845 Shares 9989 views

Jak przejść na system Windows do uruchamiania: metody i instrukcje

Jak być pożądane, ale użytkownicy systemu operacyjnego Windows są stale do czynienia z problemem, jak powiesić komputera osobistego lub laptopa. Oczywiście, powody tego niezliczone, ale jak to się mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. To te małe rzeczy będą omawiane, ponieważ bardzo niewiele osób wie, co przy uruchamianiu systemu Windows, dlaczego jest to potrzebne i jak to wpływa na wydajność żelaza PC. Będziemy dyskutować, jak iść w Windows Startup i co jest do zrobienia dla wzrostu wydajności komputera.

Czym jest Startup

Pierwszym z nich jest, aby omówić pojęcie „auto-loading” sama. Oczywiście, twórcy stworzony to nie był przypadek, ale w celu zwiększenia komfortu użytkownika. Jego głównym zadaniem jest uruchomienie niektórych programów i narzędzi na komputerze automatycznie podczas uruchamiania systemu Windows. Pozwala to na celu ułatwienie pracy i zapewnienie dostępu do wymaganego oprogramowania. Jednak to niesie ze sobą negatywne cechy i, na przykład, jeśli lista rozruchu jest zbyt duże, komputer pierwszy, bardzo długi bieg, po drugie, zaczyna spotykać się z lub bez niego, a po trzecie, jest to po prostu irytujące.

Na szczęście Windows 7 programy startowe są edytowane i można łatwo usunąć niechciane programy z niego. Konieczne jest również, aby omówić i jak się tam dostać. Fakt, że większość z tej listy zostaje zatkany z powodu niedbalstwa. Po zainstalowaniu oprogramowania użytkownik wyraża zgodę na jego wejściu na starcie, jeśli nie usunąć zaznaczenie odpowiedniej pozycji. Więc należy być ostrożnym.

Jak mogę zalogować się na starcie systemu Windows 7

Początkowo dotknięcie bardziej popularnego systemu operacyjnego, a mianowicie – Windows 7. Patrząc w przyszłość, możemy powiedzieć, że manipulacje wykonywane w niej są niemal identyczne jak te prowadzone w późniejszych wersjach, a na początku, takich jak XP, wszystkie takie same rzecz. Dzięki czemu można łatwo powtórzyć czynność dla każdego systemu operacyjnego.

Tak, Windows 7 Startup Program ma gdzie się ukryć i łatwiej niż kiedykolwiek. W tym przykładzie zostanie pokazane najkrótszą drogę, ale na innych stronach można zobaczyć inną opcję, ale wszystkie one prowadzą do tego samego rezultatu.

  • Najpierw trzeba zadzwonić narzędzia „Run”. Można to zrobić poprzez menu „Start”. Ale po co marnować czas? Wystarczy nacisnąć kombinację klawiszy Win + R, a to otwiera.
  • W pudełku znajduje się jedno pole wejściowe, to gdzie mamy wpisać komendę «Msconfig». Po tym, prosimy kliknąć na przycisk „OK”.
  • Teraz powinieneś zobaczyć okno zatytułowane „System Configuration”. Pewnie już zauważyłeś zakładkę „Uruchomienie”. Kliknij na nią.
  • Oto teraz listę programów, które są ładowane automatycznie podczas uruchamiania systemu Windows 7. Aby anulować, po prostu usunąć kleszcza przed programem, który nie jest potrzebne.
  • Następnie kliknij przycisk „OK” i uruchom ponownie komputer.

Więc, po prostu zorientowali się, jak wyglądają przy starcie systemu Windows 7. Teraz konieczne jest, aby mówić o tym, jak to zrobić w systemie Windows XP.

Dodatkowe metody wprowadzania w starcie

Powyżej dano najprostszy i najszybszy sposób na wejściu. Teraz analizować dodatkowe opcje, jak przejść do systemu Windows do uruchamiania. Tak więc, aby wprowadzić zmiany, kliknij menu „Start”, a następnie w sekcji „Wszystkie programy”. Przewiń w dół, znajdziesz folder o nazwie „Uruchomienie”. Otwierając go, można zauważyć, że istnieją skróty do programów. W związku z powyższym, w celu powstrzymania uruchomienie programu, gdy komputer jest włączony, po prostu usunąć etykietę z folderu. A jeśli chcesz, wręcz przeciwnie, należy dodać program skopiuj skrót do tyłu.

Tutaj mamy rozważyć inny sposób, aby przejść w systemie Windows do uruchamiania, ale to nie wszystko. Ważne jest również, aby pamiętać, że po wszystkie manipulacje przeprowadzono konieczne jest, aby dokonać ponownego uruchomienia komputera w celu ustawienia odniosły skutek.

Przystępujemy do następnej opcji. To będzie interesujące dla tych, którzy nie chcą zawracać sobie głowy, aby szukać niezbędnej folderu. Początkowo, podobnie jak w czasie ostatniego, kliknij menu „Start”, ale zamiast wejścia do „Wszystkie programy”, kliknij na pasku wyszukiwania, które pojawia się w dolnej części okna. W nim, wpisz następujące wyrażenie: «shell: startowego».

Po naciśnięciu klawisza Enter na ekranie „Auto”, które mogą być manipulowane pojawia się folder: zmniejszyć, przenoszenie, minimalizowanie i blisko. W celu usunięcia programu z uruchomieniem, jak ostatnim razem, usuń skrót stamtąd, i dodać – kopiować. Nawiasem mówiąc, jeśli tworzą jakby pytanie, jak przejść do uruchamiania XP, a następnie pospiesz się proszę, że wszystkie te metody są odpowiednie do wszystkich systemów operacyjnych Windows.

Ogólne Startup

Teraz pomówmy o tym, jak wejść do uruchamiania systemu Windows na wszystkich użytkowników komputerów. Aby to zrobić, trzeba dostać się do odpowiedniego folderu. Aby uniknąć wpisując całą drogę ręcznie, co zajmuje dużo czasu, wystarczy skopiować ten wiersz – «C: ProgramData Microsoft Windows Menu Start Programy Autostart» i naciśnij Enter. Wpisz go, jak można w Eksploratorze Windows, w pasku adresu, a w menu „Start” w poszukiwaniach.

To otwiera znajomy folder. Wszystkie działania naprawcze podejmowane są w taki sam sposób, jak w dwóch poprzednich metod, tylko ustawienie to będzie dotyczyć wszystkich użytkowników.

wniosek

Cóż, w zasadzie wszystko, teraz znasz wszystkie sposoby, aby spojrzeć na starcie systemów operacyjnych Windows. Ta wiedza pozwoli Ci usunąć i dodać potrzebne programy. I pamiętaj, że starcie dużo śmieci nie jest zalecane, ponieważ komputer będzie zwalniać, i załadować to będzie trwało bardzo długo. Wykorzystać tę wiedzę prawidłowo i nie kopiuj wiele skrótów w folderze.