439 Shares 9250 views

Entry-level wielofunkcyjne SCX-3200 z firmy „Samsung”: doskonałe połączenie ceny i jakości

Kluczową zaletą MFP SCX-3200 od firmy-producenta „Samsung” – demokratycznym cenie. Jest również uzupełnione doskonałe właściwości i wysoką prędkość. Wszystko to umożliwia rozwiązanie obwodowe z powodzeniem wykorzystywany zgodnie ze swoim przeznaczeniem w małym biurze lub w domu.

Konstrukcja. sterownica

Głównym kolor ciała SCX-3200 – czarne. Znajduje się na górnej części szyby skanera, który jest przykryty pokrywą. Istnieją również pogrupowane główne kontrole. Wzdłuż krawędzi płyty dla urządzeń są chłodzący podsystem drukowania. Przód uruchomił podajnik papieru. Tu znajduje się i miejsce wydania dokumentacji. Na tylnej ściance znajdują się dwa porty komunikacyjne. Jednym z nich jest przeznaczony do odbioru danych z komputera, a drugi organizuje elektryczności. W tym samym miejscu wyświetlany przełącznik jest włączony.

Kiedy urządzenie wielofunkcyjne jest jak najlepsze wykorzystanie? Że producent w pudełku?

Główne dwa miejsca przy użyciu urządzenia takiego skanowania, kopiowania i drukowania – jest to małe biura lub domu. W takich przypadkach, cechy tego urządzenia wielofunkcyjnego będą wystarczające, aby stworzyć mały lokalny podsystem drukowania. Południowokoreański producent dostarczył opakowań dla urządzenia:

 • MFP.

 • Kabel zasilający z adapterem.

 • Dysk z pełnym zestawem wszystkie niezbędne do normalnego funkcjonowania oprogramowania urządzenia.

 • Nabój.

 • Karta gwarancyjna.

 • Skrócona Instrukcja Start.

Niniejszy sprzęt wcześniej ma tylko dwa punkty problemowe. Jeden z nich – jest brak kabli połączeniowych do podłączenia do komputera PC. Producent jego nieobecność tłumaczy fakt, że w większości przypadków, potencjalny nabywca ma podobną akcesorium. Jeśli składnik ten podsystem drukowania nie jest dostępna, będzie musiał dodatkowo zakupić. Inna konfiguracja minus – to skrót od ręcznego użycia papieru, ale w pełnej wersji dokumentu można znaleźć na dysku.

Prędkość. Dane techniczne drukowania. Papier. komunikacja

Drukarka SCX-3200 obsługuje większość standardowych formatów do A4 włącznie. Na zakończenie pierwszej stronie jest taki MFP wydać nie więcej niż 10 sekund. W ciągu kilku minut może uzyskać 16 arkuszy. Oddzielnie, należy zauważyć, że przed drukowaniem będzie musiał czekać kolejne 18 sekund. Jest to czas potrzebny do podgrzania podsystemu drukowania. Tylko jeden z możliwych sposobów komunikacji w tym przypadku jest – USB.

nabój

Drukarka „Samsung” SCX-3200 można zainstalować tylko jedną modyfikację monochromatyczne kasetę – MLT-D104S jest. W spektaklu otwierającego jego życia jest tylko 1000 stron. Następnie możliwe jest zwiększenie zasobu do 1500 arkuszy przez napełnianie. Jednak aby móc ponownie użyć kasety, konieczne jest przeprowadzenie ponownej błysk MFP. Limit nadruku na producenta miesięcy ustawić na około 10.000 stron. W tym najbardziej intensywnym trybie zostały uzupełniane kasety 7 lub 8 razy w miesiącu.

Cena atramentowe urządzenia wielofunkcyjne i opinie

МФУ SCX-3200 . Około 9000 rubli trzeba teraz postawić przy zakupie wielofunkcyjne SCX-3200. Taki koszt urządzenia ze względu na swoje parametry techniczne oraz poziom funkcjonalności i jest dzisiaj w pełni uzasadnione. Opinie właściciele ogólnie scharakteryzować takich urządzeń wielofunkcyjnych na pozytywne strony i wywołują takie korzyści z konkurencji:

 • Wysoka wydajność.

 • Przystępne.

 • Minimalny koszt druku.

 • Zaakceptowania jakość.

Kierowca i proces instalacji

Oficjalne sterowniki dla SCX-3200, istnieją tylko trzy rodzaje nowoczesnych systemów operacyjnych. Lista zawierała producentem „windose”. I nie jest to program kontroli wersji w wersji 32-bitowej i 64-hrazryadnom. Drugi typ systemu operacyjnego – to MacOS, które często można znaleźć w wielu małych biur. Ta lista uzupełniać sterownik serii OS „Linux”. Dlatego też jedynym problematyczny aspekt jest brak oprogramowania dla serii UNIX systemów operacyjnych, ale nie są one tak często spotykane na komputerze osobistym. Główny zakres ich stosowania – są serwery sieciowe, które są podłączone do tych produktów peryferyjnych jest niezwykle rzadkie. Kolejność instalacji MFP w skróconej formie składa się z następujących etapów:

 • Ustaw MFP w pobliżu komputera.

 • Wykonujemy wszystkie niezbędne połączenia.

 • Zainstaluj kasetę z tonerem.

 • Aby zainstalować niezbędne oprogramowanie komputerowe.

 • Ponowne uruchomienie systemu komputerowego.

 • Wyjścia stronę testową do wydrukowania.

wyniki

SCX-3200 . Okucie do tworzenia jeden mały lokalny system workflow jest SCX-3200. W tym wielofunkcyjnym urządzeniem ma wszystko, czego potrzeba do tego i niemal zupełnie pozbawiona jakichkolwiek wad. Co więcej, jego zastosowanie jest uzasadnione w małym biurze lub w domu. W tych dwóch przypadkach MFP przez „Samsung” optymalnie i efektywnie zainstalowany.