483 Shares 4215 views

Jak prasować kurtkę skórzaną

W każdym kobiecej szafie ma wiele różnych ubrania: sukienki, spodnie, spódnice, bluzki, kurtki, płaszcze, kurtki, itp Oczywiście, każda kobieta ma w swoim arsenale i stylowe gadżety skórzane: kurtki, spodnie czy kurtki. Jak każdy inny odzieży, takie rzeczy mogą być pogniecione i musi w tym przypadku jakoś gładka. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilka sposobów, jak udar skórzaną kurtkę – wszystkie one są dostępne i bardzo proste.


Konwencjonalnymi wieszakach można wyprostować każdą delikatną tkankę. Aby to zrobić, powiesić kurtkę na wieszaku w szafie, i pożądane jest pomiędzy powłoki lub innej zewnętrznej odzieży. Taka metoda pomoże, jeśli rzecz nabyta niedawno i nie wisiały na wieszakach. W innym przypadku metoda może być bezużyteczny. Wiele gospodyń domowych nasuwa się pytanie, gdzie i jak udar skórzanej kurtce? Można to zrobić w domu, zwłaszcza jeśli przedmiot jest zbyt pomarszczony?

Jest możliwe, aby wyprostować skórę i stosując łaźnię wodną. Będziesz potrzebował łazienka: konieczne jest włączenie ciepłej wody, który będzie napełnić wannę i kurtka powiesić na wieszakach na promie. Po wanna napełnia się gorącą wodą, wyłączyć kran, i zamknąć drzwi i pozostawić na kilka godzin. Jeśli nadal nie rozwiązany po zabiegu zrobić, jak udar skórzaną kurtkę, a potem trzeba spróbować innej metody prostowania.

Jeśli materiał jest zacięty w dowolnym miejscu tak, na przykład, ma kilka fałdy na plecach, to element można prasować przy użyciu żelazka. W takim przypadku, generator pary pomaga również podgrzewany żelazo, które muszą być przesyłane na fałdach na odległość 10-15 cm, i za pomocą gorącej pary wodnej, do wygładzania niezbędnej przestrzeni. Warto pamiętać o bezpieczeństwie takich materiałów jak żelazo skórzanej kurtce należy uważać, aby nie uszkodzić ani nie przegrzać go. Po tym wszystkim, może to przesycone wilgocią, a wtedy będzie miał brzydki wygląd. Po 20-30 minutach tego procesu, sprawa staje się idealnie płaska.

Można również pat rzeczy ze skóry za pomocą żelaza, zamiast pary. W tym celu konieczne jest, aby przykryć papier pakowy i nie zbyt gorące żelazo żelazo. W tym przypadku jest to niemożliwe, aby wypuszczać parę, tak aby nie zepsuć skórę. To powinno być tylko lekko ciepłe miejsce na pogniecione marynarki i natychmiast usunąć żelazo w bok. W ten sposób, kurtka nie można prasować ze sztucznej skóry, ponieważ Tkanina ta nie wytrzymuje ciepło i wejdzie w ruinę. Ale produkt skóry, wziąć estetyczny wygląd, a nie będzie afiszować na ulicach.

Idealnie, można wygładzić materiał za pomocą prasy stacjonarnego. Metoda ta jest odpowiednia dla tych, którzy dbają o problemie jak wygładzić kurtka skóra, ponieważ jest bezpieczny dla wszystkich rzeczy. Tabela prasa jest podobny do żeliwa, a warunki jego temperatury odpowiedniej do delikatnych tkanin. Należy zauważyć, że prasa jest bardzo nieporęczne i niewygodne, aby utrzymać się w mieszkaniu lub domu mieszkalnego. Sprzęt używany w firmach, które świadczą odpłatne usługi dla tkanin do prasowania, takich jak skóra i innych.