146 Shares 5714 views

Testosteron propionate: wykorzystanie ratingów

Piękny mężczyzna figura – to przede wszystkim mięśnie nadmiarowe oraz szerokie ramiona, ze względu na brak których tak Kompleksy nastolatków. W rzeczywistości, ten sen nie jest tak nieosiągalne, jak myślisz. Oczywiście, przede wszystkim trzeba zebrać się na odwagę, aby zapisać się na hali sportowej. Jednakże, nie jest źle, i otrzymują specjalne fundusze dla sportowców. Białko to może być trzęsie zapewniając siłę mięśni, a także specjalistyczne preparaty stymuluje wzrost suchej masy mięśniowej. W rezultacie, można uzyskać wspaniałe rezultaty w krótkim czasie. Jedyne „ale”: przestać chodzić do siłowni, po prostu tak szybko stracić osiągnięty wynik.

Testosteron propionate: mity i prawdy

Powinienem wziąć propionianu testosteronu? Opinie o nim są w zasadzie dobre, ale są też wypowiedzi przybyszów, że są słabo zorientowani w specyfice tej kwestii. Tylko w tych sprawozdaniach najczęściej słyszałem argumenty, że lek ten, podobnie jak wszystkie inne sterydy, to straszne zło, i nie można go używać w każdym przypadku. W tym przypadku, głównym argumentem – to zwiotczenie mięśni po zakończeniu kursu. Jest to częściowo prawda, ale dlatego, że takie zjawisko obserwuje się w naturalnej kulturystyce. Faktem jest, że jedyną stałą stres pobudza organizm do budowy i utrzymania masy mięśniowej. Jeżeli dana osoba zaczyna bierny tryb życia, organizm pozbywa się go, ponieważ jest to nieracjonalne spożycie składników odżywczych.

Jesteśmy tak różni

Jednakże, odgrywają ważną rolę cech indywidualnych. Jeśli z natury masz silną konstytucję i nagromadzenie mięśni dzieje na tle intensywnych ćwiczeń i dobrego odżywiania, nawet wtedy, gdy przerwa w pełnym zapisać formę przez długi czas. Ale jeśli głównym kryterium był wskaźnik, podstawą swoich wybitnych postaciach będzie woda, która została opóźniona z powodu sterydów. W tym przypadku należy powrócić do poprzednich tomach nastąpi bardzo szybko. Dlatego nic nie jest straszne propionian testosteronu. Recenzje doświadczonych sportowców powiedzieć, że poprawia wytrzymałość, a tym samym osiągnąć swoje cele szybciej.

Opis preparatu

Teraz weźmy się bliżej przyjrzeć to, co jest propionianu testosteronu. Opinii jasno wynika, że to jest zwykle używane tylko przez zawodowych sportowców. Należy zauważyć, że jest to najbardziej ukochana, popularne i stosowane w świecie kulturystyki estru testosteronu. Ale przybysze i fani prawie nic o tym nie wiem. Dlaczego tak się dzieje? W pierwszej kolejności, ponieważ czas działania składnika aktywnego wynosi tylko 1-2 dni. Oznacza to, że w celu osiągnięcia prawdziwie wielki sukces wymaga codziennych zastrzyków.

widocznych korzyści

Dlaczego wśród setek innych steroidów przez profesjonalnych sportowców wybrać dokładnie Testosteron propionate? Opinii, a następnie przyjść do nas o pomoc, mówiąc, że to przez tego eteru może szybko osiągnąć widoczne rezultaty. I to nie dlatego, że lek tajemniczo sprawia, że mięśnie rosną. Wcale nie, po prostu prawie natychmiast po zastrzyku, czujesz wzrost sił i ogromną ilość energii, a tym samym mogą rozprzestrzeniać w siłowni dla pełnego programu. Przede wszystkim jest to spowodowane skoku poziomu hormonów w organizmie. Należy jednak pamiętać, że rozważamy środki – nie jest to kompleks witamin i sterydów, że jest to poważny lek z wyraźnym anaboliczne i androgenne efekt. Lek, który jest w stanie wymienialne na estrogeny.

Druga strona medalu

Dlaczego nie jest każdy, kto marzy o figurze sportowca, korzystanie z propionianu testosteronu solówki? Opinii o dopuszczenie steryd mieszane. Jak wiadomo, istnieje kapsułka do podawania doustnego, który jest łatwy w obsłudze, ale według specjalistów, nie dają natychmiastowy efekt. Oleisty roztwór do wstrzykiwań jest o wiele bardziej skuteczne, ale trzeba go używać codziennie, a zastrzyki są bardzo bolesne. w miejscu wstrzyknięcia są prawie zawsze stan zapalny, co oznacza, że zawsze trzeba szukać nowego. Może to być na goleń i bicepsy, delta i inne mięśnie. Często nie jest gorączka, skok temperatury. Te nieprzyjemne objawy mogą trwać od kilku godzin do kilku dni, ale zazwyczaj (przynajmniej to, co mówią w swoich opiniach sportowców), reakcja ta jest tylko w pierwszych dniach.

Dla mężczyzn lub kobiet

Poniżej rozważymy dokładniej jak zrobić propionianu testosteronu. Instrukcje dotyczące stosowania ostrzega, że w przeważającej części był produkowany dla sportowców płci męskiej. Jednak jest to popularne u kobiet. Jako argumenty „za” ostatni dzwonek, aby uniknąć intensywne androgeniczne działanie na organizm. Ponadto znacznie szybsze odzyskanie od ciężkiego treningu, co potwierdzają liczne opinie. Jednak steryd używany w zmniejszonych dawkach, a tylko wśród zawodowych sportowców. Jeśli jesteś nowy w świecie sportu, ale zdecydowaliśmy się na propionian testosteronu, instrukcja obsługi zaleca, aby nie przekraczać dawki 25-30 mg zastrzyki wykonane raz w tygodniu. W tym przypadku kobieta może osiągnąć doskonałe rezultaty bez najmniejszego nutą maskulinizacji. Oczywiście, efekt będzie bardziej skromne, ale po zwiększeniu dawki, należy być przygotowanym na skutki uboczne. Ponadto, należy pamiętać, że kobiety estru testosteronu nie są zalecane, chyba że absolutnie powodów.

producenci

Firma, która produkuje ester testosteronu, dziś bardzo dużo.

  • Pierwszym najbardziej popularny produkt – mołdawski Balkan Pharmaceuticals. zawiera 100 mg substancji czynnej na 1 ml. Jednak sądząc po opiniach, nie jest wart zakupu. Jest ciężki i lepki olej, który jest bardzo słabo wchłaniane, działa słaby, jeśli składnik aktywny w nim jest znacznie mniej niż powinno być.
  • Dalej – Testovis (Włochy, 100 mg, 2 ml). Wydaje się, wszystko jest takie same, ale według opinii, różnica jest bardzo duża. Bardzo ładne, miękkie, a co najważniejsze – działa dobrze produkt.
  • Ale rosyjski lek zyskał najwięcej zaufania do rynku – jest z doskonałej jakości i niskiej cenie.
  • Na rynku można znaleźć w języku angielskim i japońskim i indyjskim estru testosteronu, która dokonuje przeglądu trochę ze względu na niską popularność. Generalnie, koszt to jest o wiele niższy niż w przypadku innych sterydów.

Mołdawskie najtańsze koszt 156 rubli za rosyjski i włoski będzie musiał zapłacić około 500 rubli.

  • Osobno chcę powiedzieć o produkcie ukraińskim. Producent, który produkuje tam Testosteron propionate – „Farmak”. Opinii o dopuszczenie powietrza mówi o jego wysokiej wydajności i wystarczająco miękkie uderzenia (oznacza to, że liczba guzów na wtrysku będzie minimalny). Koszt nim – około 500 rubli.

Gdy chcesz więcej

Pomimo wszystkich pozytywnych opinii o tym preparacie, to jest uważany za słaby. Częściowo dlatego, że efekt trwa tylko jeden dzień. Charakterystyczną cechą tego środka według ekspertów, jest niemal całkowity brak takiego efektu, ponieważ zatrzymywanie wody w organizmie. Jednak jest to również punkt sporny. Z jednej strony, organizm otrzymuje minimalne obciążenie, a tam jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, ale nie dostaniesz więcej niż 6-8 kg wagi w ciągu ostatniego miesiąca, czyli jako szybki sposób to nie działa dobrze. Z drugiej strony, sportowcy nauczyć się obsługiwać ten efekt na korzyść. Aby to zrobić, łączą propionianu testosteronu i „Turinabol”. Opinie mówią, że w tym przypadku osiągnąć wspaniały efekt: spalić nadmiar tłuszczu i buduje mięśnie. Powstaje uzasadnione pytanie: czy warto używać ester testosteronu, jeśli efekt jest inny lek? Może się wydawać, że jedyną zaletą rozważanych środków kontakcie – niska cena, i zabrać go tylko niezabezpieczone sportowców. To jest fundamentalnie błędne. kulturyści zawodowi w przygotowanym cyklu obejmują mianowicie propionianu testosteronu. Opinie po oczywiście powiedzieć, że bez tego szkolenia przygotowania nie byłyby tak skuteczne. ester testosteronu zaczyna działać, jak tylko dostanie się do organizmu, i tak samo szybko wycofane. Może być stosowany nawet przed głównych konkursach, test doping nie wykryje go.

Tak więc, „Turinabol” i ester testosteronu może być używany, jeśli masz już kilka prostych kursy i oczekiwać bardziej imponujące rezultaty. W tym przypadku odbiór Turinabol (tabletki) jest podzielona na trzy etapy (rano, po południu i wieczorem, po posiłku), a testosteron umieścić trzy razy w tygodniu w dawce 100 mg.

Instrukcje użytkowania

Po raz kolejny zwrócić uwagę na fakt, że to nie witaminy. Nie można wykonać niekontrolowane propionianu testosteronu. Wskazania do stosowania – jest niedorozwój seksualne i naruszanie funkcjonalnego charakteru układu rozrodczego, a także choroby układu nerwowego. Ale jest używany wyłącznie w świecie sportu, aby uzyskać potężny przypływ energii i potencjału wzrostu mięśni.

Pacjentowi podaje się domięśniowo roztwór 1- lub 5-proc. Odstęp pomiędzy dawkami wynosi 1-2 dni. Kurs może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Jednocześnie sprawiają, że system odbioru powinny lekarz lub instruktora fitness, jeśli ma odpowiednie kwalifikacje. Należy wspomnieć, że przyjmowanie leku do ludzi zdrowych, lekarze nie zalecają, ale to nie umniejsza jego popularność wśród sportowców.

Testosteron propionate i „Stanazolol”

Innym doskonałym przykładem wykorzystania sterydów wzrostu mięśni – kompleks dwóch leków. Anaboliczne, które łączą Testosteron propionate – "stanozolol". Opinie o dopuszczenie prowadzą do wniosku, że jest to jeden z najskuteczniejszych systemów dla sportowców. Pod koniec ośmiu tygodni przebiegu przyjemnym zaskoczeniem: według sportowców, zestaw masy mięśniowej towarzyszy efekt spalania tłuszczu. Oznacza to, że wszystkie luźne fałdy dogonić i ustąpić mięśni zwolnieniem. To tylko sen. Jednak po takim Oczywiście konieczne jest leczenie objawowe, to nie był ostry rozpad masy mięśniowej.

Jaka jest stawka? Testosteron propionate i „Stanazolol” (ocen sportowców potwierdzić tę informację) do podjęcia lepszy sposób: umieścić wstrzyknięcie estru testosteronu co drugi dzień przez osiem tygodni, a „stanozolol” Pij do 60 mg dziennie, dzieląc tę dawkę do 3 dawek. Aby zapewnić efekt uzyskany z dziewiątym tygodniu Clenbuterol „łączenie” (120 g) i „Proviron®” (50 mg). Ten schemat, według kulturystów, pozwoli na kursie zdobyć 6 kg masy mięśniowej i znaczącej redukcji tkanki tłuszczowej, ale efekt zostanie osiągnięty jedynie z właściwego odżywiania.

podsumować

Pomimo faktu, że ester testosteronu jest lekiem, jest on stosowany z dużym powodzeniem i sportowców. To przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości i przyspieszyć proces budowania mięśni. Co ciekawe, testosteron propionate nie zatrzymywania wody w organizmie, co oznacza, że postęp będzie trwał przez długi czas, nawet jeśli przerwa w treningu. Jednak lek ten ma i przeciwwskazania, jak również szereg skutków ubocznych, to konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed zażyciem.