868 Shares 4852 views

Jak zrobić kandyzowanych skórki mandarynki: przygotowanie różnych opcji

Z pewnością nie jest to pojedyncza osoba, która jest obojętna wobec tego pysznego i jasnych owocach cytrusowych takich jak mandarynki. Nie każdy jednak wie, że jedzenie jest odpowiednia nie tylko miazga produktu, ale również jego skórka. W związku z tym zdecydowaliśmy się przedstawić Wam metoda krok po kroku, w jaki sposób dokonać kandyzowanych skórki mandarynki.


Oczywiście, proces wytwarzania takich produktów słodzonych zajmie pewną ilość czasu i wysiłku, ale efekt końcowy jest tego wart. Po Shoplifting kandyzowane są zbyt suche i zawierają dużą ilość barwników, a czasami tak chętnie święto na deser soczyste i pachnące, gdzie jesteś pewny na 100%!

Kandyzowanych mandarynki: recepty

Aby dokonać takiego leczenia i zaskoczyć swoich dzieci, należy zakupić minimum produktów, a mianowicie:

  • świeże skórki mandarynki – 500 g;
  • piasek cukier (korzystnie drobno odbioru) – 1 kg;
  • Przefiltrowana woda pitna – 200 ml.

Przygotowanie składnika głównego

Kandyzowane skórki mandarynki okaże się smaczne i soczyste tylko w przypadku, jeśli używasz tylko starannie przetworzone składniki do ich gotowania. Tak więc należy wziąć skórki owoców cytrusowych słodki, przemywa go dokładnie w cedzidło, a następnie pocięto na małe kwadraty lub w postaci nie bardzo cienkich taśm. Obrobiony na odrywanie jest wypełnienie z wodą w temperaturze pokojowej i stać w tym stanie w ciągu 3 dni. Płyn powinien być zawsze zmieniane codziennie przez 2 lub 3 razy.

Proces przygotowania deseru na kuchence gazowej

Kandyzowane skórki mandarynki powinien zacząć gotować po vymoknut w wodzie, są miękkie i lekko vzbuhnut. Aby to zrobić, ciecz, w której skórki były bronione, musi być osuszone, ale zamiast tego dodać słodki syrop. Dzięki czemu wymagane jest zgodnie z następującym schematem: woda do picia musi być filtrowane wlać cukru i stale mieszając, doprowadzić do wrzenia i gotować przez około 6 minut.

Po skórki mandarynki zostaną pokryte ze słodkim syropem, należy je umieścić w ogniu ponownie. Po upływie 10 minut usuwa się z naczynia wymaga kuchenki, pokrywę gazety i zostawić w temperaturze pokojowej przez 10-12 godzin. Następnie półfabrykaty kandyzowane skórki z mandarynki ponownie doprowadza się do wrzenia i gotować na wolnym ogniu, aż skórki lekko Uvar (12-15 minut). Zawartość naczynia trzeba wyrzucić na durszlak i spuścić całą słodką ciecz. Wlać syrop nie jest konieczne, ponieważ z nim można zrobić pyszne i aromatyczne soki.

Suszenie produktów

Po wykonaniu powyższych czynności kandyzowanych mandarynki, a raczej ze skórki powinny być równomiernie rozłożone na blachy z piekarnika i pozostawić do stołu lub w stanie wbić. Po 24 godzinach, pachnący domowe gadżety będą w pełni gotowe do użytku. Należy zauważyć, że jest to możliwe i służyć razem z herbatą i wykorzystywane do tworzenia pysznych ciast.

Szybki przepis na kandyzowane skórki mandarynki

Wcześniejsza wersja wytwarzania tych produktów wymaga szczególnej cierpliwości i czasu. W takim przypadku, jeśli chcesz zrobić taki przysmak znacznie szybciej, następujący przepis jest odpowiedni dla ciebie więcej.

Tak więc, musimy:

  • Świeże mandarynki kozhurki od – 205 g;
  • cukier biały lub brązowo – 400 g;
  • Kwas cytrynowy – dodać do smaku;
  • Przefiltrowana woda pitna – około 1,6 litra;
  • Sól w porządku – trochę.

skórki mandarynki przetwarzanie

Kandyzowanych mandarynki receptury będzie całkowicie gotowy do użytku po 2 godzinach od rozpoczęcia gotowania. Prędkość ta jest spowodowana faktem, że kozhurki z owoców cytrusowych nie powinno być długo moczyć w wodzie i suszy się w sposób naturalny.

Tak więc, do przygotowania smacznych i zdrowych domowych smakołyków trzeba dodać całą przygotowaną skórkę na patelni, a następnie wlać do wody i umieścić w ogniu. Zawartość naczynia potrzebne doprowadzić do wrzenia i gotować przez 10 minut. Następnie produkt jest podnoszony w cedzidło, płukano w zimnej wodzie i ponownie umieścić na płytce odlewania podobnej ilości filtrowanej cieczy. Nawiasem mówiąc, tym razem do skorupy pożądane jest, aby dodać trochę soli grzywny. Składnik ten jest wymagany w celu usunięcia ze skórki mandarynki wszystkie dostępne goryczy.

Po raz kolejny, doprowadzenie do wrzenia zawartości naczynia, skórki powinny gotować przez piętnaście minut, a następnie usunąć w cedzidło i powtórzyć procedurę przemywania powtórnie. Po powyższe czynności muszą być całkowicie opróżnić skórki, a następnie pocięte na paski lub plastry arbitralne.

Na koniec naczynia wlać wymaganą szklanki wody, dodać cukier i aby gęsty syrop przez gotowanie. Następnie należy wlać słodką ciecz skórki mandarynki, gotować być zasadniczo zakończona przed gotowaniem. Po kawałki skórek są przejrzyste, muszą wyrzucić na durszlak i spuścić.

Produkty procesu suszenia

Gotowe kandyzowane mandarynek należy umieścić na blasze, a następnie umieścić w ciepłym piekarniku, gdzie są one wymagane stoiska około pół godziny. Jeśli jest to pożądane, wysuszony produkt można zwinąć w cukier lub cukier puder.

prawidłowe Podawać

Homemade kandyzowane zaleca się przedstawić do stołu wraz z gorącą herbatą i silnym. Jeśli zdecydujesz się zrobić kilka pieczenia, elementy danych można dodać do ciasta i dekorowanie ich różne wypieki, ciasta i tak dalej.