260 Shares 1137 views

„Nokia 515”: opinie, zdjęcia, ceny i cechy

prezentacja telefonu miała miejsce w 2013 roku, kiedy segment urządzeń mobilnych aktywnie nasyca modeli sensorycznych. Choć wielu ekspertów nadal przewidują całkowity zanik systemu przyciskowego, przykład fińskiego zespołu demonstruje swoją żywotność, a co najważniejsze, popyt na rynku. Model jest popyt wśród użytkowników, którzy z jakiegoś powodu nie chcą, aby przełączyć się do smartfonów. Dla kogoś niewygodnego zasadzie szybkiego pisania jako takiego, a inni po prostu nie potrzebują szeroką funkcjonalność. Jednak to nie znaczy, że jest skąpe możliwości „Nokia 515” aparatu. Cechy, opinie użytkowników i ekspertyzy potwierdzają zdolność urządzenia do skutecznego radzenia sobie nie tylko z podstawowych zadań. Na przykład, aparat 5 Mn zapewnia obrazy, które odpowiadają na jakość otrzymywanego na smartfony podobnej kategorii cenowej. Ale wszystko po kolei.


Przegląd funkcji telefonu

Urządzenie jest realizowany na doświadczeniach zgromadzonych w systemie Nokia, ale z nowoczesnymi potrzeb użytkowników. Cechą charakterystyczną tego modelu jest jego pozycjonowanie między przyciskowych budżet telefonów komórkowych i smartfonów nowoczesny. Od pierwszej kategorii urządzenie łączy w sobie tradycyjną konfigurację klawiatury i ogólną wydajność obudowie, ale z „inteligentnych” telefonów – jeszcze trochę cienia możliwości rozbudowy i możliwości komunikacyjnych. Jednocześnie wiele i oddzielić zasługi telefon komórkowy „Nokia 515”. Recenzje przeznaczyć zwłaszcza reprezentacyjny wygląd i kompaktowe wymiary w tym zakresie. Jeśli chodzi o funkcjonalność, model mnóstwo konkurentów, znaleźć model przycisk z identycznym ładnym designem bardzo trudne.

Cechy urządzenia

Teraz konieczne jest odwołanie się do „wypychania” urządzenia, które kryje w sobie atrakcyjną powłokę. Associate producent rosyjskich użytkowników z niezawodności i łatwości użytkowania. Urządzenie „Nokia 515” Czy to oczekiwanie? Recenzje dać na to pytanie jest pozytywna odpowiedź, zwracając uwagę na rzetelność jego montażu i ergonomii. Aby zrozumieć rzeczywisty model danych, aby pomóc jego cechy:

 • Wymiary – 114 mm wysokości, 48 mm szerokości i 11 mm grubości.
 • Waga – 101 g
 • Platforma – Nokia S40.
 • Przekątna – 2,4 cala.
 • Rozdzielczość – 320×240.
 • Ilość kolorów – 16 mln.
 • Funkcje wyświetlacza – nałożonej powłoki Gorilla Glass 2.
 • Ilość pamięci – 256 MB.
 • Moduł kamery jest reprezentowany przez 5 m, z lampy LED.
 • Możliwości komunikacyjne – radio FM, Bluetooth 3, mini jack.
 • Pojemność baterii – 1200 mAh.

Recenzje obudowy i konstrukcji

Twórcy umiejętnie wykorzystane zalety klasycznego obudowie rury, zwiększając jego jakości materiałów. Faktycznie, najnowszy telefon i cecha doprowadziła bardziej atrakcyjne dla nabywców. Obudowa jest w całości wykonany z anodyzowanego aluminium. Właściciele jednak nie tyle świętować swoje właściwości wytrzymałościowe jako znakomity wygląd, zwłaszcza w kolorze białym.

Istnieje wiele podobieństw w modelu oraz z popularnej serii 6700, co potwierdzają informacje zwrotne. Telefon komórkowy „Nokia 515”, jednak ma minimalną zawartość plastiku w dekoracji. Jeśli chodzi o ergonomię zewnętrznych urządzeń, tutaj wszystko na wysokości. Model pochwała za brak odcisków palców na powierzchniach metalowych, łatwe w obsłudze dzięki swoim niewielkim rozmiarom i skromnej masy 101 g

Recenzje wyświetlaczu

Po raz kolejny, wielu kolej na modyfikacjach rodziny 6700. Ale jeśli prekursora raz pokazał dość dopuszczalnego jakość ekranu, Nokia 515 na tle zaawansowanych technologicznie konkurentów daleko w tyle. Oczywiście, wyświetlacz został skrytykowany za mały rozmiar, ale są one w związku z samym pojęciem obudowie. Jeśli mieszkasz z tym niuansów, okaże się, a wiele zalet ekranu, który ma telefon komórkowy „Nokia 515”.

Opinie, na przykład powiedzieć nice looking obraz, dobre kąty widzenia i nie ma efektu blaknięcia. Oznacza to, że gdy skromny rozmiar ekranu zapewnia rozsądny obraz. Wynika to głównie ze względu na fakt, że nie korzystają z tradycyjnych QVGA-macierzy w segmencie budżetowym i bardziej technologicznie nowoczesny moduł. Jednak porównanie z propozycjami w klasie smartfonów również nie wchodzi w rachubę. Z takiego urządzenia fińskie ekrany telefonów mają wspólnego tylko szkła Gorilla Glass 2, funkcję ochronną, która, nawiasem mówiąc, zbyt wiele pochwalnych odpowiedzi.

Recenzje funkcjonalności

Nie możemy powiedzieć, że funkcjonalność i wydajność – siedzeniu pojazdu słaby. Zazwyczaj użytkownicy modelu i nie wymaga szeroki zakres opcji. Jednakże niektóre zalety urządzenia funkcjonalnego jest nadal szczęśliwy.

Najpierw trzeba powiedzieć o „Nokia 515” modyfikacji modelu Dual SIM. Opinie uwagę wygodę pracy z dwoma kartami SIM, z których jeden może być przypisany do głównego. Co do mediów, urządzenie jest wyposażone w radio FM i odtwarzacz muzyczny. Nawiasem mówiąc, właściciele, którzy porównali jakość dźwięku przez telefon z innymi modelami przyciskowe, pozostawić wysokie oceny. Jednakże, aż do poziomu Dolby Mobile w smartfonach Nokia spada krótki.

Ale jeśli chodzi o pracę z modelem aplikacji poczyniła znaczący przełom w porównaniu z telefonów budżetowych. W szczególności, użytkownicy stają się dostępne klientów Facebook i Twitter. Ale do pracy z nimi poprzez małym ekranie z kontrolą przyciskowego, wielu czuje się nieswojo. Z drugiej strony, ta sama wada zamienia plus. Według użytkowników, Nokia własna przeglądarka może znacznie zaoszczędzić przepustowość w porównaniu z tym samym telefonie.

Recenzje komory

Jeśli różnice zdań można znaleźć ocenę funkcjonalną, funkcje aparatu są bardziej prawdopodobne, można przypisać do meritum. Twórcy zastosowano urządzenie 5 megapikseli pozbawiony ustawić automatycznie, ale dodawanie oświetlenia. Jeśli porównamy wyniki fotografii w tle, z tymi samymi cechami innych urządzeń przyciskowe, preferowane będą do urządzenia „Nokia 515”. Komentarze na temat makro do 50 cm nie są tak optymistyczne, ale można oczekiwać więcej i nie jest konieczne z mobilnej kamery. Członkowie zauważyli również różnorodność funkcji fotografowania. Na przykład, możliwe jest wykonywanie zdjęć seryjnych użyć trybu portret ostrość i centrum przez komunikatów głosowych.

Jak dużo?

Dzisiaj, urządzenie nie jest łatwo znaleźć w salonach, bo w jego miejsce przyszedł do innych modeli. Niemniej jednak dostępne oferty na rynku szacuje się na 7-8 tys. RUB. Można powiedzieć, że za tę samą kwotę można łatwo znaleźć smartfon z bardziej zaawansowanych „wypychania” i łączności niż „Nokia 515”. Opinie, na przykład, jest często porównywany do modelu z przedstawicielami dotykowych „Lyumia”. Jednak wysokie koszty w dużej mierze uzasadnione unikalne wzornictwo oraz metalową ramę.

wniosek

Niestety, telefon nie jest bardzo bezpośrednia konkurencja dla ponad przybliżonej porównania. Programiści urządzenia przyciskowe w większości zorientowane do segmentu budżetowego, nie chcąc poprawić techniczną „wypychania”. Może to ze względu na wolne nisza na rynku nadal żądają telefon „Nokia 515”. Ona opinie, cena 7-8 tys i należący do segmentu pojazdów rzadkich. – Wszystko to na jego korzyść.

Inną rzeczą jest to, że trend na rynku jest bezwzględnie wymagają zaawansowania technologicznego. Charakterystyka fińskiego modelu w zakresie funkcjonalności i wydajności nie można uznać za postępowe. Podobne możliwości posiadała smartfony 5 lat temu, ale dla współczesnego użytkownika mają nie są one istotne. Z drugiej strony, taki model powinien być przedstawiony jako model praktyczność, wszechstronność i stylowego wzornictwa.