691 Shares 4543 views

„Pamiętaj, że nie będzie”: aktorów, z produkcji seryjnej

Więcej informacji na temat przyszłych wydarzeń w swoim życiu przynajmniej raz marzył każdy z nas. Praca, rodzina, dzieci, sukces w karierze – co się zmieni w swoim życiu, nawet po upływie sześciu miesięcy nie można przewidzieć. Szansa, że przyszedł na ludzi w serialu „Pamiętaj, co będzie.”


Aktorów i reżyserów Zespół Bobby Roth, Nika Gomeza i Dzhona Polsona powiedział publiczności niesamowitą historię.

produkcja seryjna

Jako podstawę do seryjnego filmu o tym samym tytule, autorstwa produktem kanadyjskiej pisarki Roberta Soyera. Spektakl „Pamiętaj, że nie będzie” ABC rozpoczęła się we wrześniu 2009 roku.

Początkowo zlecenie wykonane na serii 12, a następnie zdecydował się nakręcić pełny sezon. Nadzieja i dyrektorzy obiecują utworzyć co najmniej trzy sezony, nie doszło do skutku. Aktorzy z serialu „Pamiętaj, że nie będzie” gotowy filmowanie w maju 2010 roku.

Nawet część słynnego kompozytora Ramina Dzhavadi, słynny projekt „Gra o Tron”, „Escape” i „Iron Man”, sytuacja nie pomaga. Po wydaniu szeregu pierwszego sezonu serialu została zamknięta.

historia

Pewnego dnia 6 października 2009 wszyscy ludzie na Ziemi tracą przytomność na 2 minuty 17 sekund – jest to początek pierwszego odcinka „Pamiętaj, co się wydarzy.” Aktorów, a raczej ich charaktery, nie tracąc czasu – wiele udało nam się dostać w przyszłość i zobaczyć wydarzenia, które będą miały miejsce dokładnie sześć miesięcy później.

Dochodzenie w sprawie incydentu objęto grupę FBI. Celem tajnego projektu „Mozaiki” jest znalezienie przyczyny i otrzymywać informacje o ewentualnym powtórzeniu takiej zbiorowej omdlenie. Agenci są badane, a głównym źródłem dla tych ludzi stać wspomnienia.

Warto zauważyć, że postacie z serii różnie zareagowali na wieści z przyszłości. Niektóre rozpacz, inni wręcz przeciwnie, w pośpiechu, aby przynieść radosne wydarzenia. Inna kategoria ludzi – tych, którzy są bez wizji. Jednak nic dobrego nie jest obietnicą – tak, po sześciu miesiącach nie będą już żyć.

Do dyspozycji FBI nagrania wszystkich kamer, dzięki którym agenci dowiadują się, że jedna osoba w ciągu dnia „Eclipse” udało się zachować przytomność. Dochodzenie prowadzi do dwóch naukowców, którzy później przyznał, że zdarzenie mogło mieć miejsce ze względu na ich doświadczeniach z tachyon'y ciemnej materii. Okazuje się, że fizycy pracują w tajnej organizacji, której członkowie celowo skoki w czasie, dowiedział przydatnych informacji, a następnie użycie go dla zysku.

Dzhozef Fayns

Według krytyków, głównym powodem niski rating „Pamiętaj, że nie będzie” – aktorzy i role. Pokaz był dużo nieznanych osób, ale widzowie byli jeszcze w stanie odczuwać współczucie dla głównych bohaterów.

agent FBI, który został przydzielony do zbadania, grał Dzhozef Fayns. Jego bohaterem jest Mark Benford Smart, pewny siebie i energiczny. Pomimo złego rokowania na przyszłość, Mark trzyma się w dłoniach i nie odwracać uwagi od układanki. Wraz z żoną, Olivia, oni podnieść swoje córki.

Dzhozef Fayns – aktor filmowy, teatralny i telewizyjny w Wielkiej Brytanii. Jego pierwszą rolą dostał w 1995 roku, wraz z Liv Tyler w „Ukryte pragnienia”. Ponadto widzowie mogli zobaczyć Fiennesa w filmie "The Red Baron", "Wróg u bram", "Shakespeare in Love" i wiele innych.

Dominic Monaghan i Dzhek Devenport

Fani popularnego filmu serial „Zagubieni” nie mogło zabraknąć przypomnienia wycofanych z serii, „Pamiętaj, że nie będzie” (aktorzy i role, narrację budynek z mnóstwem retrospekcji). Ponadto, w pierwszym odcinku widzowie widział propagowanie projektu „Lost”, znajdujący się w autobusie, jak również znak uliczny z propozycjami fikcyjnej firmy Oceanic Airlines (lot 815).

Kolejny związek między tymi dwoma projektami stało się aktor Dominic Monaghan. Tridtsatidevyatiletny Brytyjczyk ma całą armię fanów na swojej roli Meriadok Brandybuck (trylogia „Władca pierścieni”) oraz o charakterze nazwie Charli Peys ( „Lost”). W 2009 roku brytyjski życie gwiazda filmowa pojawiła się projekt „Pamiętaj, co będzie.” Aktorzy Dominic Monaghan i Dzhek Devenport grał fizyków, którzy możliwa podróż w czasie.

Simon Campos (Monaghan) – profesjonalny o wysokim poziomie inteligencji, dr. Ma do swojej dyspozycji laboratorium w 18 lat. Jego kolega, Lloyd Simcoe (Davenport) specjalizuje się w fizyce kwantowej, jest ona zobowiązana do nagrody Nobla. Po śmierci byłego małżonka samotnie wychowywał syna z autyzmu.

Sonya Walger i Dzhon Cho

Główne wsparcie dla żony Agent FBI Olivia Benforda i stał Dmitry Nou, jego partner w serii „Pamiętaj, co się wydarzy.” Aktorzy Sonya Walger i Dzhon Cho są znane fanom filmów szeregowych.

Olivia Benford prowadzi chirurga urazu. Pomimo problemów z mężem, jest ona oddana do rodziny i kocha swoją córkę Charliego. Sonya Walger był zaangażowany w brytyjskim show, aw 2001 roku zadebiutował w amerykańskiej telewizji. „Lost” Od 2006 do 2010 roku wystąpiła w roli Penny w projekcie.

Młody i bardzo utalentowany Dmitry Nou często pędzi do konkluzji, więc pomoc bardziej doświadczonego kolegi z zespołu, którego potrzebował. aktor Dzhona Cho kariera rozpoczęła się od niewielkich ról, ale raz w życiu, nie był film „American Pie”. Ponadto Cho udział w takich znanych projektów telewizyjnych, takich jak „Dom”, „Chirurdzy” i „Jak poznałem waszą matkę”.