485 Shares 3370 views

Niewidoczne szelki – wylot dla ludzi, którzy nie chcą, aby nagłośnić korekty uzębienia

Mit, że piękny uśmiech może być utworzone tylko w dzieciństwie, została rozproszona wraz z pojawieniem się nowych technologii, a mianowicie z wprowadzeniem szelkami. Jest oczywiste, że w młodym wieku tkanki kostnej jest znacznie łatwiej regulować, a nawet procedur instalacyjnych i noszenie szelki są mniej bolesne. Ponadto, nie każdy dorosły jest gotów odważą się pokazać szelki koledzy z żeliwa szarego na zębach, bez względu na to jak bardzo przekonany, że jest to modne i piękne. Jest rozwiązanie – jest niewidoczne szelki. Są one doskonałą alternatywą dla klasycznego systemu w ortodoncji.


Drugie imię (językach) niewidoczne szelki otrzymały od łacińskiego słowa Lingua, co oznacza „język”. Powód jest prosty – w przeciwieństwie do naszych zwykłych szelek, lingual szelki są zainstalowane na wewnętrznej powierzchni zębów. Jeśli ceramiczne lub wsporniki szafirowe jeszcze, choć nie wprost, ale można zobaczyć, a następnie, odpowiednio, niewidoczne aparaty nie są w ogóle widoczne. Tylko jeśli masz ochotę, aby otworzyć szeroko usta i pokazać je każdemu.

Jego braki są jeszcze niewidoczne szelki. Koszt takiego systemu jest znacznie wyższa niż rówieśnicy. Kompletna wciągająca dzieje się dość szybko, w ciągu trzech tygodni, ale nadal nieprzyjemne jeść, myć zęby, mówić. Trudno jest również do czyszczenia niewidoczne szelki ze względu na fakt, że są one zlokalizowane w obszarach niedostępnych dla szczoteczki. Jest to konieczne, aby kupić szczotki i nici. I jeszcze jeden warunek – trzeba zmienić dietę: nie jeść stałych pokarmów, takich jak nasiona, orzechy, krakersy, nie można pić dużo słodkich napojów, jedzenia gumy do żucia i cukierki gummy. Faktycznie, lekarz zapewni listę korekcji mocy. I kolejny ważny punkt: każdy ortodonta jest prawdopodobnie przeznaczony na montaż systemów językowych ze względu na złożoność pracy i braku kwalifikacji.

Ale nadal niewidoczne szelki więcej zalet niż wad. Ten krótki czas obróbki, wysoka estetyka, ponieważ system jest ukryte przed innymi. Brak reakcji alergicznych – ze względu na fakt, że zastosowanie w wytwarzaniu stopu złota. Możliwość wyrównać zęby nawet w skomplikowanych przypadkach, gdy w tym skręcanie zęba.

Niewidzialny szelki ortodonta zaleci do klienta, jeżeli jest to konieczne do wykonania estetyki podczas okresu leczenia wymaganego do uzyskania szybkich wyników i maksymalny komfort podczas noszenia systemu.

Pod koniec leczenia i podczas usuwania systemu zamka w klinice będzie oferował naprawić wynik w celu uniknięcia recesji. Ten okres, który może trwać do dwóch lat, jest również bardzo ważne. Pacjent daje wybór stałych lub wymiennych elementów ustalających (specjalne urządzenie ortodontyczne). Stałe, podobnie jak szelki językowych – niewidoczne. Są one zainstalowane na wewnętrznej rzędu zębów.

Pamiętaj, że piękny uśmiech – to klucz do pewności siebie, kluczem do wzajemnego przywiązania i atrakcją dla innych. Na szczęście, teraz w każdym wieku i statusu może prawidłowy zgryz, wyrównać uzębienie i uśmiech z przyjemnością.