350 Shares 8071 views

Jak zrobić worek papierowy: dwa ciekawe sposoby

Prawdziwa needlewoman może coś zrobić. Jeśli spojrzymy na rzemiosło wykonane z papieru, to lista wszystkich użytecznych rzeczy, które można zacząć od kart i wykończyć … torby? Czy warto marnować czas na tworzenie tak nie tak silnych obiektów? Zastanów się jak zrobić torbę z papierem iw jakim celu. Informacje są dostarczane w formie instrukcji ze zdjęciami i diagramami.

Torba. Jego cel, w zależności od sytuacji

Być może są chwile, kiedy trzeba coś spakować. Co więcej, rzeczy te nie są tak obszerne i ciężkie. Przede wszystkim chodzi o prezenty. Jak na przykład prezentujesz pudełko czekoladek? W plastikowej torbie? Ta opcja nie nadaje się do prezentu, prawda? Co powinieneś zrobić, jeśli twój prezent jest robiony samodzielnie? Na pewno urodzony chłopiec z przyjemnością przyjmie kompletnie domowej roboty, w tym opakowanie. Inną częstą sytuacją, kiedy trzeba myśleć o pakowaniu, jest zbliżająca się darowizna pieniędzy. Wspaniała koperta domowej roboty będzie dużo bardziej odpowiednia niż standardowy biały pocztowy. Więc, jak zrobić worek papierowy, nie martwiąc się o jego siłę? Przecież czasami jest ważniejszy stan – wygląd i oryginalność. Weźmy pod uwagę dwa warianty, z których każdy wyróżnia się jego kreatywnością i niezwykłą produkcją.

Który materiał jest lepszy w użyciu?

W pierwszym przypadku artykuł w gotowym formularzu okaże się dość obszerny. Dlatego możesz przewidzieć, że wcale nie będzie to mała rzecz. Nawet jeśli chubby szalik jest zapakowany, materiał powinien być wybrany ze średnią gęstością, ale nie na przykład cienką folią lub falistym papierem. Używaj gęstego papieru do pakowania worków lub innego materiału, który jest odpowiedni pod względem siły. W drugim przypadku eliminuje się również stosowanie szorstkich i rozdrabniających podstaw, ponieważ w zależności od technologii są oddzielnie umieszczone uchwyty. Ponadto, pożądane jest wyraźne wyróżnienie fałd na produkcie, który zostanie utworzony przez sztukę origami. Zapasy na papierze i dostać się do pracy.

Jak zrobić worek papierowy według rysunku?

Element obrabiany przedstawiony na zdjęciu w tym artykule wyraźnie pokazuje, że do cięcia całego segmentu jest wymagane, wielkości i kształtu przypominające kwadrat. Patrząc na rysunek, można łatwo tworzyć własne za pomocą prostego ołówka i linijki. Zastosuj linie ściśle zgodne ze wskazówkami i zakrętami. Następnie, aby sprawdzić, jak symetrycznie papierowa torebka jest wykonana w przyszłości własnymi rękami, musisz składać obrabiany przedmiot w czterech. Kiedy wszystkie kontury zbiegają się, wzór jest prawidłowo skonstruowany. Aby jakoś wzmocnić przed ułożeniem podstaw do pracy, można przyklejać płótno szmatką. Podczas składania wyrównaj szczeliny i układaj je jeden nad drugim, aw powstałych lukach, trzymaj się za uchwyty. Mała torebka jest gotowa!

Jak zrobić worek papierowy w postaci koperty z mini-piórem?

Chcesz szybko zrobić małą torebkę? Sztuka origami przyjdzie na pomoc. Torba papierowa będzie wyglądać najbardziej dokladnie przy użyciu kolorowego, gęstego materiału. Serduszki są mile widziane. Rzeczywiście, gdy zginasz na końcu instrukcji, kontrastujący odcień sprawi, że rzemiosła będą wyjątkowo eleganckie i niepowtarzalne. Można również urządzić domową torebkę i inne przedmioty wykonane ręcznie. Bardzo stylowy wygląd na górze produktu małe crocheted kwiaty lub wstążką koronki wzdłuż krawędzi. Czy chcesz zadziwić nowe pomysły? Następnie wypróbuj się w kreatywne rzemiosło w stylu scrapbookingu. W końcu wiele pozornie niezgodnych małych rzeczy, umiejętnie zlokalizowanych w zamyślonej kombinacji, może stworzyć bardzo stylową kompozycję z efektem eleganckiej.

Opis pracy

To bardzo proste, a zarazem wyjątkowo złożona torebka z papieru. Schemat wyraźnie pokazuje cały proces pracy. Weźmy pod uwagę wszystkie etapy:

  1. Przygotuj kwadratową kartkę papieru. Złóż go ukośnie i umieść w pozycji poziomej.
  2. Górny narożnik jest umieszczony nad tkaniną, dzieląc go poziomo na dwie identyczne części.
  3. Owiń boki obu narożników.
  4. Wstępnie nałożony górny narożnik plecy.
  5. Złóż obrabiarkę w połowie pionowo.
  6. Przeciągnij małe nożyczki wzdłuż linii przerywanych wzdłuż dwóch przekątnych powierzchni górnego trójkąta, oddalając się od krawędzi 2-2,5 cm.
  7. Uwolnij dwa trójkąty owinięte na torebkę, utrwywając w ten sposób nieco niestabilny kształt. Aby naprawić strukturę, można użyć kleju.

Proponowane dwie metody z pewnością staną się różdżką-zashchalochką w przypadkach, gdy trzeba zaprezentować niewielką obecność w opakowaniu własnym. Szczególnie, jeśli są one wykonane z miłością i troską. Przecież dając prezenty jest tak przyjemny, jak ich dostanie, nieprawdaż?