679 Shares 1067 views

Wzory miękkich zabawek i fotoinstruktsii kroku

Kto nie kocha dziecko pluszowych zabawek? Tak, i wielu dorosłych mają smak tych słodkich piękności. Szkoda, że zakup z uroków pozostawia całkiem imponującą ilość. Ale jest to świetne rozwiązanie: można tworzyć własne zabawki!

Oczywiście, dla czyniąc je koniecznie wzór miękkich zabawek. Bez nich, najbardziej pracochłonna praca może mieć niefortunne rezultaty. Ale jeśli wzór miękkich zabawek znaleźć, a oprócz nich istnieją instrukcje krok po kroku – proces po prostu skazane na sukces!

Aby pasowały do różnych obrabianych tkanin pozostałych po szyciu żadnych produktów. zabawki dla dzieci może zawierać szczegóły i calico w małych wzorów i wełnianą paski lub kratkę segmenty i runa i flaneli, a nawet jedwabiu.

Głównym warunkiem pracy z tkaniną – to dokładnie przenieść wzór miękkich zabawek na starannie prasować materiału, przynajmniej dokładnie wyciąć elementy i połączyć je odpowiednio uwzględnić instrukcje.

Należy również zadbać o produkcie wypełniacza. Mogą być Sintepon, płasko pianki, waty. Niektóre z nich są stosowane jako opakowania zwykle dobrze wysuszonego gryki. Wtedy „wypychania” zabawek prowadzona jest przy użyciu lejka kuchnia dla cieczy.

Nawiasem mówiąc, jest to możliwe, aby produkować zabawki funkcjonalne, takie jak bug-pad. Wzory miękkich zabawek może być wykonane przez siebie często, według własnych upodobań.

W przypadku błędu, na przykład, wystarczy wyciąć dwa koła, jeden musi być nieco mniejsza od drugiej. Poprzez praktyczne na dużym kole wykonane symetryczny Tuck – powrót do błędu trochę różany. Kiedy obie części mają ten sam obwód, należy wykroić łapy, ogon i głowę produktów z tkaniny w kontrastowym kolorze.

Odbywa się to w bardzo prosty sposób. Zaczepy mają kształt ściętego elipsy dostosować je do tych samych elementów (8). Ogon szyte trójkąt jednym szwem, jak składane Funtika-Kulka. Głowica może dostosować formę litery „P”, będzie musiał dwa kawałki. Jak widać nikomu zrobić wzór miękkich zabawek własnymi rękami – to nie jest takie trudne.

Po zszywania nóg przednich i tylnych części powinny okazać się napełnić i umieścić na przedniej części brzucha otwartych szwami do krawędzi koła, a przez głównej części – centrum. Głowa nie może jeszcze korzystać.

Teraz musimy pokryć z kręgu wokół brzucha, łuskane, „twarzą w twarz”, a szyć wzdłuż krawędzi produktu – okręgi – pozostawiony otwór gdzie głowa. Poprzez to „dziura” Produkt okazał wewnątrz i nadziewane. Następnie otwór jest wszyty głową.

To poduszka i jego głowa – to wspaniałe, rodzaj żółwia będzie szeptać fascynujących opowieści na chwilę relaksu. Ale to będzie w porządku, jeśli zostanie zapisany wzór miękkich zabawek po zakończeniu prac.

Po tym wszystkim, bez względu na to jak to jest proste, nie są z pewnością ci, którzy mogą potrzebować pomocy. Dlatego też, krok po kroku instrukcje produkcji zabawek są najlepsze do zaoferowania internautom lub ich bliskich przyjaciół – niech inni ludzie doświadczają siebie jako twórców, będzie miał radość tworzenia.