680 Shares 8139 views

Kurczak faszerowany kaszą gryczaną i grzybami

Każde danie ma swoje tajemnice. Szczególnie wiele z nich, kiedy mówimy o mięsie. Ważne jest, aby nie tylko gotować dobrze, ale wybrać mądrze. Wieprzowina, jagnięcina, wołowina, kurczak mięso – w każdy ma swoje własne kryteria i metody gotowania jakości, tak że było pachnące i soczyste.

Dziś będziemy mówić więcej o mięso z kurczaka. Na gospodyń popularne dania, takie jak kurczaka nadziewane kaszą i warzyw lub kurczaka z grilla z kurczaka zupy lub placków z kurczakiem. Można to przypisać do klasyki gatunku kulinarnej.
Ale co wybrać, należy pamiętać, aby rozpocząć niektóre z sekretów jego sporządzenia. Na przykład, jeśli tłuszcz z kurczaka, a w każdym razie nie myć je pod ciepłą wodą, w przeciwnym razie nie psują smak. Tylko zimna woda czysta.

Mięso było bardziej miękkie, pozostawić kurczaka w jogurcie na kilka godzin, ale jeśli twoim celem – kurczaka nadziewane kaszą gryczaną, przepis której dajemy poniżej i gryka należy pozostawić w wodzie na kilka godzin.

Jeśli tuszy kurczaka mrożone, odwilż w temperaturze pokojowej, ale nie umieścić w ciepłej wodzie – mięso szybko tracą formę.

Cóż, teraz przechodzimy do głównego działania – kurczak faszerowany kaszą.

Kurczaka nadziewane wykonane w Europie i Stanach Zjednoczonych, a także Turcja. W Rosji, tradycja ta zakorzeniła się również, ponieważ farsz może być nie tylko mięso, ale także warzywa, ryż i tak dalej – wszystko, co powie Ci fantazji.

Kurczak faszerowany kaszą, przygotowania, być może łatwiej pozostałych odmian z kurczaka. Z wyjątkiem tuszy kurczaka musimy gryki w ilości 1,5 szklanki, grzyby – 300-400 gramów, kurczaka podroby około pół kilograma lub nieznacznie mniejszy kawałek masła, 2 łyżki musztardy Solovykh dla smaku i sos sojowy w tej samej wysokości majonez, pieprz i sól. nie jest tak trudne gamę produktów, będzie pozytywna. Mamy tylko jeden składnik – grzyby. Wtedy nie będzie kurczak faszerowany kaszą i grzybami, ale mogą one zostać usunięte w razie potrzeby.

Teraz do bezpośredniego gotowania.

Karkas może być myty (w zimnej wodzie), a następnie powinien być suchy, umieścić na tkaniny lub ręcznika do odprowadzania płynu. Z kości w tuszy jest konieczne, aby pozbyć się, pozostają tylko podudzia, skrzydełka i szyję. Z zewnątrz sos sojowy tusza rub razem z majonezu, musztardy, pieprz, smakować i rezerwy więc przez jakiś czas. Teraz kolej na gryki. Musi być gotowane w wodzie z dodatkiem środka pinch soli. Dodać masło i przykryć pokrywką gryki. Grzyby podsmażyć je, aby pozbyć się nadmiaru wilgoci.

Podroby z kurczaka umyć i również smażyć na patelni. Teraz wymieszać wszystko – będzie farsz do kurczaka. Wypełniamy ptaka. Nie zapomnij, aby zakończyć tuszy kurczaka w folię aluminiową, więc będzie zachować kształt i sok z niego nie jest rozlane, to znaczy, że jest soczysty – tylko to, co chcemy. Kurczaka nadziewane gryki, kuchenka przygotowania najlepiej w temperaturze 200 stopni, a czas gotowania trwa 60 minut, niekiedy już – do sześciu godzin. To wszystko zależy od wielkości tuszy i jej zawartości tłuszczu. Jeśli farsz nie ustąpi, może być podawane jako dodatek do dania głównego, ale może być nieco zmodyfikowana, na przykład, zmieszane z warzywami: papryka, cebula, pomidory – idealne połączenie. Po ugotowaniu na mżawka zrębowej z kilkoma kroplami soku z cytryny do smaku i mogą być dostarczane.

Ponadto, kurczaka nadziewane gryki, wytworzonego z zastosowaniem sosu słodki, jest konieczne pokrycie wewnątrz i na zewnątrz tuszy i pozwolić wygrzewania. Struktura tego sosu to miód, jeśli kochasz słodkie mięso, następnie poprobuye ten przepis.

W gryki można dodać startego jabłka. Mało kto odważy się takich kulinarnych eksperymentów, ale nesmonenno, zasługuje na ty poprobavat. Apple z gryki – nietypowa, ale pyszne połączenie.

Bon appetit!