386 Shares 1149 views

Demobilizacji – to jest wolność!

Od żargonie wojskowym Kilka słów są zazwyczaj przenoszone do słownika cywilnej, ale słowo „demobilizacji” podoba lub opóźnione. Demobilizacji – była dorosła. To brzmi prawie tak samo poważnie jak mobilizacji. Demobilizacji – on prostetsky, dom. Termin ten – jest najsłodsza słowo w wojsku i najbardziej długo oczekiwane wydarzenie!


Z historii terminu

Dobrym słowem, ale jak się okazało, niespokojny. Jeśli przewrócił go do programu komputerowego, pokazując emocjonalne cechy dźwięku niektórych słów, to będzie w nim, a lęk i ostrożność i obawa o przyszłość, które wejdą na ścianach baraku. Kiedy cała miara odpowiedzialności za życie kłamstwami nie jest już on-dowódca jego ojca, a sam żołnierz. Demobilizacji – czasami Wellsian zielone drzwi, a nie tylko akord i album.
Co ciekawe, kiedyś popularny utwór „demobilizacji”, z akcentem na ostatnią sylabę, stając się zupełnie inny emocjonalny ostrość, podkreślając atmosferę permisywizmu i chmielu. Co sprawia, że przegrupowanie stresu, jednak.
Ale wszystkie te cechy emocjonalne odnoszą się tylko do tych żołnierzy, którzy nie pełniły w hot spotów. Oni demobilizacji – jest to etap inicjacji, dojrzewania. A ci, którzy służyli – to coś zupełnie innego.

I okolice demobee

Muster, jak mówią, nie idź sam. Oni zawsze mają dembelsky album, i idą pod dembelsky akordu. Dla nich demobilizacji – wymówka chodzić amortyzatora w ich wsi i oferuje błyszczący wygląd, łożysk i svezhenazhitoy mięśnie.
Ściśle mówiąc, powszechny pobór do rozległym kraju przez długi czas był, bez przesady, dobrodziejstwem. Żołnierz mógł skończyć studia, jeśli nie ukończył nauki w szkołach wiejskich, dokarmiania, jeśli nie nawozić w mieście, a co najważniejsze, zaprzyjaźnić.
Duchowe więzy państwa w tych dniach zostały sfałszowane tam w barakach, gdzie dzieci z Białorusi bratanie z chłopców z brzegiem Amur.
Uczucie kraju, który jest karmienie i rosnące i opieki, a najbardziej niesamowite i brat stepy kałmuccy – Twój przyjaciel, a nasza armia jest najsilniejsza na świecie, a po tobie zgromadzić całą drogę. Tutaj demobilizacji – jest to również krok od uzyskania statusu obywatela.
Uczucie to było starannie zabił afgańskiej wojny i post-pierestrojki hazing.

Afgański demobilizacji i dzisiaj demobilizacji

Jest mało prawdopodobne, że chłopaki w Afganistanie kilka dni przed demobilizacji. Raczej liczą minuty przed świtem. Demobilizacji przekształcony do czegoś w rodzaju Świętego Graala, jasny i ewentualnie nieosiągalny niż kiedykolwiek.
Nadal przyszedł. Biorąc ulgę, ale nie daje radość. Wojna jest stracone. W chwili, gdy światło przejścia od młodości do dorosłości zmienił moment zwrotny zmęczony pokonany wrogą rzeczywistość.
dzisiaj demobilizacji – jest elementem rzeczywistości podano nam w serialu. On spadł z prawie codziennej percepcji konsumentów, ale każdy wie, co to jest, patrząc na kilka dni każdego kanału. Tak więc bez względu na to, jak słodkie i obiecujący młodzi żołnierze, demobilizacji dla dziewczynek – nie jest to powód, aby spotkać się i powód, aby zmienić kanał.
Choć możliwe jest, że nie jest jeszcze zmienić.