277 Shares 3373 views

Jak odeprzeć dziewczynie faceta?

Wiele osób uważa, że aby odeprzeć dziewczynę – to wydarzenie, które powinno przynieść właścicielowi cześć i szacunek. Dziewczyna lub kobieta – jest to nagroda w pojedynku. Tak to jest, ale w dzisiejszych czasach kobiety są bardzo rzadko nagrody. Na ogół są to tylko problemy, które są rozwiązywane z dużym odpadów siły nerwowego i fizycznego.

Ale jeśli nadal bardzo lubiłem dziewczynę, i jesteś gotowy, aby przejść do wszelkich starań, aby dostać go, a następnie, zanim zrobisz cokolwiek, pomyśl o tym. Po pierwsze, przed odeprzeć dziewczyny na faceta, należy wiedzieć, a jeśli twoja narzeczona kocha inną osobę, to znaczy, jeden z którymi spotyka. Dziewczęta często spotkać ludzi dla zysku. Korzyścią jest inna: to dobry wygląd, jest popularny wśród żeńskiej drużynie, ma wiele możliwości finansowych, lubi go nedobrozhelatelnitse etc. Wszystkie te powody są bardzo poważne narzędzie w relacjach między mężczyzną a kobietą. Dziewczyny szczególnie kochać siebie, jak również, a po drugie kochać tylko siebie. Wynika z tego, aby zadowolić dziewczynę, trzeba go kochać, zbyt, lub udawać, że jesteś całkowicie w jej mocy. Co najważniejsze, nie czekać na wzajemności, na poważny związek nie występują tak często. Ulotne nowel występują prawie zawsze.

Tak więc, jeśli dziewczyna nie jest zakochany w swoim obecnym facetem jest okazja, aby upewnić się, że jego odrzucenie przez wielbiciela, jest bardzo wysoka. Przede wszystkim, sortowaniu, jak odeprzeć facet szuka kobiety, trzeba zrozumieć, że aby mieć znajomych z kobietą nigdy nie stoi. To – taki sam jak przyjaźnić się z tygrysa w klatce. Choć jest pełen nie były w niebezpieczeństwie, ale kiedy się głodny, będziesz wokół tylko twoja wina. Budowania relacji powinna być zawsze przez zasadę zaufania. Nigdy nie mów, że dziewczyna po prostu stanął obok lub po prostu pójść gdzieś razem. Zawsze trzeba skupić swoją uwagę na fakt, że nie jesteś tuż obok niej, a ona cię lubi, jak kobieta, a nie jako osoby postronne.

Druga reguła w naszym specjalnym kursie „Jak odeprzeć facet szuka kobiety” – nigdy nie stara się być lepszy niż jej aktualnego wyboru. W ten sposób go nie szanować. W końcu wybrał tego człowieka. I wynika z tego, że jest to w twoich oczach „głupi” i idzie do kogoś nieznanego człowieka. Chwała jej wyboru, a także, że nie powinien. Są postawić się w jej oczach. Najlepiej jest, aby nigdy nie rozpocząć rozmowę o swoim chłopakiem. Nawet ulotne zwroty chłopakiem powinny być wyłączone.

Dziewczyny lubią siebie, samowystarczalnych, sukces, doświadczonych finansowo młodych ludzi. Niestety, ci młodzi ludzie nie patrzą na dziewczynę innej klasy społecznej. Maksymalna, będą ich używać jako eskortę na różne strony. I wówczas staje się od razu jasne, dlaczego chłopcy wypadają z dziewcząt.

Twoja szansa jest, że myśli nie było tak jak innych. Ta pozorna żeński stereotyp pokazuje, że nie są z najlepszej strony. Big masz szanse trafić dziewczynie faceta, jeśli jesteś członkiem subkultury. Innymi słowy, jeśli neformal większość kobiet będzie na nogach. Albo odwrotnie, jesteś stylowe, modne, młodzieży i miłości, aby przejść do klubów. I w tym przypadku nie lubisz wszystko, a masz szansę. Ten wybór dziewcząt ze względu na fakt, że żywy przejaw facet mówi, że jego poglądy na temat jego siły. Jednak tak nie jest, a dziewczęta rozumiem po ucieczce 22-23. Chociaż istnieje jedynymi, którzy rozumieją to dopiero po 25.

Wielu facetów próbuje dowiedzieć się, jak podzielić facet z dziewczyną. Nie można tego zrobić! Możesz stać się sojusznikiem na kilka tygodni, a potem wrogiem życia. Tak złe intencje do kobiety lepiej jest odcięty. A w niektórych przypadkach lepiej jest unikać, jak facet może być mistrzem sportu boksu, a konsekwencje mogą być tragiczne.

Najlepszym sposobem na zewnątrz – ma być obok niej, próbując jej pomóc, ale nie być obsesyjne. Staraj się nie kopiować nikogo i nikt nie naśladować. Szczerość swoich uczuć i będzie postrzegana jako swoją ukochaną. Bądź sobą – i wtedy pytanie, jak odeprzeć dziewczynie faceta nie jesteś już tam.