715 Shares 4984 views

choroby dermatologiczne. Co to jest półpasiec?

Prawdopodobnie każdy w dzieciństwie słyszał zakazu rodziców, kiedy chciał pogłaskać bezdomnego kotka lub psa. I wszystko słyszał straszne słowo „opryszczka”. Ale nie wygląda na to, grzybicy, ani że nikt wymowny. I to nie jest choroba, a lekarz stwierdził: „grzybicy na ciele”.


Nie każdy dorosły może śmiało wyjaśnić, co to jest i wygląda grzybicy. Podobnie, termin dalej grupy chorób dermatologicznych. One przejawiają się w różny sposób, ponieważ zależy to od rodzaju okradanie. Ale najczęściej jest to grudkowa wysypka, lub łuszczenie powierzchni naskórka, które mogą być zarówno czerwone i lekko różowawe. Jak to się stało, że gonty na skórze złapać go dla Ciebie? Nadal dość nieznane przyczyny i warunki tej choroby, ale największe prawdopodobieństwo zakażenia występuje w kontakcie ze zwierzętami z wychłodzenia organizmu, a także z SARS. Jednak najważniejszym czynnikiem, który przyczynia się do rozwoju i pojawieniem się choroby, jest osłabiony układ odpornościowy. A powodem odmowy – grzyby i wirusy. Zagrożone są osoby powyżej 30 lat, ale ze względu na częsty kontakt ze zwierzętami podatnymi na choroby i dzieci. W zależności od rodzaju zmian dermatozy i czasem trwania choroby od kilku tygodni do kilku lat. Wysypka może pojawić się także na kończynach, a na szyi, pleców, a nawet w niektórych obszarach głowy. Bardzo rzadkie przypadki narządów płciowych i jamy ustnej. Najczęstszym objawem po klęsce wysypka skórna jest swędzenie. Ale 20 razy na 100 tam był brak jakiejkolwiek choroby obecnych wrażeń.

Według rodzaju wysypki może określić rodzaje choroby:
– Jeśli skóra pojawiła ovalopodobnye plamy różowego koloru, który nie wzrośnie powyżej powierzchni naskórka i niektóre skorupie, to masz do czynienia z różowym porostów. Podatne na choroby młodych ludzi. Jeśli chodzi o lokalizację, plamy mogą być zlokalizowane w całym organizmie, a także kończyn. Wysypka zaczyna się od jednego rzutu, który staje się później żółty odcień, skóra zaczyna się kurczyć i skórki. Około tydzień później ciało pokrywają małe plamki żółto-różowy odcień. Pralnia na czubku erupcji, tworząc twardą powierzchnię łuszcząca. Sami samo miejsce, jeśli otoczone czerwoną obwódką. Takie objawy na skórze są czasami towarzyszy świąd. W jakościowego leczenia choroby przechodzi przez 1,5-2 miesięcy. Jeśli plamy nie znikają w pośpiechu na wyczerpaniu życia, należy skonsultować się ze specjalistą. Możliwym powodem tego, że choroba nie jest gotów do odwrotu, jest biedny leczenie (ewentualnie leki nie dla ciebie), albo nadmierne pocenie się.

Jeśli objawy gorączki było do gorączki i zatrucia, któremu towarzyszy ból w obszarze skóry (co w rezultacie zostaną pokryte wysypką), następnie masz doświadczenie półpasiec. Co było pojawienie się tej dolegliwości? Jest to dość proste i zaznajomieni z tym patogenem każdego, kto był chory na ospę wietrzną.

Wielobarwny lub łuszcząca się skóra choroby wywoływane przez grzyby. na ciele nastolatków z powodu pocenia się wydaje tego rodzaju pozbawienia najczęściej. Nie wykluczone, a transmisja zakażenia poprzez wspólne łóżko i pościel.
Głównym objawem w pewnym stopniu podobny do różowego porostów, ale choroba rozwija się nieco inaczej: gonty dotyka prawie wszystkie obszary skóry, a postęp wydaje żółto brązowych plam, które mogą być łączone. Grzybica nie jest przestrzegane, ale niewielkie złuszczanie jest obecny.
Zapobieganie takiej choroby jest stwardnienie i wodzie soli i wody i kwas octowy do wycierania.

Czasami grzybicy na skórze mogą być wynikiem reakcji alergicznych na leki, jak w przypadku czerwonego (płaskiego), porostów. Ta choroba dermatologiczna wpływa nie tylko na skórę, ale błon śluzowych, a czasami paznokcie.
Charakterystyczną cechą jest czerwono-purpurowy grudkowa wysypka, która często tworzy podobieństwo kręgu i towarzyszy świąd. Top białe grudki. Poprzedzać chorobowego z przewodu pokarmowego oddechowych, szczególnie wrzodów. Tylko około 80% przypadków występuje wysypka w jamie ustnej. Jeśli prowadzisz choroby, wysypka pojawi się nawet wokół drobnych zmian skórnych (zarysowania). Co do uszkodzenia paznokcia, przypomina niewielką deformację wnęki, a sama płytka paznokcia jest znacznie cieńsza.
Jedynym rodzajem porostów, co jest bardzo powszechne – to grzybicy. Lokalizacja choroby rozprzestrzenia się wygładzają skórę, skórę głowy i paznokcie. Czasem przybiera postać epidemii. Przekazywane nie tylko kontaktów, ale także drogi limfatyczne.
Okres utajonego trwa od 5 do 15 dni. Co to jest półpasiec po ukrytym przepływu? Przejawia się to w postaci łuszcząca szarej powierzchni, które następnie przekształca się w bardziej obszerne zmiany przypominających brodawkami purpurowy kolor, z których ropa. Włosy są najpierw podzielone, a po spadku, a nawet usunąć z lekkim naciskiem. W niektórych przypadkach choroba towarzyszy złe samopoczucie, bóle głowy i gorączka.
Istnieją nawet przewlekłe formy grzybicy, które są niebezpieczne dla dzieci.

Wszystkie formy pozbawienia określane wyłącznie przez dermatologa. Tylko ekspert wie, jak to wygląda grzybicy i jakie leki będą najbardziej skuteczne. Należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ niektóre rodzaje chorób, takich jak łupież pstry, jest określana za pomocą specjalnych reakcji, które są przeprowadzane tylko w placówkach medycznych.