472 Shares 7369 views

Neoline X-COP 9000: Opinie i funkcje

Nie tak dawno temu weszła na rynek rosyjski nowego modelu DVR Neoline X-COP 9000, których opinie są różne. Deweloperzy zostały połączone w jednym interfejsie tylko dwa sterowniki potrzebne – Wideo i czujnika radarowego. Nowa hybryda pokonał wszystkich fanów akcesoriów samochodowych, więc jego popularność wzrosła dość szybko.


firma Neoline

W 2006 roku mało znana firma rozpoczęła produkcję elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego i koncentruje się wyłącznie na rynku rosyjskim. Najbardziej udany tendencja zaczęła nawigatorów, oraz w ciągu 3 lat po rozpoczęciu produkcji firma produkuje swój pierwszy samochód rejestrator wideo, który z niewiarygodną prędkością zyskuje na popularności, która przynosi twórcom dużo pieniędzy. Urządzenia zostały przetestowane przez wielu ludzi w różnych wypraw. W rezultacie, firma zdobyła zaufanie klientów i stać się prawdziwym specjalistą w produkcji urządzeń samochodowych.

Do tej pory jeden z najlepszych modeli produkcji jest rejestrator Neoline X-COP 9000. Odpowiedzi o nim w lewo jedynie jako kupującym i doświadczonych kierowców, którzy naprawdę wiedzą wiele na temat tych urządzeń. Zalety i wady, zgodnie z tymi ludźmi, zważywszy na końcu.

priorytety

Zespół specjalistów umieścić wszystkie swoje siły do stworzenia sprzętu high-tech, które zaspokoi wszystkie potrzeby rosyjskich kierowców. Świat nowoczesnych technologii stał się podstawą dla nowych modeli. Stałym celem firmy – aby zrobić krok do przodu, po nowoczesne standardy i ucieleśnieniem wszystkich pomysłów w rzeczywistość.

projekt

Współczesny rynek elektroniki użytkowej rozwija się dość szybko. produkcja Neoline daje klientom szeroki zakres produktów, które obejmuje elektronikę, która stała się klasykiem pobicia. Obejmuje to:

 • Czujniki parkowania;
 • Uniwersalne urządzenie do ładowania;
 • tylna kamera widok;
 • rejestratory wideo;
 • czujniki radarowe.

Kreatywne pomysły otrzymał i realizowane na codzień, a najbardziej niezwykłe z nich była możliwość otrzymania bardziej istotne dla funkcji sterownika w jednym urządzeniu. Autorzy realizować swoje własne pomysły i stworzył samochód Recenzje DVR Neoline X-COP 9000. właściciele nigdy nie może być ujemna, ponieważ rejestrator z czujnika radarowego – jest nie tylko wygodne urządzenie, ale również dość korzystna cena.

gwarancja

Jak w przypadku każdego urządzenia, Neoline firma zapewnia gwarancję przez które właściciel magnetowidu, w razie problemów, może dać go do punktu serwisowego, który usunie usterki.

Dodatkowo, niezawodna pomoc można uzyskać od obsługi klienta. Jej przedstawiciele pomogą użytkownikowi zrozumieć ustawienia osobiste i odpowiedzą na wszystkie pytania. Firma dba o swoich klientów, ponieważ świadomie wybrał tę produkcję.

Radiolokacja Neoline X-COP 9000 (opinie i zdjęcia można znaleźć poniżej), na szczęście, rzadko się zepsuje, więc ich właściciele nie muszą się martwić o bezpieczeństwo nowego zakupu. Urządzenie jest uważane za bardziej szczegółowo, jeden dowiaduje się o jego funkcji i upewnij się, że to naprawdę jest liderem na liście współczesnych magnetowidów i radarów.

wygląd

Nie możemy powiedzieć, że wielkości małego gadżetu. Choć warto zauważyć, że jest to tylko pierwsze wrażenie, które jest często mylące. W rzeczywistości, to hybryda – najbardziej kompaktowy z wszystkimi aktualnymi modelami. Wizualne złudzenie uzyskuje się dzięki wydłużonym ciele. Dlatego kierowca widzi tylko tylny panel, przycisków i ekranu, gdy urządzenie jest zamontowane na przedniej szybie.

Po lewej stronie znajduje się specjalny złącze do podłączenia zasilacza. Poza tym, nie jest obecny przycisk przeprowadza przymusowy reset i małe urządzenie wielkości otworu wbudowany mikrofon.

Po przeciwnej stronie znajduje się przycisk zasilania i parę gniazd, przeznaczone dla kart pamięci, który mówi i zdolność do zapisywania informacji w dużej objętości. Nagrywanie można również szybko przenieść lub skopiować z jednego medium do drugiego. Zaletami tego niezwykłego dodatkami nie doceni każdy właściciel, ale żeby naprawdę zrozumieć ideę założycieli może być w czasie wypadku. Rzeczywiście, w takich sytuacjach, jeden napęd jest podana do inspektora, a drugi jest od kierowcy. To znacznie ułatwi problemu, jeśli sprawa trafi do sądu i wymagają pewnego dowodu, który wpływa i winnych w wypadku.

DVR Neoline X-COP 9000 negatywne komentarze o niej nie mogą mieć, jako proces rzucania nagranie z jednej karty wykonanej z niewiarygodną prędkością, co jest również przejawia się z najlepszym systemem plików ręcznie zaprojektowane.

O firmie mocowania Warto również wiedzieć, niektóre informacje, które są ważne dla wielu kierowców w wyborze takiego urządzenia. Inteligentne Kliknij to unikalny system może bezpiecznie trzymać rejestratora na przedniej szybie, mimo niewielkich rozmiarów. przyssawka trzyma się na powierzchni, stosując po raz pierwszy. Nawet przy silnych wibracji nie trzymać i pozostanie nienaruszona. I po wyjściu z samochodu, aby odebrać z rejestratora będzie dość proste – wystarczy kilka prostych ruchów i wszystkie niezbędne informacje w rękach właściciela, chroniony przed oszustami rękach.

Wyświetlacz oraz Interfejs użytkownika

Często użytkownicy są zainteresowani przed zakupem specjalistów co mają przeglądowi. Neoline X-COP 9000 opinie klientów i podobne urządzenia ma dobrych ekspertów. Dzięki opiniach innych ludzi, kierowcy mogą wybrać dla siebie idealny model, który będzie im służyć przez długi czas. Ważnym kryterium przy wyborze wyświetlacza. W X-COP 9000 jest dwa cale przekątnej – to dosyć używać.

Ponadto nie należy zapominać, fakt, że ten model jest oparty na matrycy IPS. Fakt ten wskazuje na obecność szerokiego kąta widzenia i nie ma odbicia w słonecznej pogodzie. Ekran jest sterowany za pomocą przycisków, i sprawia, że łatwiej interfejs Easy Touch. Tylko 4 przyciski są dostępne dla użytkownika w celu kontrolowania urządzenia. Ich osobliwością jest to, że przypadkowo kliknąć na nich jest prawie niemożliwe, ale na sto procent hit na przycisk, jeśli to konieczne, jest gwarantowana nawet w czasie jazdy.

Włączanie menu, właściciel będzie zobaczyć 4 punkty:

 1. Ustawienia wideo.
 2. Aktualizacja firmware.
 3. Zobacz wideo.
 4. Ustawienia detekcji.

Wszystkie niezbędne funkcje obecne w oddzielnym menu to:

 • dodając punkty GPS na dysku lub w pamięci rejestratora;
 • zatrzymać nagrywanie;
 • włączanie i wyłączanie mikrofonu;
 • Zarządzanie powiadomieniami dźwiękowymi;
 • zmiana trybu.

Wysokiej jakości interfejs i przyciągające wzrok czcionki nie może nie podobać nabywców. W tych małych rzeczach i manifestuje niezawodne, wysokiej jakości i dokładną pracę mistrzów.

Radar Detector

radar policja – to jest chyba najczęstszym problemem kierowców na drodze. Dlatego wielką cechą Video Recorder doda czujnik radarowy do wykrywania wszystkich typów radarów policyjnych. To i zrobić programistów, zapewniając klientom idealne urządzenie. Neoline X-COP 9000 jest w stanie rozpoznać nie tylko radary, ale także środki niska moc, szybkość utrwalania. Ponadto, nasza trójka rejestratora GPS module, informuje kierowcę nawet kompleksy, nie emitując żadnych sygnałów. Mimo współczesnego postępu w technologii, urządzenie z tych funkcji jeszcze nie tak łatwo znaleźć. Hybryda sprawdza dane na tyle szybko, aby w bazie danych i powiadamia właściciela zbliża się obszar kontroli prędkości.

Detektor posiada cztery tryby pracy:

 1. „Miasto”. W tym trybie, urządzenie przełącza się na niższą czułość i odcina wszystkie fałszywych alarmów.
 2. "Track". Czułość, wręcz przeciwnie, wzrasta.
 3. "Turbo". Dzięki niemu, może być z dużą prędkością, aby otrzymać powiadomienie, gdy zbliżasz się do radaru.
 4. „Inteligentne”. Hybrydowy niezależnie zmieniać czułość, biorąc pod uwagę prędkość samochodu.

videofiksatsiyu

Cecha obrazów fotograficznych – to dość rzadkością w nowoczesnych rejestratorów. Niektórzy ludzie nie radzą sobie z nim, aw innych jest zupełnie nieobecny. Ale ten model nie pasuje do żadnego z tych kryteriów. Neoline X COP 9000 radzi sobie z funkcją zdjęć fotograficznych – jest zdolny do zapisu wideo w dość wysokiej rozdzielczości (1920×1080) i z szybkością 30 klatek na sekundę. Menu ustawień zawiera regulację jasności, kontrastu, ostrości oraz zwiększenie zakresu dynamiki algorytmu, który jest naprawdę szansy.

W efekcie kierowca może zobaczyć wysoką jakość obrazu. Podczas oglądania nagranego wideo będą widoczne wszystkie najdrobniejsze szczegóły: na przykład, można wyraźnie zobaczyć tablice rejestracyjne, aby przejść obok samochodu, wszystkie znaki wchodzące w polu widzenia rejestratora, a także ludzi przechodzących ludzi.

W nocy fotografowania ostateczny obraz nie będzie gorzej. Oto liczba samochodów, krawężnika i najbliższych źródła światła będzie również wyraźnie widoczne. Jedynym negatywnym – to nie jest zbyt głośny szum, który jest stale obserwowany podczas filmowania w nocy. Chociaż zwykle ludzie nie potrzebują nagrywanie dźwięku, którego głównym celem jest ustalenie pewnych obiektów. W odległości około 20-25 metrów wszelkich niezbędnych szczegółów będą widoczne, a światło pochodzące z lamp, okien lub światłach, nie będzie kolidować z fotografowania.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych cech i korzyści, należy zauważyć również inną ciekawą funkcję. Fakt, że rejestrator może również wykonywać pracę alarmu. Oznacza to, że jeśli pozostawić urządzenie w samochodzie w nocy i włączyć odpowiedni tryb, czujnik ruchu uruchamia natychmiast, a hybrydowy rozpocznie nagrywanie. To nie tylko dość niezawodna ochrona przed kradzieżą, ale również pokusa dla hakerów. Po tym wszystkim, ze znajomością takich informacji, właściciel samochodu i rejestrator może wykryć rozbite szkło w godzinach porannych i brak detektora radarowego. Dlatego przed opuszczeniem jednostki w nocy w samochodzie, należy mu znaleźć miejsce, gdzie na zewnątrz nie będzie się znacząco, ale nadal trwa fotografie mogą. W tym przypadku ochrona jest gwarantowana i możesz spać spokojnie bez obaw o straty.

I jedna mała zaleta – to bateria wbudowana w sprawie. Dzięki niemu, rejestrator będzie mógł przeprowadzić badanie wykazało, nie tylko w granicach samochodu, ale w pewnej odległości od niego. Na przykład, w przypadku awarii, w uzupełnieniu do kolizji samochodu i można nagrać rozmowę z inspektorem, które mogą być przydatne w przyszłości napięta.

opinie klientów

Ogólnie Neoline X-COP 9000 tylko pozytywne wrażenia rezerwy po przejęciu i pierwsze dni użytkowania. Kupujący często zaskoczeniem nawet cechy Neoline X-COP 9000. Recenzje właściciele nich po prostu nie może być ujemna.

Oczywiście, ludzie wyruszają pewne wady, ale są one w szczegółach – dla większości to po prostu nie ma znaczenia. Na przykład, kierowcy nie lubią wielkości urządzenia, ale, jak już wspomniano, jest to dopiero pierwszy mylące wrażenie, a osoba świadomie czyni pochopnych wniosków. Inni nie dość jak na cenę, ponieważ jest rzeczywiście wyższe niż w innych modelach. Nie należy jednak zapominać, że w jednym urządzeniu pasuje wielokrotność. Jeśli je kupić osobno, pieniądze pójdą o wiele więcej.

Reszta użytkowników są spełnione. Ładny wygląd, łatwy sposób montażu, wyznaczanie radar – to wszystko sprawia Neoline X-COP 9000 uniwersalnym urządzeniem. Niektórzy kierowcy nawet twierdzą, że kupując je, wszystkie ich marzenia i tam teraz mają absolutnie żadnej potrzeby innych akcesoriów samochodowych.

opinie specjalistów

Niewątpliwie, Producenci Neoline X-COP 9000 opinii użytkowników nigdy ukryć przed resztą. A ich liczba obejmuje nie tylko poglądy zwykłych konsumentów, ale także do tych, którzy już próbowali wiele podobnych urządzeń i jest dobrze zorientowanych w nich. Jest ich rady, aby pomóc początkującym wybrać dla siebie najlepszy model.

O Neoline X COP 9000 specjalistów wyrażony pozytywnie. Przede wszystkim należy pamiętać, że połączenie dwóch najważniejszych funkcji (rejestrator i czujnik radarowy). zauważa również idealny rozmiar ekranu, gdzie ludzie mogą łatwo zobaczyć wszystkie napisy i wybrać żądaną pozycję. Po przeanalizowaniu dnia i nocy strzelanie, doświadczeni użytkownicy doszli do wniosku, że to urządzenie jest najlepsza jakość nagrania jako obraz i dźwięk.

Patrząc na opinie, możemy stwierdzić, że Neoline X-COP 9000 nie jest naprawdę godne szacunku. A jego popularność rośnie z jakiegoś powodu.