285 Shares 4007 views

Jak rozweselić swego sąsiada: wyrażenie zachęty dla wszystkich okazjach

Każdy z nas jest czasem smutny. Zły dzień, wszystko idzie źle, albo w ogóle był to czarny pasek. W takich momentach, nastrój może nieznacznie podnieść zwroty zachęty. A czasami, widzimy tych ludzi, którzy tego potrzebują. Ale to nie zawsze jest możliwe, aby szybko znaleźć odpowiednie słowa. Cóż, to nie boli pamiętać o kilku fraz. Kiedyś to może się przydać.


motywacji

Zachęta zwrotów często pomóc perk. Osoba być zaangażowany w działalność, potrzebują motywacji. Jeśli ręce są opuszczone w dotyku i nie chcą pojedynczy pragnienie – leżeć na łóżku oglądanie telewizji i owinąć się kocem, nadszedł czas, aby przypomnieć głębokie frazy sławnych ludzi.

Wynik Vuychich, australijski pisarz, powiedział: „W obliczu trudności, poddania się i uciec niemożliwe. Konieczne jest, aby ocenić sytuację i zacząć szukać rozwiązania i nie stracić wiarę w tym, że wszystko co się dzieje – na lepsze. Cierpliwość jest kluczem do zwycięstwa. "

Amerykański filozof Richard Bach znany jest krótszy, ale nie mniej prawdziwe zdanie. Przekonywał, że dla ludzi nie powinno być żadnych granic.

I Teodor Ruzvelt, 25. prezydent Stanów Zjednoczonych, twierdził, że gdy dana osoba, aby sądzić, że nadal może, a już w połowie ukończony.

do oznaczania

Zwroty zachęcanie często pomagają podjąć sprawę. Uilyam Klement Kamień, biznesmen i autor książek o samorozwoju, że wyraźna celem jest pierwszym krokiem do osiągnięcia żadnego. Kolumb odkrył Amerykę Hristofor kochał twierdzić, że człowiek nigdy pereplyvot ocean, jeśli obawia się utraty wzroku od brzegu.

Farrah Gray, wybitny biznesmen, inwestor i publicysta, powiedział, że nie wolno nam bać się realizować swoje marzenia. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, wspaniale być zatrudniony do wykonywania pragnienia innych ludzi. I Uilyam Dzheyms, amerykański filozof i psycholog z XIX wieku, był przekonany, że w podświadomości człowieka jest ukryta siła, która jest w stanie włączyć cały świat. Zachęta, zwroty jak to sugeruje głębokie myśli i działania, konieczne jest, aby rozpoznać.

Aby ustawić nastroju

Słowa mogą oznaczać wiele naprawdę. I dopingować frazę w dniu roboczym, nawet jeśli nie jest on określony w godzinach porannych, jest całkiem możliwe. Norma Jean Monterson (lepiej znany jako Marilyn Monroe) powiedział kiedyś te słowa: „Smile. Po tym wszystkim, życie – najpiękniejsza rzecz na świecie. I istnieje wiele powodów do radości. " Po takich słowach nie mógł pomóc myśleć i uświadomić sobie, że aktorka ma rację.

Ale czasami w słowach znanego dźwiękiem przypominającym nauczania. W tym przypadku, przyjść z pomocą humorystyczny wyrażenia. Pocieszyć człowieka nie ma nic lepszego. Możemy powiedzieć: „Jeśli masz gorszy, to jest czas, aby cieszyć się dłuższą metę!” Od tego wyrażenia osoba co najmniej uśmiechem. Więcej można powiedzieć, że pozytywne Plus jest zawsze znaleźć, nawet w negatywnym czerwieni. A to, nawiasem mówiąc, jest faktem.

Dobrze wiedzieć

Czasami nasi bliscy zdarzyć w problemach życia. Nastrój wpada w przepaść, a ukochany staje się bolesne do oglądania. I trudno jest znaleźć odpowiedni wyraz, który może wykazać ich postawy i uczucia do sytuacji. Zwłaszcza dziewczęta są często zainteresowani jak pocieszyć mężczyznę słowami. Zwroty nie mogą być powszechne, to wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Ale w każdym przypadku, nastrój trochę podnieść deklarację miłości. Nie są one zbędne.

Kiedy człowiek jest zły, najlepszą rzeczą, która może uczynić go blisko – aby pokazać swoje uczucia i pokazać w ten sposób obchodzi.

zabawne wypowiedzi

Kontynuując temat humoru, można zwrócić uwagę na uwagi i inne pozytywne zwroty. W niektórych sytuacjach można rozweselić blisko takiego wyrażenia: „Najbardziej ciężkie w tym życiu – płetwal błękitny. A reszta – nonsens „Więcej ludzi niekoniecznie uśmiechnie się po takim zdaniu:” Gdy firma jest źle, to lepiej nie iść z nimi!”.

Ludzkie sumienie gryzie do szybkiego odprężenia i bezczynność? I to się dzieje. Wtedy to będzie rozweselić tę pouczającą ale zabawa frazę: „Czas spędzony z przyjemności, nie jest uważane za stracone.”

Kategoria mądry, ale pozytywna ekspresja może być przypisane do tych słów: „najlepszym nauczycielem życia – jest to doświadczenie. On jednak trwa to trochę drogie, ale to wyjaśnia klarownie. " Czego nie można argumentować.

Motywacja w języku obcym

Na koniec warto zauważyć, uwagę zwrotów zachęty w języku angielskim. Są bardziej zwięzły, w odróżnieniu od naszego. Prawdopodobnie każdy wie wyrażenie «Dlaczego nie?» A ona tłumaczy się jako: „Dlaczego nie?” Ale naprawdę! Dlaczego nie? Wiele osób podjęciem decyzji w sprawie działań, może pchnąć tę frazę. Ponieważ w kontekście tłumaczy się jako: „A co ty rzeczywiście stracić?” I po to wyrażenie może być wysłany: «! Warto strzał» co tłumaczy się jako: „To warto”

A jednak Amerykanie często mówią następujące zdanie: «Co czekasz» Tłumaczone to oznacza: „Co czekasz?” Oraz wyrażenie, nawiasem mówiąc, tłumaczy się jako «Co masz do stracenia?»: „Co masz do stracenia” należy zauważyć, że wiele wyrażeń zagraniczne skierowane na niego motywacją, zbudował go jako pytanie. Dlaczego? Ponieważ grustyaschy / wątpiący człowiek otrzymał od swojego rozmówcy poprosił podświadomie zaczyna odzwierciedlać i znaleźć odpowiednie rozwiązanie do każdej sytuacji. I rozumiem, że prawa przeciwnika.

Ale jest bardziej artystycznej ekspresji. Na przykład takie: (nigdy nie poddawaj się), (wszystko zależy od ciebie), «Śledź swoje marzenia» (postępuj sny), itd. Wybierz odpowiednie słowa dla .. «Nigdy się nie poddawaj!» «To całkowicie do Ciebie!» opadające przyjaciel naprawdę nie jest łatwe. Jeszcze poszerza zasób wyrażeń, będzie łatwiej.