501 Shares 4847 views

Infiniti QX56. Przegląd samochodu

Infiniti QX56 można nazwać poprzednik USA Nissan Pathfinder. Przemieszczenie Infiniti silnik 5,6 litra i mocy – moc 325 na 5200 obrotów na minutę. Wyświetla on maksymalny moment obrotowy 533 Nm przy 3400 vol. / Min. Taka niesamowita wydajność dla samochodów terenowych są dystrybuowane automatycznie elektronicznie w proporcji 0x100 do 50×50 lub przekazywane tylko na tylne koła. Podczas jazdy ośrodek podlega blokowaniu, w związku z tym, może równanie czasu na osiach. Poprzeczna blokada mechanizmu różnicowego na osi tylnych ułatwia rozkład momentu obrotowego pomiędzy kołami.


Masa tego siedem-osobowym SUV jest 2,7 m. Jednak samochód nie można nazwać zbyt nieporęczne i powolne. W przypadku Infiniti QX56 stanie rozwinąć wielkie prędkości. Dla niektórych siedmiu sekund igły prędkościomierza może przejść do 100 km / h. W przyszłości może ona przekraczać znaku 200 km / h. Jeśli się z prędkością 60 km / h, wciśnięty pedał gazu do podłogi, kierowca może czuć nawet wcięcie w fotelu. Jednak zużycie paliwa zrobił wyczyn to 30 litrów w mieście.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika amerykańskiej, Infiniti QX56 ma sztywniejsze zawieszenie. I jego średnica tarcz hamulcowych wzrosła o 30 milimetrów. Efektem tej zmiany SUV hamowania nie są już „kiwając”. Jednak to spowalnia, jak przedtem, tylko z trudem. Jest to szczególnie zauważalne podczas hamowania w sezonie zimowym. Na stromym zboczu, że nie ma sensu używać hamulca postojowego lub przekazywanie parking. W każdym razie, SUV nadal rozwijane. Dlatego Infiniti QX56 może wzrosnąć tylko trzymać nogę na pedale hamulca.

Strajki termoizolacyjne Infiniti QX56. Hałas z zewnątrz nie wnika do wnętrza, nie tylko w czasie ruchu SUV, ale w tym momencie, gdy samochód jest na biegu jałowym. System audio 333 W i obejmuje dwanaście głośniki subwoofera. Dlatego nic nie może odwracać uwagi od pasażerów, aby cieszyć się muzyką.

Bardzo komfortowe warunki wewnątrz kabiny. Oprócz wygodne siedzenia z przodu, dwa oddzielne fotele tylne są zainstalowane. Pasażerowie kolana, znajdujące się z tyłu, nie działają na przednim siedzeniu, ponieważ odległość do nich jest bardzo duża. Oznacza to, że nawet najwyższy koszykarz może bezpiecznie zatrzymać się w plecy. Za przednimi siedzeniami w suficie zamontowany monitor LCD. On jest w stanie grać jak napędy CD-DVD lub złapać sygnał telewizyjny. Dlatego pasażerowie w kabinie samochodu terenowego, nie będą się nudzić. Ponadto, tylne zawieszenie wyposażone Pneumoelements, więc łatwo pokonuje wszystkie nierówności drogi.

Ale pasażerowie, który znajduje się w trzecim rzędzie, mają własną kontrolę klimatu. Ale udaje albo kierowcę lub osobę, która siedzi w pobliżu. Trzeci rząd może pomieścić nie tylko dzieci, ale nawet dorosłych. Ten punkt po raz kolejny podkreśla wyjątkową przestronność wnętrza Infiniti QX56. Cena tego samochodu w USA wynosi średnio $ 56 700 dla modelu z napędem na tylne koła.