521 Shares 6370 views

Diazolin, instrukcje użytkowania

Przez wiele lat „Diazolin” ratować ludzi z różnymi reakcjami alergicznymi. Zabierz go ze pokrzywki, alergicznego nieżytu nosa, a nawet ciężką astmą oskrzelową. Co jest kluczem do ukrycia pigułki „Diazolin”?


„Diazolin” to środek przeciwhistaminowy, który wywiera swój wpływ przez blokowanie receptorów histaminowych H1. Częstym międzynarodowa nazwa leku – „mebhydrolin”. Główne skutki „Diazolin” jest lek zmniejszający przekrwienie i antyalergiczne, a więc stosuje się w celu wyeliminowania reakcji alergicznej (atopowa reaginowa, reakcjami typu), a nawet obrzęki (zwykle śluzówek).

Medycyna „Diazolin” wydawane jest w postaci tabletek i tabletek. Powinny one być brane doustnie, bez żucia, korzystnie podczas posiłków lub po nim.

Należyta „Diazolin” z tkaniny receptora H1, którego efekt wywołuje histaminy ostatni efekt jest, dziwne, wyrównuje się ( „Diazolin” nie ma wpływu na receptory H2). Lek nie zmniejsza ilości histaminy w krwi u ludzi, ale po prostu zapobiega jego interakcji z receptorami, które są zlokalizowane w komórkach mięśni gładkich oskrzeli rury, jelit, naczyń krwionośnych macicy.

Aplikacje „Diazolin”

„Diazolin” instrukcja obsługi określa jako lek do eliminacji skutków nadmiernej histaminy w pierwszym rodzaju reakcjach alergicznych. Zmniejsza obrzęk błon śluzowych, w wyniku czego (na przykład alergiczny nieżyt nosa, katar sienny specyficzne rośliny kwiatowe), ukąszenia owadów lub spojówek ze względu na fakt, że zwiększa napięcia naczyń krwionośnych i ich zmniejszają przepuszczalność. W związku z powyższym, jednocześnie przyczynia się do nieznacznego podniesienia ciśnienia krwi, które muszą być brane pod uwagę przy powołaniu.

„Diazolin” Instrukcja nazywa się lek, który rozluźnia komórek mięśni gładkich w drogach oddechowych. Mimo to nie stosuje się do leczenia wstrząsu anafilaktycznego, bo tam jest dużo bardziej skuteczne w tym stanie przeciwhistaminowych.

Funkcja „Diazolin” – łagodne działanie i zaskakujący brak niebezpiecznych skutków ubocznych, nawet wyrażona kojące. On jest powoływany do różnych chorób alergicznych :

– obrzęk naczynioruchowy, zapalenie oskrzeli;

– katar sienny;

– swędzące dermatozy (neurodermit, egzema);

– alergiczny nieżyt nosa;

– alergiczne zapalenie spojówek ;

– astma oskrzelowa (terapia skojarzona);

– reakcje skórne na użądlenia owadów;

– owrzodzenia skóry;

– Reakcje alergiczne do żywności, leków i innych.

„Diazolin” instrukcja zaleca dbając czasie ciąży. Dzieje się tak pomimo faktu, że jest on uważany za stosunkowo bezpieczne, długo używane i wyraźny negatywny, negatywne skutki dla płodu zaobserwowano.

Należy podjąć środki ostrożności „Diazolin” naruszającym rytmu serca, w chorobach nerek i wątroby, a także ludzi, którzy angażują się w potencjalnie niebezpiecznych czynności, które wymagają szybkiej reakcji psychomotorycznych i uwagi.

Przeciwwskazania

„Diazolin” instrukcja obsługi opisuje jako stosunkowo bezpieczny lek, ale również jego odbiór ma przeciwwskazań:

– powiększenie prostaty;

– jaskra;

– owrzodzenie dwunastnicy i żołądka;

– choroby układu pokarmowego zapalny w ostrym stadium;

– Nadwrażliwość na "Diazolin";

– do 2 lat.

Możliwe działania niepożądane:

– zawroty głowy, powolne reakcje, zmęczenie, senność;

– suchość w jamie ustnej, ból w jamie żołądka, zgaga, nudności;

– zaburzenia w oddawaniu moczu, zmniejszenia leukocytów, granulocytów, reakcje alergiczne.