120 Shares 4920 views

Bolesne pytanie: Jak zapomnieć kogoś bliskiego

Wiele znanych osób nazywa miłość tej choroby, która może inspirować inspirować osoby i czynów i mogą spowodować nieodwracalne szkody. W tym ostatnim przypadku, miłość jest szczególnie niebezpieczne, ponieważ niszczy nie tylko relacje, ale także duszę nieodwzajemnionej miłości. Jak zapomnieć o ukochanej osobie? Ogólnie rzecz biorąc, jest to możliwe? Odpowiedzi na te pytania, jeden znajdzie dla siebie poprzez odbicie, wątpliwości i bolesnego wysiłku.

Więc zerwałam …. To nie ma znaczenia, którego winą było, ale faworytem jest zniknął i nie zamierza wracać. Pozostaje tylko zdecydować, jak zapomnieć o faceta, którego kochasz i nadal żyć. Oczywiście, w stanie żalu i urazy nie wydają się ważne wszelkie racjonalne wyjaśnienie dotyczące znaczenia doświadczeń życiowych, darowane rozstanie i potrzebę uczenia się na własnych błędach. Relacje gap – to proces bolesny i skomplikowany, nikt nie będzie w stanie ułatwić, aż po odpowiednim czasie.

Ale czas mija, a były chłopak wciąż nie chce opuścić pamięć, powodując żal za utraconą, a pragnąć niemożliwego – aby włączyć wszystko wokół? Jest to tym bardziej niebezpieczne, ponieważ jeśli nie nauczyć się zapomnieć kogoś bliskiego, nigdy nie można wrócić do normalnego życia i znaleźć szczęście z innym mężczyzną. Trzeba ciągnąć ze sobą i do podjęcia tej trudnej materii. Po pierwsze, trzeba przestać użalać się nad sobą i obwiniać cały świat wokół nas w takim dzikim niesprawiedliwości. Winę za zerwanie stosunków są zawsze dwa – mężczyzna i kobieta, niezależnie od tego, czy pokłócił się stale, a separacja była jedyną opcją, lub nie jest to punkt, po prostu stają się sobie obce. Dlatego musimy starać się zrozumieć i zrobić sobie przerwę – świadomość, że to wszystko się skończy i nigdy nie być taki sam, będzie naturalnie być bolesne, ale konieczne dla zachęta do żyć.

Jak zapomnieć mężczyznę kochasz? Kochaj siebie! Odwiedź salon kosmetyczny, zmienić styl ubrania, poznać nowych ludzi i zachować jasny życie. Pamiętaj, aby zminimalizować kontakt z byłym kochankiem, w każdym razie, nie proś o nim od wspólnych znajomych i nie wykonuj go za rogiem. Idealnie – aby pozbyć się wszystkich przypomnienia wcześniejszych relacji, takich jak prezenty, pamiątki, wspólnych zakupów, zdjęć i innych danych, przypominający to, co nie powrócili. Oczywiście, aby pozbyć się rzeczy o wiele szybciej i łatwiej niż pamięć, ale to musi stale pracować, każdy dzień i każdą minutę. Przytłoczony smutnych myśli – nie czytać romanse lub oglądać filmy sentymentalne. Lepiej jest być zaangażowany w jakiś biznes, który nie da się nudzić i rozpraszać zbędnych refleksów: chudego do studia, aby dokonać napraw w mieszkaniu lub przejdź do odwiedzenia starych znajomych.

Ci, którzy jeszcze wtedy nie wiedział, jak zapomnieć o ukochanej, możemy dać innym poważnym rada jest, aby przejść na jakiś czas lub na zawsze z miasta, w którym wszystkie przypomnienia z poprzednich związków. Zgadzam się, to jest bardzo trudne do spacer pośród ulic i przypomnieć, w jaki sposób zostały kolację w przytulnej kawiarni, poszliśmy razem do kina, czy na spacerach w parku. Nie po raz kolejny przypomnieć sobie najlepsze momenty swojego życia z ukochaną osobą, staraj się nie tylko uniknąć tych miejsc, ale w żadnym wypadku nie jechać tam celowo.

Ponadto, należy rozważyć, czy Twój związek był już tak różowo? Oczywiście, każda kobieta tendencję do idealizowania kochanka, przypisując mu najbardziej pozytywne cechy, a zapominając o przykrych chwil. Pomyśl, jak zapomnieć o osobie skutecznie i szybko kochany niż pamiętanie związane z tym negatywne wrażenia? Pomyśl o wszystkich argumentów, obelg i skandali – wtedy żyć będzie znacznie łatwiejsze.