezpieczeństwo, ponieważ napęd posiada podwójną izolację. Jeśli zdecydujesz się na zakup Chaser ściana „fiolent”, a następnie w momencie usunięcia straży będzie mogła rozszerzyć zakres wykonywanych prac.

Konsumenci szczególnie zwrócić uwagę, że zawarte jest wszystko, czego potrzeba, w tym rury w celu utrzymania miejsca pracy w idealnej czystości. Uzwojenie elektryczne opancerzony więc chroniony przed kontaktem z pyłem. W chwili, gdy skrzynia biegów jest zabezpieczony przed przeciążeniem z powodu miękkiego startu. Narzędzie posiada zdejmowaną nakładkę, która umożliwia krótki czas, aby odsłonić wymianę zużytych pędzlem. Dzięki łatwemu dostępowi może monitorować ich stan. Zaawansowani użytkownicy pamiętać, że zmiana narzędzia tnącego będzie za pomocą wygodnego blokadę wrzeciona.

Instrukcje B1-30 i B3-40 modele

Chaser ściana „Fiolent B1-30” musi być okresowo poddawane konserwacji. To może być okresowe lub zaplanowane. W pierwszym przypadku, praca daje konsumentowi się, oczyszcza instrument przed skażeniem po wyłączeniu. Podczas operacji, można dokręcić łączniki, jeśli zajdzie taka potrzeba. Rutynowa konserwacja muszą być wykonywane co 50 godzin pracy. W tym przypadku, mistrz musi sprawdzić stan zwory kolektora.

Smarowanie przekładni należy sprawdzać iw razie potrzeby wymieniać. Odnosi się to również do szczotki. Jeśli patrząc na Bruzdownica „Fiolent B3”, można zauważyć, że długość szczotki była mniejsza niż 8 mm, wówczas należy je wymienić. Wydalniczy ich końce nie powinny być rozciągnięte, ważne jest, aby zapewnić swobodny przepływ elementów w uchwycie. Raz zostanie zastąpiony, ścigacze trzeba dołączyć i pozostawić na biegu jałowym przez włamania w ciągu szczotkami. To zajmie około 3 minut.

Wzdłużnego cięcia „Fiolent B1-30”, który oceny przedstawiono powyżej, poddaje się smarowanie narzędzi, które powinny być przeprowadzone w mieszaninie, która składa się z 70 procent tłuszczu LS-1P od 30 procent oleju 20A. Jednak wcześniej to, aby pozbyć się starego smaru. Działających okres Chasers wynosi 6 lat, ale okres ten jest ważny, z zastrzeżeniem instrukcji nabywcy. Zastosowanie tego urządzenia powinny być w klimacie umiarkowanym lub zakresie temperatur od -15 do + 40 ° C. Wilgotność w tym przypadku musi być równa 70% lub mniej.

Ważne jest, aby upewnić się, że osłona nie podlega strącaniu, a urządzenie nie jest w warunkach nadmiernego pyłu. Chaser ściana „Fiolent”, którego opinie mogą pozwolić Ci zrozumieć, czy to urządzenie jest nabyć, jest podwójnie izolowane, oznacza to, że jednostka nie jest uziemiona wymagane. Przed rozpoczęciem pracy należy sprawdzić pod względem kompletności i zabezpieczyć części. Mistrz powinien przeprowadzić badanie zewnętrzne, sprawdzając, czy przewód zasilający jest uszkodzony. Siłownik Obudowa musi być całe, z szacunkiem i osłoną uchwytu.

wniosek

Zanim zaczniesz, możesz sprawdzić, jak sprawne narzędzie do tego celu jego uruchomienia i pozwala na pracę w trybie bezczynności. Podczas instalowania społeczności ważne jest, aby zachować ostrożność, odnosi się to również do momentu przekazania sprzętu do ustalonych kręgów. Niewłaściwy ruch może doprowadzić nie tylko do poważnych obrażeń, ale również uszkodzić drogiego instrumentu. Nawet tak pulpit należy oczyścić z ciał obcych, które mogą zakłócać jednostki jest dogodnie umieszczony na stole podczas pracy i podczas przerw.

Chaser ściana „Fiolent” powinny być wykorzystywane do żadnych innych celów. W razie potrzeby ustawić następujące wrzeciona i nakrętki tuleja musi być oczyszczone z substancji zanieczyszczających. Dokręcić nakrętki kluczem, który znajduje się w opakowaniu. Pomiędzy dwoma okręgami powinna wynosić co najmniej jeden rękaw. Podczas instalowania strzały Wspólnoty, wskazująca kierunek jazdy, musi pokrywać się ze strzałką na skrzyni biegów.