490 Shares 5353 views

Ogród wystrój z rękami na złom (zdjęcia)

Zainteresowanie projektowania krajobrazu rośnie wśród nieprofesjonalistów. Każdy mieszkańcy letnie chciałby zbudować przytulne miejsce odpoczynku, łóżka, mają ciało wodą. Uczynić ogród wystrój z ich rąk dość łatwo z łatwo dostępnych materiałów. Pomoże to budżet, ale jednocześnie efektowny i oryginalny. Pomysły są bardzo różne – od miniaturowych rzeźb na klombu do mebli i huśtawki. Tak patrzeć, patrzeć, ucieleśnieniem.


Ogród wystrój z rękami z materiałów złomu

Jeżeli pokaz wyobraźni, dekoracje na swoim miejscu, można zrobić praktycznie wszystko, nawet ze starych niepotrzebnych rzeczy, które nie jest już możliwe do wykorzystania zgodnie z jej przeznaczeniem. Zwykle w trakcie uczestniczenia naczynia, garnki, słoje lekko rozdrobnione, zużyte, spalony, nieszczelne garnki, wazony, beczki, a nawet meble.

Zastosuj wszelkie materiały, takie jak naturalne pochodzenie – gałązki, korzeni, kory, kamieni i sztuczny – maltretowanych płytek ceramicznych, starych opon samochodowych (opony), tworzyw sztucznych i opakowań szklanych (butelek, pojemników) i wiele innych. Najważniejsze – aby pokazać wyobraźnię i trochę pracy.

Wykonujemy piękne pojemniki na kwiaty

Najprostszą i zarazem spektakularny i atrakcyjny ogród wystrój własnymi rękami, można dokonać żadnych starych nieużywanych zbiorników. Wsadzili zarówno bez żadnych ozdób i ozdoby uzupełniać lub inne rysunki wykonane farby wodoodporne.

Jeśli lubisz rustykalny styl, dostać się na poddaszu lub poprosić sąsiadów garnki żeliwne, dzbanki, garnki gliniane. Zwykle stare rzeczy wszystko gdzieś pozostać. Nawet jeśli oni odzyskali przewagę lub dnie nieszczelny, nadal będą mogli ozdobić kwiat łóżko lub miejsce spoczynku. Wystarczy zorganizować je tak, że wada nie była widoczna.

W każdym pojemniku można sadzić kwiaty. Nie zapominaj, że należy je podlewać częściej, jak ziemia wysycha je szybciej. Oryginalne garnki, w tym zawieszenia mogą być wykonane z dowolnego starego naczynia (garnki, naczynia, wanienki). Niektórzy nawet malować beczki na wodę, dając im uderzający efekt dekoracyjny. Mogą być przekształcony zabawne postaci, lub zrobić piękny krajobraz na powierzchni.

Jak zrobić staw oraz mini staw

Fontanna, staw, wodospad – marzenie wielu ogrodników. Nawet wystrój witryny ogrodową z własnych rąk do zrobienia nie jest tak trudne, jak się wydaje. Wystarczy, aby działać na tej samej zasadzie, jak to opisano w poprzednim rozdziale. Tylko statki muszą być duża objętość i bez dziur (przynajmniej w dolnej połowie całości). Lepiej jest, jeśli można znaleźć umywalkę, wannę lub zbiornik. Wlać wodę, umieścić kamienie lub nawet umieścić dekoracyjne kwiaty łatwe. Najważniejszą rzeczą jest to, że mini-staw nie jest włączona w bagno. Aby to zrobić, trzeba ciągle zmieniać wodę, zdolność oczyszczania osadu pojawił, a jeszcze lepiej jest użyć specjalnych środków (Algacydy) do kontrolowania glonów. Jednak kupując je, należy zwrócić uwagę, czy kompozycja jest stosowana w stawach z roślin i ryb, jeśli zamierzasz je posadzić.

Należy zauważyć, że pojemnik można po prostu podnieść z ziemi lub kopać go na tym samym poziomie z powierzchnią. W sumie nawet mały vodoemchik, łatwo jest umieścić fontannę. Obecnie w sprzedaży jest dość modele low-end. Główną rzeczą, gdy go zainstalować – aby woda rozpryskiwania na zewnątrz miski staw. Jeśli woda nie pozostaje w nim pompa fontanny spali. Jeśli chodzi o rośliny, można je zakupić i sztuczne. Jest to tańsze i łatwiejsze. lilie wodne i lilia materiału nie staje się mokry wygląd dość skutecznie i naturalnie.

używamy kamieni

Ponieważ zdecydowaliśmy się na organizację stawie, to znaczy, że ze zwykłych głazów i kamieni rzecznych może spektakularny ogród wystrój własnymi rękami. Zdjęcia wyraźnie pokazują to. Kamienie zdobić nie tylko wybrzeże, ale także ustawienie ogrodzie kwiatowym, terenów rekreacyjnych, a także wykonywanie poszczególnych kompozycjach – skalnych. Oni także często uzupełnione specjalnym karła okrywowa, alpejskich roślin. Niektórzy ludzie lubią malować kamienie akrylowe, nadając im formę zwierząt, owadów, ptaków, postacie z bajek.

Innym skutecznym sposobem na stworzenie czegoś wyjątkowego w swoim ogrodzie – zorganizować suchy staw. On nie wymaga skomplikowanej opieki, takich jak regularne. Znaczenie tego rozwiązania polega na tym, że za pomocą specjalnego mechanizmu kamieni odwzorowuje strumień kanał lub dno zbiornika. Korzystanie z kamykami o różnych kolorach i kształtach, stworzyć efekt głębi lub przepływu. Niektórzy nawet pokrycie kamienie ze szczególnym związkiem, który nadaje im połysk. stosując również kamienie sztuczne wypełniające lub szklane kulki (przezroczysty lub niebieski) do symulacji kropelek i rozprysków. Okazuje się bardzo skutecznie.

Dekoracji płytek nietoperzy

Uboju z granitu również stworzyć ciekawy ogród wystrój własnymi rękami. Zdjęcia pokazują, jak wiele różnych ozdoby mogą być wykonane praktycznie z odpadów. Jeśli nie masz niepotrzebnego terakota, materiał można kupić w niskiej cenie w każdym sklepie specjalizującym się w gresu porcelanowego. Bardzo często podczas transportu łatwo psujących się (ukłucie w podziale) całe pudełko. Czasami po prostu przynieść wadliwych produktów, na przykład, z lekko cięte rogach. To nie jest umieścić na ścianie, ale w ogrodzie – całkowicie.

Bar służy do układania torów, ramek i kwietniki produkujących różne elementy dekoracyjne. Materiał zazwyczaj stosowane w połączeniu z zaprawy cementowej lub gipsu. Połamanych porcelany zrobić dekoracje na stoły, ławki, powierzchnie miski, pojemniki kwiatowe i wiele więcej.

Ogród wystrój z gipsu z twoich rękach

Materiał ten jest wykonany dużych przedmiotów, lub użyć je do dekoracji płaskie powierzchnie. Zrobić sobie małe rzeźby, ozdobne kule, płytki, garnki nie są tak trudne. Można pracować na dwa sposoby:

  1. Wlać kremową roztworu wodnego lub w postaci tynku gipsowego.
  2. Rzeźbić ciasto.

Warto pamiętać, że gips twardnieje bardzo szybko, więc trzeba wykonać wszelkie manipulacje w krótkim okresie czasu. Zwykle masa smetanopodobnaya stanie całkowicie stałym, 10-20 minut, maksymalnie pół godziny, w zależności od wielkości urządzenia. Gips jest wygodna, że na jego powierzchni, w stanie ciekłym, może być stosowany do każdego wkładki (kamienie, muszle, kulki, kawałki szkła lub porcelany). Po utwardzeniu, wszystkie małe kawałki biżuterii uczyni jedną całość z rdzeniem. Wygląda to bardzo imponujące. Wszystkie wyroby z gipsu lub gipsu lepsze pokrycie atmosferyczne lakier. Więc dekoracje dłużej i nie tracą oryginalną urodę.

Splot płot lub obudowa kwiat łóżko z gałązek

Zazwyczaj takie produkty stosowane wierzba winorośl, ale konieczne jest, aby zdobyć go w pewnych porach roku oraz specjalnej technologii. Chociaż taki ogród wystrój zrobić własne ręce mogą być dowolnego z gałęzi drzew. Najważniejsze – splot obiektu, aż materiał suszy się i pozostaje elastyczny. Jeśli nie można zrobić coś wielkiego, zrobić krótką, „ogrodzenie” wokół klombów. Nawiasem mówiąc, taka kompozycja w stylu rustykalnym, można uzupełniać stary kosz niepotrzebne.

Użytkowania opony (opony)

Jeśli masz zużyte opony na koła samochodu, to jest całkiem możliwe, aby przypuszczać, że w trakcie i dokonać niezwykłego wystroju witryny ogrodzie własnymi rękami. Zdjęcia pokazują, jak różne obiekty mogą być wytwarzane z tego materiału. Szczególnie ciekawy wygląd wazony na kwiaty. Jeśli są one pokryte białym wodoodporną farbą, będą podobne do pojemników gipsowych.

W ogóle, z oponami zrobić niemal wszystko: zwierzęta, ptaki, plac poziome paski i huśtawki, krzesła i stoły, płoty. Twórcza wyobraźnia i cierpliwość – i można zrobić oryginalną biżuterię z faktu, że inni zaciągniętego śmieci.

Jak widać, spełnić swoje ramiona ogród wystrój dostępne, niedrogie i często nie stosuje się do obiektów jest dość prosty cel. Wybierz pomysły, sen, uzupełnienie widoczne opcje. Zmień swój letni dom w przytulne miejsce do wypoczynku.