312 Shares 4195 views

Kompleksowe badanie organizmu, Moskwa: lista klinik i opinie

Większość ludzi, którzy mieszkają w miastach, próbując przełożyć wizytę u lekarza, ponieważ nie mają wystarczająco dużo czasu na to. Ale trzeba pamiętać, aby pozbyć kosztownego leczenia w przyszłości, to lepiej iść z góry kompleksowe badanie organizmu. Moskwa – to ogromna metropolia, gdzie istnieje duża liczba klinik, które świadczą takie usługi.


definicja

Dzięki badań laboratoryjnych można wykryć choroby, że pacjent nie zdaje sobie sprawy, że oni nie są objawy przejawia. Na podstawie wyników leczenia jest przepisywany i wydała zalecenia.
Dość często, jeśli pacjent cierpi na chorobę, unreasoning stałej słabości i dyskomfortu, wymagane jest, aby zdać kompleksowe badanie organizmu. Moskwa zadowolony z szerokiej gamy usług świadczonych przez szpitale. Pomogą one ustalić, co złego przepływu pacjentów i stadium choroby uderzyło ciało.

Większość z tych procedur należą:

 • badanie fizykalne;
 • porady ekspertów;
 • EKG (EKG);
 • Ultrasonografia (USG) wszystkich narządów;
 • Badanie metabolizmu komórkowego;
 • mocz, krew, włosy i paznokcie.

Dlaczego i jak często diagnozuje

Ile uwagi poświęca się zdrowie, życie ludzkie zależy. Zła dieta, złe nawyki, złe ekologia, stres – to główne czynniki, które zmniejszają czas spędzony na naszej planecie. Wiele niezależnie wprowadzają się na śmierć, ponieważ nie bierze pod uwagę sygnały odebrane przez organizm.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca roczne pass kompleksowe badanie organizmu. W Moskwie szpitala mogą również korzystać z różnych usług, takie działania nie tylko pozwalają zidentyfikować chorobę na wczesnym etapie, ale także pomóc ocenić ogólny poziom zdrowia i organów w szczególności. Według ekspertów, 80% chorób, które zdiagnozowano na wczesnym etapie może być utwardzona.

gdzie się udać

Początkowo pomoc jest lepiej skonsultować się ze specjalistą, takich jak terapeuty lub lekarza rodzinnego. W zakresie tradycyjnej medycyny będzie musiał wystarczającą ilość czasu i pieniędzy, aby przejść przez całą listę niezbędnych badań. I można zmniejszyć czas, aby pójść do szpitala, ale mieszka razem z nie zawsze zdrowych ludzi może mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Do tej pory, nowoczesne centra medyczne zapewniają kompleksowe badanie organizmu. Moskwa – miasto, w którym znajduje się bardzo duża liczba takich zakładów. Nie będzie powołać na pakiet, który zawiera wykaz badań, analiz i doradztwa w zależności od wieku i płci pacjenta. To jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią nie tylko swoje zdrowie, ale, oczywiście, i czasu. Procedura ta może być wykonana w ciągu zaledwie kilku dni. W nowoczesnych klinikach pakiety zwane check-up.

programy specjalne

Pełna kontrola w silnych i słabych seksu polega na pewne różnice.
Przeznaczony dla mężczyzn:

 • Urolog badanie i USG gruczołu krokowego;
 • transrektalne badanie;
 • markery nowotworowe, które są najczęściej znalezione u mężczyzn.

Zalecany dla kobiet:

 • Pomiary gęstości kości w celu określenia stopnia uszkodzenia osteoporozy;
 • mammografii;
 • markery nowotworowe i analizy krwi;
 • videocolposcopy;
 • Pap badanie w celu oceny zmian chorobowych papilomavirusnoy infekcji.

dzieci

Często zachodzi potrzeba zbadania całego ciała dziecka. Rodzice zainteresowany nie tylko obecnością przewlekłych stanów, jednak wad wrodzonych, które mogą wymagać zmian chwilowych. Przed wejściem do przedszkola, szkoły i kluby sportowe muszą zdać kompleksowe badanie organizmu. W Moskwie (opinie to potwierdzić), dzisiaj wiele klinik zajmujących dzieci diagnostyka. Pakiet obejmuje następujące obszary:

 • Pełna kontrola doświadczonego pediatry na tradycyjnym wszystkich narządów.
 • specjalne programy i testy wizualne są stosowane do diagnozowania dzieci.
 • Kliniczne i biochemiczne krwi i moczu.
 • Elektrokardiogram, a jeśli zajdzie taka potrzeba, echokardiograficznego.
 • Rentgenowskie klatki, często otrzymuje tomografia.
 • Kontrola ENT lekarz zidentyfikowanie problemów związanych ze słuchu i mowy.
 • Odbiór w podiatrist celu sprawdzenia nieprawidłowości z kręgosłupa i stawów, które wymagają specjalnego traktowania.
 • konsultacja chirurga do wykrywania przepuklin i innego rozwoju wad wrodzonych.
 • Badanie przez lekarza stomatologa w celu zdiagnozowania rząd zębów z dalszej korekcji ortopedycznej.
 • Młodzież sprawdzone profilu hormonalnego.

W rezultacie, eksperci nowo odkryte informacje opracować indywidualny plan leczenia dla dziecka, jeśli jest to konieczne. Na prośbę rodziców może sprawić, że paszport genetyczny, który zawiera informacje na temat najbardziej prawdopodobnych chorób danego dziecka, jego cech i skłonności.

do przygotowania zaleceń

 1. Ważne jest, aby powstrzymać się od jedzenia przez 10-12 godzin przed badaniem, ponieważ wszystkie testy, które trzeba brać na pusty żołądek.
 2. Przed skok na przyjęciu u urologa jest wymagany do 2:00 nie może oddawać moczu.
 3. Kobiety i dziewczęta muszą być w cyklu 5-7 dni, aby zaplanować kompleksowe badanie organizmu. W Moskwie kliniki często oferują stacjonarne studia tylko dla pań.
 4. Jest pożądane, by wziąć witamin lub leków do oddawania krwi, ponieważ mogą one wpływać na wyniki.
 5. Jeśli trzeba przejść przez kolonoskopii, trzeba dietę z 3-dniowym recepcji „Fortrans” narkotyku.

Moskwa klinika

Obecnie istnieje wiele punktów, gdzie można uzyskać kompleksowe badanie organizmu w Moskwie:

 • CDB Sciences – to wielofunkcyjny klinika Rosyjskiej Akademii Nauk. Obecnie obejmuje ona: centrum diagnostyki i leczenia szpitalnego i usługi pediatryczne, stomatologia – po prostu wszystko do czynienia z usług pakietowych. Centrum Diagnostyczne posiada najnowocześniejszy sprzęt znanych producentów. Tam pracują są członkami międzynarodowych towarzystw zawodowych, lekarzy i lekarzy najwyższej kategorii. Środek znajduje się na ul. Fotieva, 12 ,. 3.
 • „Medsi”, istnieje możliwość zagłębić szybkiej diagnostyki programu check-up. Wszystkie przygotowane kontrole spełniają najwyższe międzynarodowe standardy, pomagają uzyskać pełną informację na temat zdrowia. Specjaliści, którzy tam pracują, odbywa staż w czołowych zachodnich klinik i drobnego przeprowadzić kompleksowe badanie organizmu w Moskwie. „Medsi” zadecyduje prawie wszystkie naruszenia, które istnieją w czasie leczenia, a wyniki dostarczają wiarygodnych informacji, nawet o tych zaburzeń, które mogą wystąpić w przyszłości. Znajduje się na ulicy. Presnia budynku 16.
 • „SEAD” – licencjonowany ośrodek, leczenie, które jest prowadzone przez światowych standardów. Lekarze pracują wyłącznie na podstawie mianowania i oferują szeroką gamę pakietów usług. elastyczność harmonogram zadowoli wielu, jak klinika to nie tylko w dni powszednie, ale również w weekendy w dowolnym momencie prowadzenia kompleksowe badanie organizmu. W Moskwie „SEAD” znajduje się przy ul. Lublin, 157, k. 2.
 • Centrum Medyczne „MedKlub” to nowoczesna instytucja, główne działania są: sprzęt, estetyczna i kosmetologia wtrysk, medycyny ogólnej i stomatologii. Sprawdź się programy są realizowane tylko na nowoczesny sprzęt. Wszyscy lekarze mają duże doświadczenie i profesjonalizm. Jest to centrum przy ul. Tverskaya, dom 12, budynek 8.
 • Klinika „Private Practice” jakościowo wykonać kompleksową analizę ciała w Moskwie. Tani ośrodek, który oferuje różnorodne ultradźwięków, skanowania dwustronnego, EKG i ogólnych badań przez specjalistów. Znajduje się na ulicy. Bolotnikovskoy, 5, k. 2.
 • „MegaKlinik” może zaoferować swoim klientom szeroki wachlarz usług, wszystkie rodzaje badań, diagnostyki USG, masaże, konsultacji i leczenia we wszystkich dziedzinach medycyny. Można znaleźć na ulicy. Akademik Anokhin, budynek 4, Bldg. 2.

koszt

Zupełnie inny może uzyskać cenę pełnego badania ciała w Moskwie. Szpitale są przepełnione surowo, tak wiele osób wybiera tę procedurę, aby przywrócić zdrowie. Wskaźnik waha się od listy usług, a także reputacji danej instytucji, który został wybrany. Koszt może być napompowane i kiedy wyniki laboratoryjne są bardzo pilnie potrzebne. Najczęściej cena zaczyna się od 10 tys. Rubli i znacznie wzrasta, a to zależy od wyniku, który chcesz dostać w końcu.

opinie

Wielu zadowolonych klientów takich programów powiedzieć, że po tym udał się do kliniki, a potem dostał za radą czołowego lekarza rodzinnego, przeszedł laboratoryjnych i diagnostyki instrumentalnych, a także kontroli wysoce funkcjonalne, wszystko to było częścią kompleksowego zbadania ciała w Moskwie. Opinie twierdzą, że poprzez program Check-up, można uzyskać szczegółowe sprawozdanie na temat stanu zdrowia i leczenia zaleceń.

Zdaniem ekspertów, usługa ta obejmuje niezbędne tylko w niektórych badaniach na ludziach bez przejazdu nie trzeba mu procedur.