865 Shares 3042 views

Pasta do zębów „Elmeks”: opinie, skład

Piękne i białe zęby – karta z każdego udanego osoby. To jest to, co wielokrotnie mówił w reklamach telewizyjnych. Oczywiście, jest też trochę prawdy, jak zaniedbane zęby z płytki nazębnej i nieatrakcyjne innych wad wizualnych może powodować niechęć nawet do bardzo bogatej i uroczym człowiekiem. To się po prostu estetyczne piękno – to tylko połowa problemu. Głównym zadaniem – aby zęby zdrowe. I aby pomóc w tym pasty do zębów „Elmeks”. Co to jest? Jaki efekt można osiągnąć? I jak bardzo jest skuteczny?


Najważniejsze cechy: ogólne informacje o producencie

Elmex – uznany znak towarowy, zaprojektowany przez znanego szwajcarskiego koncernu GABA Production GmbH. Dla tych, którzy nie wiedzą, prace producenta na rynku wyrobów higienicznych i pasty do zębów od połowy 1962 roku. On jest właścicielem i dwie inne marki: Meridol i Colgate, a także produkuje płyny, nici dentystyczne, zębów szczotki i pasty.

Ze względu na wysoką jakość produktów, właściwego podejścia marketingowego oraz innowacyjnych technologii produkcji, pasta do zębów „Elmeks” otrzymał pierwszą pozytywną opinię, a grupa GABA przedsiębiorstwa stała się znana wśród stomatologów i zwykłych obywateli na całym świecie. Jaki rodzaj pasty do zębów? A jeśli ona naprawdę tak dobre, jak to powiedzieć?

Co to jest makaron?

Pakowania pasty, to mała rurka z miękkiej plastycznej masy wynoszącej 75 ml. To nie różni się zbyt pretensjonalne i piękne slogany, przyciągające wzrok. Odwrotnie, dla standardowych past wygląd przeważnie białe, czerwone wstawki i czerwonym i niebieskim napisem. Na zewnętrznej stronie rury widać obraz zęba. Na szczycie makaronu pokryte estetycznym pudełku.

Pasta do zębów „Elmeks” zamyka szeroki i gruby pokrywy zaostrzenia wyłącznie na gwint. Z otworem rurki, a po wytłoczeniu światła pojawia się gęstą białą pastę gładka.

Nie zawiera żadnych inkluzji, ma delikatny i przyjemny zapach mięty. Ze względu na swoją lekkość i dyskretny bez problemów odświeża usta, tworząc, jak mówią, wielu użytkowników, lekki chłód. W skrócie, zewnętrznie i wewnętrznie wygląda całkiem zwyczajne, przyjemny zapach przez długi czas nie zmienia swojego kształtu rury podczas użytkowania.

Pasta do zębów „Elmeks”: skład

Mówi się, że w ramach tej pasty nie znajdzie żadnych szkodliwych substancji. Ale to jest naprawdę? Spójrzmy na komponentów oznacza lepiej. Zatem, pasta zawiera następujące składniki:

 • woda;
 • kwas krzemowy (która jest odpowiedzialna za delikatnym polerowania zębów) ;
 • sorbitol i gliceryna (pomaga zachować wilgotność);
 • zagęszczacz i stabilizator;
 • aminoflyuorid (stosowane w celu wzmocnienia szkliwa zęba);
 • środki zapachowe;
 • atom fluoru;
 • barwnik kosmetyczny i inne.

Jak widać, pasty do zębów „Elmeks” nie ma nic szkodliwego ich kompozycji, na przykład nie zawiera laurylosiarczan sodu (odpowiedzialny za piany), laureth-siarczan sodu (stwarza iluzję grubości i o stężeniu substancji) lub przeciwbakteryjnego chlorheksydyny, niszcząc normalnej mikroflory jamy ustnej ,

Co producent makaronu?

Według producenta, a następnie po użyciu pasty tej marki zęby pokryte są niewidzialną i prawie niezauważalny filmu. Że będzie zapisywać je przed nadmierną wrażliwość na ataki bakterii kwasu. Występowała także wyraźny remineralizację i ukryte próchnicy.

Co TM Wklej „Elmeks”?

Pasta do zębów „Elmeks” (opinie z niej można usłyszeć w większości pozytywne) to następujące kategorie:

 • z serii „Sensitive» – Elmex wrażliwe (przeznaczony dla wrażliwych dziąseł i zębów);
 • z serii „Antikaries» – Elmex przeciw próchnicze (pasta z ochrony przed ubytków formacji);
 • z serii Elmex Junior dla dzieci.

Warto zauważyć, że pasta „Sensitive” zawiera w swoim składzie specjalny ochronny kompleks Pro-Argin. Że to sprawia, że możliwe, aby chronić zęby przed dyskomfortem i zmniejsza reakcję na zimne, gorące, kwaśne lub słodkie. Ponadto w jego skład są inne substancje ochronne, które mogą działać bezpośrednio na zakończeniach nerwowych i obniżają próg bólu. Dodatkowo, pasta radzi sobie z odrobiną, czyści nieatrakcyjne tytoniu lub powłoki alkoholu na zębach.

„Antikaries» Pasty do zębów

Szczególną uwagę zwraca się kolejna pasta do zębów „Elmeks” – „Ochrona przed próchnicą” lub „Antikaries”. Jego struktura jest na ogół zawarte aminofluorki powyżej. Z jednej strony, tworzą niewidoczną barierę ochronną, która jest zapobieganie próchnicy zębów, a na drugiej – szybko wnikają w szkliwo, wzmacniając ją i prawie całkowicie zredukowane mineralizację zębów. Ponadto jest to skomplikowane walki ochronne, tak zwane boczne ciemieniowej lub próchnicy i wrażliwości zębiny zmniejsza się w czasie przywracania szkliwo zęba.

Makaron z serii dla dzieci

Jak pasta do zębów dla dzieci, ale także są w kilku formach. W szczególności, produkty do pielęgnacji jamy ustnej mają limit wieku. Na przykład, niektóre makaron „Elmeks” mogą korzystać dzieci od urodzenia do szóstego roku życia.

Kolejna grupa odpowiednich past dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Według producentów, fundusze te nie mają w swoim składzie konserwantów i innych szkodliwych substancji, dlatego nie boją po połknięciu. Oto co pasta do zębów „Elmeks”. Czy istnieje fałszowanie tych funduszy jest trudno powiedzieć. Ponieważ w naszych czasach może dobrze imitować prawie wszystkie leki i zagraniczne towary robione. Dlatego, aby uniknąć nieporozumień i strata pieniędzy, zaleca się, aby zamówić i kupić pastę tylko od sprawdzonych dostawców i producentów.

Co sprzężenie zwrotne można usłyszeć na makaron?

Większość opinii pasty „Elmeks” pozytywne. Na przykład, prawie wszyscy użytkownicy, którym udało się zdobyć środki, podobnie jak jego jakość i długotrwały efekt, że ma. Na przykład, niektóre z nich mówią o przyjemnym smaku mięty, która jest w stanie utrzymać przez jakiś czas. Inni mówią o pozytywnym wpływie pasty na zębach, mówią, że zmniejszenie złogów próchnicy i zmniejszając kruchość powierzchni szkliwa. Trzeci jak małe spożycie makaronu. Według nich, ostatnia rura długa.