158 Shares 8759 views

Lodówka BOSCH KGN39NW19R: Opinie z właścicieli, specyfikacji i instrukcji obsługi

marka Lodówka BOSCH KGN39NW19R, opinie, o których można przeczytać w artykule ma klasyczny design z dolnym położeniem zamrażarki. Funkcja ta jest przydatna, gdy komora chłodnicza używać częściej niż zamrażarce. Szczególnie istotne jest położenie kamery dla rodzin, ponieważ używa bardziej intensywnie główną siedzibę w środowisku domowym.

Dlaczego warto kupować

Obudowa z linii prostych, białych wersjach kolorystycznych i rozmiarach, które nie pozwalają dużo miejsca, sprawiają, że możliwe, aby wstawić model do każdego wnętrza. Dzieje się tak nawet w małych kuchniach kosmicznych. Nawiasem mówiąc, jest to dla nich i zaprojektowany model. Wygląda to proste, nie krzykliwe i nie przyciąga uwagi.

Dla tych konsumentów, którzy są gotowi w każdej chwili, aby uzyskać łatwy dostęp do zawartości lodówce jest idealny przed nami jednostka, która ma odwracalny drzwi. Jest to szczególnie przydatne podczas przenoszenia lub zmiany układu. Rzeczywista możliwość przesuwania drzwi będą w ramach wymiany lodówki. Jeśli potrzebne jest urządzenie, które łączy w sobie przystępną cenę i doskonałą jakość, konieczne jest, aby rozważyć ten model.

Recenzje głównych cech

BOSCH KGN39NW19R, przeglądy, które będą przydatne do czytania przed wizytacją w magazynie, ma wiele pozytywnych cech, wśród których są klasy, wskazując na niskim zużyciu energii elektrycznej. W ciągu roku wyposażenie pochłonie tylko 383 kWh. Wśród nabywców jest bardzo powszechne ostatnio Żaden system mróz. Wielu ludzi podoba się fakt, że chłodzi w tym modelu jest nie tylko komora chłodnicza, ale zamrażarka. W związku z tym przepływ powietrza odbywa się w działach zasady obowiązkowego, ale nie szron osiada na ściankach lodówki.

Kochanki są zadowoleni, że podczas pracy nie wymaga ręcznego odszraniania. Superzamorozku można aktywować po zakupach w którym zakupiono dużą liczbę produktów. Jeśli trzeba zamrozić dużą ilość treści, można użyć nagły spadek temperatury w trybie, który działa w zamrażalniku. Według użytkowników, umożliwia to produkt zachowuje swoje oryginalne produkty strukturę, smak i użyteczne cechy 100%.

Pozytywne i negatywne sprzężenie zwrotne

Lodówka BOSCH KGN39NW19R, których opinie zostały przedstawione w artykule użytkowników, jest bardzo przestronne, który jest uzupełniony przez akceptowalnym koszcie. Do użytku domowego, takie urządzenie nadaje się, jak to możliwe, że nie jest przesycone z dodatkowych funkcji, nie ma nic zbędne, ponieważ w niektórych droższych modeli. Gospodarze mogą być często słyszałem, że ta wersja lodówki nieco hałaśliwe. Ale ogólnie sprzęt wyróżnia się w służbie.

Dostarczane bez dodatkowych pojemników. Półki są wolne i przestronne, co przyczynia się do efektywnego przydzielania produktów. Jak podkreślono przez konsumentów, nawet sama jednostka ta może być przesuwany po mieszkaniu ze względu na wycofywanie wsparcia. Lodówka BOSCH KGN39NW19R dwuizbowy biały, przeglądy, które mogą pozwolić na wybór, nie ma żadnych długopisy, które mogłyby zepsuć wnętrza i dotknąć ściany po otwarciu. Niektórzy konsumenci rozważyć raczej prosty wygląd wadę, ale to powinno być podejmowane przez każdego klienta indywidualnie.

charakterystyka

BOSCH KGN39NW19R, który podsumowuje czasami pozwalają nam zrozumieć, czy nie kupić konkretny model ma pewne cechy charakterystyczne. Wśród nich możemy zauważyć obecność strefy świeżości, bez generatora wyświetlacz lodu i blokady rodzicielskiej. Sprzęt nie posiada drugą sprężarkę, która nie może być atutem. Faktycznie, z powodu istnienia dwóch niezależnych sprężarek jest zapewniona i dokładna regulacja temperatury w poszczególnych komórkach, i staje się możliwe, aby wyłączyć i dostępne dla dalszych komór rozmrażania oddzielnie. Całkowita objętością użytkową 315 litrów. W odniesieniu do objętości komory chłodzenia, jest równa 221 litrów. zamrażalnika posiada 94 litrów Całkowita objętość.

BOSCH KGN39NW19R, przeglądy, które pozwoli Ci zapoznać się z cechami jakościowymi, ma dwoje drzwi, co jest bardzo wygodne w użyciu. Zewnętrzna osłona jest wykonana z tworzywa sztucznego i metalu. Urządzenie nie posiada wyświetlacza, a to musi być brane pod uwagę przed zakupem. Urządzenie jest odłączona. Dla małych kuchniach rozmiary są szczególnie ważne. Tak więc, szerokość, wysokość i głębokość jest 60, 200 i 65 cm, odpowiednio.

Opis niektórych pozytywnych cech

Lodówka BOSCH KGN39NW19R, którego opinii jest polecany do czytania lepiej wiedzieć, jakie zasady powinny być podjęte podczas korzystania z urządzenia, posiada systemu No frost dla chłodnictwa i zamrażarce. W odniesieniu do agregatów domowych, obecność tej funkcji wymaga okresowego rozmrażania parownika komory zamrażania. Konsumenci są w stanie przez długi czas zachować świeżość produktów, zapominając o konieczności rozmrażania.

W przypadku porównania z systemem odszraniania, drugi przewiduje potrzeby ręcznego rozmrażania, to zależy od intensywności eksploatacji i sezonu. Dla tych urządzeń, należy dokonać rozmrażania razy w ciągu pół roku, a czasami dwa razy w roku. Są to w opisanym modelu i świeżości strefy, które mogą być opisane jako bardzo ważną zaletą. Wraz z podstawowym wyposażeniem konsument otrzymuje komorę z optymalnym poziomem wilgotności i punktu zerowego, gdzie jest to możliwe, aby zachować pierwotną świeżość. Jest to szczególnie przydatne, gdy trzeba do przechowywania świeżego mięsa przez kilka dni w jego pierwotnej formie.

Techniczne Instrukcje bezpieczeństwa

Pozwoli Ci zrozumieć, jak najlepiej obsługiwać technologię, funkcje i opinie. Lodówka BOSCH KGN39XW25R, jak opisano powyżej modelu zapewnia bezpieczeństwo techniczne. Urządzenie gospodarstwa domowego ma niewielką ilość przyjazne dla środowiska, ale ryzyko pożaru czynnika chłodniczego. Dlatego konieczne jest, aby dbać o to, że podczas transportu lub rurki obwodu rozładunku / załadunku nie zostały uszkodzone, która krąży czynnik chłodniczy. Jego sprayu mogą się zapalić lub dostanie się do oczu, z których ostatnia będzie przyczyną porażki.

Jeżeli urządzenie jest zapalany lub przylega do pożaru z udziałem źródła zapłonu, nie powinien zbliżyć się do niego. Pomieszczenie musi być sprawdzana po gasili pożar kilka minut. Jeśli widzieliście obrażenia, wtyczka musi zostać wyjęta z gniazdka, a następnie zwrócić się do serwisu.

instrukcja obsługi

Lodówka BOSCH KGN39VW10R, przeglądy których właściciele są zachęcani do zapoznania się z góry, nie należy stosować urządzeń elektrycznych wewnątrz. Są to grzejniki, lody i tak dalej. Może to spowodować wybuch. Podczas rozmrażania i czyszczenia urządzenia nie należy używać do czyszczenia parą, ponieważ para może dostać się do części elektrycznych i spowodować zwarcie. Osoba zostanie wystawiony do zagrożeń elektrycznych.

Lodówka BOSCH KGN 39NW19 R, instrukcje użytkowania, które pomogą przedłużyć żywotność urządzenia nie powinny być czyszczone za pomocą ostrego noża do usuwania warstw lodu i szronu. Może to doprowadzić do uszkodzenia rury, w których krąży czynnik chłodniczy.

wniosek

Odpowiedź na BOSCH KGN39NW19R pozwalają zrozumieć, trzeba używać urządzenia w każdych okolicznościach. Opisane urządzenie dotyczy klasy SN klimatycznej, co zapewnia możliwość wykorzystania lodówce do temperatury co najmniej 5 stopni.