370 Shares 2290 views

dramat wojenny „Cienka czerwona linia”: aktorzy i role

Tematem dzisiejszej historia – dramat wojenny „Cienka czerwona linia”. Zdjęcia aktorów, fabuła, główni bohaterowie – to wszystko jest przedstawione w artykule. Film jest oparty na produkcie Jamesa Jonesa – pisarza, znanego jako autora powieści o II wojnie światowej.


Jaki film?

1942. Wyspa Guadalcanal mające strategiczne znaczenie dla zapracowanych japońskich sił sojuszniczych. USA będą robić wszystko, aby upewnić się, że Japończycy nie byli w stanie zbudować bazę wojskową. Po tym wszystkim, może stać się poważną przeszkodą dla powiązań transportowych między nimi wielka moc i Australii.

„Operacja Uotchtauer” – nazwa kodowa dla bitwie pod Guadalcanal. Masakra wyspy będąc na ziemi, w powietrzu, a nawet pod wodą. Japończycy rozumieją, jak ważne jest, aby osiągnąć wpływ terytorialny na wybrzeżu Pacyfiku w tym okresie wojny, tak zaciekle utrzymanie obrony. „Cienka czerwona linia” To jest historia tło wydarzeń. Aktorzy i role są wymienione poniżej.

Ogólne Kvintard

Niewielka grupa amerykańskich żołnierzy podział morskich wyczerpany okrutnych bitew. Kilka tygodni kontynuowania ciężkich walkach i niemal beznadziejna. Na czele straży stoi ogólne Kvintard (opinionated cham zarządza pracą na statku). Jest to jeden z głównych bohaterów w filmie „Cienka czerwona linia”. Aktor John Travolta grał generale.

Podpułkownik Toll

Ten bohater jest bezpośrednio podporządkowany Kvintardu. Tall długo marzył o mundurze generała, chwały. Aby to zrobić, musi zdobyć przychylność, aby wygrać jak najwięcej zwycięstw. Toll jest zobowiązany do wykonywania poleceń Kvintarda, więc nie wahaj się wysłać żołnierzy do piekła. Jego bojownicy utrzymać obrony, przeciągnął się na terytorium kilku kilometrów, tzw cienkiej czerwonej linii. Aktor, który grał funkcjonariusza Tolle – Nick Nolte.

Edvard Uelsh

Marines trafić na „wojskowy mielenia mięsa” operacje bojowe prowadzone są na granicy ludzkich możliwości. Urządzenie to ogromna strata. Wysłali o pomoc firmę S. rekruci znajdują się w posiadaniu Starszy sierżant Edvarda Uelsha. Ta postać w „Czerwonej cienkiej linii” grany przez aktora Seana Penna.

Whitt

W ciągu swojego istnienia, Welch musiał zobaczyć więcej. Wśród przybyłych, od razu zauważyłem dość dziwną żołnierza. Słodki wygląd Prywatna Witt mówi sama za siebie – chłopiec wygląda jak rodzaj lirycznego filozofa, absolutnie nie przygotowani do walki. To żołnierz – „Cienka czerwona linia” główny bohater w filmie Aktor Dzhim Kevizel zagrał rolę Private Witt.

Po Witt z jego kompan uciekł AWOL. Zniknął za dni na wyspy Melanezji nawet zaczął tam przyjaciół, pływać w oceanie i cieszyć się spokojnego życia tubylców. Znaleziono uciekinierzy Sierżant Walsh wysyła senny apostata w izolatce.

dalsze wydarzenia

Neobstrelyanny młodzieży – jest najsłabszym ogniwem w każdej walce. Ale nadszedł czas, aby wykonać specjalny zadania bojowe jednostki wojskowej określone polecenie przed nim, – Szturm wygranej z „Samurai” Ważnym wysokości strategicznego pod numerem 209.

Na szczycie wzgórza znajduje się bunkier, przy którym zakorzenione wroga. Tutaj jest ukryte bunkier. Pozwala to wróg postępowania mających ogień rozległy obszar. Dotrzeć do pistoletu jest prawie niemożliwe. Kapitan Dzheyms Staros nawet twierdził z pułkownikiem Tolle do taktyki walki. On nie chce się poświęcić swoich żołnierzy, która ma zastosowanie do obu synów. Lepiej straci swoją pozycję w wojsku, ale uniknąć niepotrzebnych strat. Na wzgórzu Grupy koncentruje zajęcie, które jest wliczone winy Witt. Losy żołnierza – za wszelką cenę, aby wykonać polecenie. Whitt będzie musiał przejść „chrzest bojowy”.

Jest to powikłanie w historii malarstwa „Cienka czerwona linia”. W obsadzie również Dzhordzh Kluni, Vudi Harrelson, Ben Chaplin, Adrien Brody, Dzhon Kyusak. Kapitan James Alfred Sarant grał Elias.

Reżyser filmu – Terrence'a Malicka. Obraz został wydany w 1998 roku i stał się pierwszym dziełem operatorem dwudziestu lat. Skierowany do końca lat siedemdziesiątych jest samotnikiem.

Film Malik zdobył nagrodę na festiwalu w Berlinie i został nominowany do „Oscara” w siedmiu kategoriach. Jeśli chodzi o oglądalności, film zdobył pozytywne recenzje. W kinach na całym świecie, że zebrał ponad 60 milionów $.