611 Shares 2329 views

Dowiedz się, jak usunąć program z systemu operacyjnego Mac najskuteczniej

Jeżeli jesteś użytkownikiem systemu operacyjnego Mac OS, Dodaj lub usuń programy jest dla ciebie ważne pytanie. Wynika to z faktu, że Uninstaller (Uninstaller) nie stworzył wszystkie twórcom aplikacji. Łatwo jest się zgodzić, że usunięcie programów Mac OS przez przeciąganie plików do kosza – nie jest to bardzo skuteczna metoda. Raczej jest to programiści kowe znana korporacja Apple niż system operacyjny plus. Pliki w rzeczywistości mogą być rozrzucone po całym dysku.

Jak usunąć program z systemu Mac OS najskuteczniej? To pytanie będziemy radzić sobie z innych deweloperów oprogramowania komputerowego. Mówimy o specjalnie stworzony dla podanych narzędzi systemu operacyjnego. Są to programy komputerowe ułatwiają zadanie usunięcie oprogramowania użytkownicy systemu operacyjnego Mac OS X. Niektóre z tych narzędzi są prezentowane czytelników tej publikacji.

Zacznijmy od przeglądu programu komputerowego, który umożliwia CleanMyMac dwa kliknięcia, aby wyczyścić miejsca na dysku Mac, jak również zawierać systemach-czyste. Z tego narzędzia jest to możliwe, aby osiągnąć komfortową pracę systemu operacyjnego, a także zwiększyć jego wydajność. Dzięki niemu użytkownicy PC dosłownie zaoszczędzić miejsce na dysku, nie jest łatwo usunąć niepotrzebne języki, jasne kłody, cache. Ale gdy narzędzie nie tylko można odinstalować programy, ale także pozbyć się pliki tymczasowe, które pozostają po wyjęciu.

Jak usunąć program z systemu Mac OS przy użyciu CleanMyMac:

  • Pobierz narzędzie.
  • CleanMyMac zainstalować program na komputerze.
  • Uruchom narzędzie.
  • Przeciągnij program do usunięcia w oknie CleanMyMac.

Dalsze narzędzie zainstalowany wcześniej zrobi wszystko sama. W trybie automatycznym będzie zebranie niezbędnych informacji, a użytkownicy PC mogą mieć tylko, aby zakończyć pracę za pomocą jednego kliknięcia myszy. Z pewnością Ty i Twój Mac będzie zadowolony z tego programu do czyszczenia systemu operacyjnego. Ma nie tylko doskonałe osiągi, ale także przyjemny interfejs, elastyczne i łatwe dostosowywanie. Dzięki niemu można regularnie czyścić OS od zbędnych odpadów.

Jak usunąć program z systemu Mac OS przy użyciu CleanApp? Teraz porozmawiajmy o innych specjalnych narzędzi, które poradzą sobie z zadaniem lepiej niż wcześniej opisano. Wielu użytkowników z systemem Mac OS X rozważyć to programy Uninstaller najlepiej. W rzeczywistości, CleanApp posiada wiele przydatnych funkcji. Podobnie jak w poprzednim programie, to również pomaga wyczyścić pamięć podręczną, pozbyć się plików językowych i prefpane – ustawienie paneli. Ponadto, jest to możliwe, aby zobaczyć zużycie miejsca na dysku.

Dla każdej aplikacji, CleanApp specjalny program jest oddzielna historia. To samo odnosi się do CleanCommunity. Kiedy to narzędzie jest zainstalowany na komputerze, zostanie uruchomiony specjalny serwis działający w tle. Jego zadaniem jest trwały zapis wszystkich plików, które są otwierane i edytowane ze wszystkimi aplikacjami.

Jeśli to konieczne, usunięcie danego programu, użytkownik PC otrzyma propozycję stworzenia wymazania swoich plików. Decyzja będzie musiał dokonać we własnym zakresie. Wspomniane wcześniej CleanCommunity – funkcja, która prowadzi przez regularne statystyki usuwanie programów i plików. Jest ona aktywowana w przypadku, gdy CleanApp opisane narzędzia instalacyjnego, użytkownik zgadza się komputer do przyłączenia się do społeczności online. Tak więc, naturalnie, anonimowość gwarantowana. Tak więc, usunięcie aplikacji odbywa się w oparciu o doświadczenia z różnych właścicieli komputerów z systemem Mac OS.

Pobierz program określony CleanApp 3.4.9 dla Mac OS X jest wolny.

Istnieje wiele innych specjalnych narzędzi przeznaczonych do usuwania aplikacji i zawartości czystego systemu operacyjnego, ale te dwie, być może, jeden z najlepszych. Być może są one najbardziej nadaje się do tego celu. Przynajmniej teraz pytanie o tym, jak usunąć program z systemu Mac OS najbardziej skuteczne rozwiązanie dla Ciebie.