639 Shares 3330 views

Yokki olej przekładniowy: Opinie

Od jakości stosowanego oleju w ruchomych zespołów i mechanizmów samochodu będzie zależeć od trwałości i jakości urządzenia. Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie wszystkich elementów, należy zastosować różne środki smarne. Zapobiegają one zużycie powierzchni metalowych, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mechanizmu.


Jedną z wielu marek dostępnych obecnie na rynku krajowym wyrobów specjalnych dla samochodu, jest olejem Yokki. опытных технологов помогут сделать выводы о свойствах представленных средств. Recenzje doświadczonych inżynierów pomoże wyciągnąć wnioski o właściwościach uwagę. Pozwoli to w prawo, aby wybrać najlepszą opcję dla silnika, przekazywanie swojego samochodu.

producent

является известным во всем мире продуктом. Yokki olej znany jest produktem światowego. Jest to japońska firma. Teraz produkcja smarów marki była organizacja Singapur Stany Oil. Jest to jeden z największych graczy na światowym rynku produktów smarowych.

Japoński producent tworzyć swoje kompozycje przestrzegania zasad uniwersalności, niezawodności. Zastosowanie nowych osiągnięć naukowych. Dodatki należące do dostaw oleju bazowego takich firm jak Librizol, Avton Chemical, Infineum.

Dzięki takiej współpracy, okazuje się, aby stworzyć wysokiej jakości produkty, które spełniają najwyższe wymagania i standardy największych firm inżynieryjnych. Produkty Yokki zostały licencjonowane przez American Petroleum Institute, a także dużo tolerancji. Wprowadzony oryginalnych, wysoce niezawodne produkty ochrony od podróbek.

Cechy produktu

которые оставляют водители со всего мира, свидетельствуют о том, что оно отличается высоким качеством. Recenzje oleju Yokki które opuszczają kierowców z całego świata pokazują, że jest wysokiej jakości. Cykl technologiczny zapewnia najnowszy sprzęt. W procesie olej działa system kontroli jakości głębokiego, prowadzono badanie laboratoryjne.

Wprowadzona marka stale poprawy jakości olejów i innych materiałów eksploatacyjnych. części pojazdu i funkcjonują prawidłowo stale, niezależnie od warunków zewnętrznych. Podczas korzystania z japońskich smary okazuje przedłużyć żywotność pracy silnika.

Oleje do silnika i skrzyni biegów zapewniają oszczędność paliwa i smary w trakcie eksploatacji systemów pojazdu. Przy doborze narzędzi zależy od marki, wpływ będą miały na mechanizmach eksploatacyjnych.

gatunek

Japońska firma „Jean-Christophe Yoccoz” reprezentuje w rosyjskim rynku produktów smarowych kilka rodzajów olejów. Są one wykorzystywane w różnych miejscach. Najbardziej popularne biegów i silnika olej Yokki. Ponadto, marka to seria usługi, która zawiera specjalne narzędzia do konserwacji i syntetycznych olejów bazowych.

Olej silnikowy spełnia wysokie wymagania światowych producentów pojazdów samochodowych. W ten sposób koszt takich produktów jest znacznie mniejsza niż w znanych producentów analogowych.

Oleje przekładniowe zostały opracowane w oparciu o wymagania producentów automatycznych skrzyń biegów oraz bezstopniową biegów. Produkty są certyfikowane, zawiera szereg marek smarów do różnych warunków pracy.

Seria konserwacji zawiera środki do spożycia, a także określone syntetyczny olej o zwiększonej wydajności. Są one stosowane w wielu nowych konstrukcji silnika.

W skład aktywów

Produkty smarowania japońskiego producenta jest uniwersalna. Może być stosowany w silnikach samochodowych przez cały rok. 5w40. Jednym z najbardziej popularnych środków do silnika jest olej silnikowy Yokki 5W30, 5W40. Wśród oleje przekładniowe przeznaczonych D-VI, SN, D-III.

Podstawą wszystkich dostępnych w handlu środków „Jean-Christophe Yoccoz” obejmuje składniki syntetyczne. Niektóre seria może zawierać pewną ilość oleju mineralnego. To zapewnia wysoką płynność olejów, ich odporność na załadowaniu niekorzystnych warunków zewnętrznych. Jest to niezwykle ważne, aby złej jakości drogach.

Składniki mineralne są wytwarzane przy rafinacji ropy naftowej. Jest to droższe rodzaj fundamentu. Syntetyczne samo całkowicie sztuczne tworzywo. Jego wydajność jest lepsza niż oleje mineralne. Jednak koszt syntetyków powyżej. W związku z tym, w niektórych przypadkach korzystne sterowniki do nabycia produktów zawierających składniki mineralne. Syntetyczny przeznaczony jest do silników nowej próbki.

dodatki

, 5w40, а также представленные выше разновидности трансмиссионных смазок в своей основе содержат определенный пакет присадок. Olej Yokki 5W30, 5W40, jak przedstawiono powyżej, smarów transmisji gatunki w sposób naturalny zawierać pewne dodatki. Są one odpowiedzialne za realizację funduszy.

Dodatki przyczyniają się do poprawy jakości z ciepłem par ciernych, eliminuje prawdopodobieństwo zużycia mechanicznego. zapobiegają również występowaniu procesów oksydacyjnych, wyeliminowanie śladów zanieczyszczeń i lakierów.

Dodatki do przedłużenia stosowania środków. Ze względu na ich wysoką jakość oleju ogarnia wszystkie szczegóły i mechanizmów. Gromadzi ślady sadzy z powierzchni metalowych i przez długi czas utrzymuje je w sobie. Dodatków zależy na trwałości silnika i skrzyni biegów. Dodatkowe składniki oleju bazowego jest japońskim producentem zamówień od światowych wyspecjalizowanych organizacji.

olej przekładniowy

вошли средства, которые разрабатывались с учетом особенностей эксплуатации автоматических и вариаторных коробок передач. W serii olejów przekładniowych Yokki zawiera narzędzia, które zostały opracowane z uwzględnieniem specyfiki pracy i automatyczną skrzynią biegów o zmiennej prędkości. W zależności od warunków pracy PPC, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni smar.

Przekładnia pracy wiąże się ze zwiększoną siłą tarcia, wysokiej temperaturze. W związku z tym, w oleju transmisji zawiera dużą ilość dodatków. Pozwalają one na stosowanie oleju w systemie przez długi czas.

Oleje przekładniowe spełniają międzynarodowe standardy i są analogiczne do wielu światowych producentów dostaw pojazdów silnikowych. Mają ATF certyfikatu. Dzięki swoim właściwościom technicznym warunkiem fundusze sklasyfikowane jako Dexron III, II.

Koszt olejów przekładniowych

вошло несколько серий представленных средств. Oleje silnikowe przekładniowe grupa Yokki obejmuje kilka serii uwagę. Różnią się one kosztu, składu i zastosowania.

Jednym z uniwersalnych środków uznanych oleju IQ SYNT przekładni GL5 75W-90. Koszt 1 litra wynosi około 370-380 rubli. Jest on stosowany w skrzyni biegów, osie tylne różnych marek samochodów. Syntetyczna baza umożliwia jego zastosowanie w nowej generacji mechanizmów, które działają w średnich i ciężkich warunkach.

Linia CVTF został zaprojektowany dla rodzaju przekładnie CVT. Cena 1 litra oleju w tej serii jest 460-480 rubli. Automatyczna skrzynia biegów koreańskie i japońskie samochody wydają narzędzie Z-1. Koszt to 390-400 rubli. / L.

Wąska specjalizacja (w przypadku automatycznej skrzyni biegów niektórych marek i typów konstrukcji) to seria MV. Koszt oleju wynosi 370-470 rubli. / L Europejskiej i japońskiej automatyczną skrzynią biegów stosowanych uniwersalny oznacza D-III. Koszt 260 rubli. / L,

oleje silnikowe

Japońska firma olej silnikowy spełnia wymogi „Volvo”, „Volkswagen”, „Porsche” i tak dalej. D. Składa się z mineralnych i syntetycznych składników, jakości dodatków nowej generacji. W związku z tym olejem szybko otoczyć cienkie części maszyn filmu. Nie jest przerwana w wyższych temperaturach. Zapewnia to dobrą poślizg.

Nawet w ekstremalnych zimnego silnika lub ciepła rozpoczyna łatwo. Nie ma „na sucho” miejsce na parach ciernych. Jest to w chwili uruchamiania silnika, istnieje znaczne mechanizmy zużycia. 5w30 и прочие разновидности защищают мотор от повышенного трения и перегрузок. Olej Yokki 5W40, 5W30 i inne gatunki chronić silnik przed przeciążeniem i większe tarcie.

Reprezentowane na rynku rosyjskim oleju do silnika charakteryzują się uniwersalnością. Mogą być stosowane w warunkach obciążonych drogach dużych miast, w klimacie z bardzo niskimi temperaturami w zimie. Jest to niezawodne narzędzie dla systemów samochodów.

Koszt oleju silnikowego

Narzędzia SN serii to pół-syntetyczny olej. Są one przeznaczone dla wielu silników benzynowych i wysokoprężnych produkcji europejskiej i azjatyckiej. Koszt to około 1400-1600 rubli. 4 l.

W pełni syntetyczne oleje są fundusze z serii Experience. Obejmuje lepkości materiały, 5W40 (1600/00 pocierać. 4 L), 0W40 (2200-2250 pocierać. 4 L), 5W30 (1500 pocierać. 4 L). 5w40, 0w40 оставляют профессиональные технологи. Recenzje Yokki 5W30, 5W40 olej, 0W40 zostawić profesjonalnych technologów. Twierdzą oni, że obecny pojazd odpowiada oryginalnym składzie licencjonowanych producentów światowych olej pojazdów.

Premium seria jest także syntetyczny środek. Odpowiada on do najwyższych standardów europejskich. Więc jest on stosowany w nowej generacji silników. Olej 5W40 kanister kosztuje około 1800/00 rubli. Więcej czynnik płynny 5W30 kosztuje 1900-2000 rubli. o takiej samej pojemności. Dla bardzo zimnym klimacie odpowiednich syntetycznych 0w20. Cena za 4 L 1800-1850 rubli.

Wybór oleju silnikowego

говорят о его высоком качестве. Recenzje oleju silnikowego Yokki mówić o jego wysokiej jakości. Jednak w celu zapewnienia optymalnych warunków pracy silnika, reprezentowana środkiem jest konieczne, aby wybrać prawidłowo.

Przed zakupem należy wziąć pod uwagę zalecenia i zatwierdzeń pojazdów producenta. Instrukcja opisuje jakie cechy powinien mieć olej silnikowy. Zgodnie z wybranym typem lepkości, w strefie klimatu.

Oleje syntetyczne odmiany odpowiednie dla nowej generacji silników, które nie mają wysokie przebiegi. W takich układach środek płynny może dostarczyć kompletny system ochrony przed zużyciem i utlenianiem. Jeżeli silnik uruchomić wysokie, lepiej jest dać pierwszeństwo olej półsyntetyczny oparte. Zapewniają one odpowiednie warunki mechanizm srednenagruzhennyh serwisowych.

Wybór oleju przekładniowego

Jest to olej przekładniowy przed zakupem zapoznać się z zaleceniami producenta CAT bardzo ważne. Faktem jest, że każdy samochód marki, konkretnego składu materiałów przeznaczonych dla każdego projektu. Jeśli wlać w złym smarem, możliwe jest, że transmisja będzie zużywają się szybko.

говорят о высоком качестве представленных смазочных материалов. Recenzje olej przekładniowy Yokki mówić o wysokiej jakości smarów. CVT automatyczna należy wybrać optymalne narzędzia. Zapewni ona stabilną zmianę biegów nawet pod gwałtownego hamowania. To zmniejsza hałas, drgania. Nie trzeba często wymieniać olej. Japońska marka ma wiele pozytywnych cech.

Aby wybrać odpowiedni olej przekładniowy, należy wziąć pod uwagę zalecenia producenta CPT. Prezentowane smarowanie zgodne z wieloma oryginalnymi kompozycjami korporacji inżynierii świecie.

opinie użytkowników

практически всегда положительные. Recenzje oleju Yokki jest prawie zawsze pozytywne. Negatywne opinie, które wyrażają niektóre sterowniki mogą być związane z nieprawidłowym stosowaniem środków. Oleje syntetyczne nie są wypełnić dawne mechanizmy przykładowe studzienki.

W większości przypadków sterowniki powiedzieć zmniejszenie zużycia paliwa pojazdu. Olej nie musi być często zmieniane. Przez cały okres użytkowania, że wykazuje dobrą detergent właściwości przeciwutleniające.

pojazd ciszej, bardziej stabilny. Brak wibracji. Łatwy rozruch nawet możliwe w bardzo silnych mrozów. Koszt japońskiego producenta oleju jest średnia. Jakość produktów odpowiada liderów rynku analogowego. W związku z tym przewidziane środki są coraz bardziej popularne wśród kierowców krajowych.

а также его основные характеристики, можно отметить высокое качество представленных составов. Po uwzględnieniu ocen oleju Yokki, jak również jego właściwości, można zauważyć, wysoką jakość kompozycji. Zapewniają niezawodną i stabilną pracę systemów pojazdu przez długi czas.