398 Shares 911 views

Szwajcarski zegarek Givenchy – luksus i sztuka w arcydzieło

Producent Givenchy dawna uzyskała uznanie w świecie mody jako przykład nie tylko zdolność łączyć luksus i sztukę w arcydzieło, ale także sposób, aby pozwolić każdemu, kto chce się czuć jak koneser piękna.


Obecnie najbardziej popularne aksessuaromi zarówno wśród kobiet i mężczyzn są torby i zegarki, jak te elementy codziennego ubrania są w korzystnym świetle, aby pokonać każdy obraz.

Givenchy zegarki są dziełem projektantów wysokiej klasy sztuki, jest znakomity dodatek dla wymagających i eleganckich osobowości.

Hubert de Givenchy własny dom mody założony w 1952 roku. Jego artykuły stały się natychmiast domagać się wśród bogatych kobiet w Paryżu. Światowy sukces i sławę zdobył tworząc kolekcję perfum, z których część zawiera szereg wyrafinowanych i luksusowych zapachów. Najbardziej znane wydarzenia, takie jak Ange Ou Demon, Organza.

W różnych okresach, w domu jest słynny twarz z pań, z których jedna była amerykańska aktorka Odri Hepbern, Givenchy, z którym połączony ciepłe i przyjazne stosunki. Jego klient był i Zhaklin Kennedi. Po odejściu Hubert de Givenchy domu mody prowadzonym przez Dzhon Galyano i Aleksandr Makkuin.

Teraz marka Givenchy znacznie zwiększyć obroty, i wyprodukowany stroje, perfumy i kosmetyki dołączyły nowe atrybuty, takie jak długopisy, wizytowniki, lżejsze.

Jednak szczególną uwagę należy zwrócić na Givenchy klasy „luksus” zegara, aby rozwijać ekskluzywne wzory, które zatrudniają profesjonalnych projektantów z Francji, a produkcja ruchów kwarcowych przeprowadzonych w Szwajcarii od dawna słynie z punktualności i dokładności. Zegarki Givenchy stale towarzyszy unikalnym logo geometrycznego nie zmieniła się od początku istnienia firmy.

Wszystkie akcesoria marki – to dobry smak i wyrafinowany arystokratyczny, elegancki, niepowtarzalny wygląd, wysoka niezawodność i punktualność. W tym samym czasie oferowana pań zegarki są stylowe i drogie akcesoria, „Givenchy” zegarki zawierać wiele funkcji niezbędnych do prowadzenia aktywnego życia społecznego i działalności gospodarczej, jak i aktywnego wypoczynku.

Istotne jest to, że przy wyborze z zakresu prezentowane zegarki męskie i damskie, każdy wybierze prezent dla siebie. Po tym wszystkim, Givenchy zegarki są dostępne w polerowanych stalowych zaskakujących przypadków śmiałych form i jako chronograf z różnych funkcji niezbędnych do uprawiania aktywności na świeżym powietrzu i zajęć sportowych. Wszystkie zegarki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są uzupełniane przez paskami skóry.

Obecnie istnieje ogromna liczba sklepów internetowych i eleganckich butików, które oferują tylko oryginalne godzin Givenchy. Trzeba powiedzieć, że modele zakupione u autoryzowanych przedstawicieli firmy, zostaną dostarczone w wyjątkowej schowkiem. Proponowany produkt, należy centra serwisowe gwarancja, od Givenchy jest odpowiedzialny za jej jakość.