870 Shares 4272 views

Nat. minut zwróci uwagę dziecka

Szkoła … Zmień lekcje i przerwy, stałego napięcia, koncentracji uwagi w klasie wpływa na stan zdrowia dziecka i rozwoju fizycznego. Coraz częściej słyszymy narzekania na pogorszenie ogólnej kondycji fizycznej naszych dzieci jest w szkole. Nawet sam, Wirginia Sukhomlinsky twierdził, że powodem słaby występ leży w złym stanie zdrowia uczniów. Nauczyciel może pomóc dziecku poprawić swój stan zdrowia w momencie, gdy dowiaduje się w szkole. Wesołych nat. minut pocieszyć dziecko, dać mu szansę na odpoczynek, aby przełączyć się z jednej czynności na drugą. Często te przerw nauczyciele wzmacniają wesołej muzyki lub prezentacji. Zatem oni podnieść nastrój dzieci i pragną dostrzec materiał szkoleniowy. Mimo wielu nauczycieli przeciwko takiej przerwie w klasie. Miejmy zrozumieć.

Jak wdrożyć w lekcji?

Profesjonalne umiejętności nauczyciela pozwala mu prawidłowo wstawić pauzę w lekcji uczniów do łagodzenia zmęczenia. Dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiek i psychologiczne cechy dzieci. Jeśli nauczyciel widzi, że zmniejsza się wydajność, zwiększa całkowitą liczbę błędów, które negatywnie wpływają na realizację zadań – jest to wyraźny sygnał do przeprowadzenia regenerujący pauzę. Nat. minut często prowadzone na lekcji 20 minut, ale można pracować szybciej i jeśli jest to konieczne. W tym czasie nauczyciel używa swojej wiedzy ogólnej połączenia pomiędzy ruchami i procesu edukacyjnego. Pozwoli to na korzystanie z różnych form aktywności fizycznej w celu przywrócenia funkcjonalności, percepcji i uwagi. Nat. minuty klasy należy przeprowadzić w ciągu 5 minut. Reszta jest ważne dla dziecka, daje możliwość zdobycia nowej energii.

Co w użyciu?

ćwiczenia zdrowotne podczas zajęć, przerw, mające na relaks, ćwiczenia na oczy, aktywnych gier w odstępach – nie jest to pełna lista tych „Moments” Podczas procesu uczenia się w szkole. Rodzice mogą również stosować taką pauzę w domu z domow dziecka. Ćwiczenia promować rozluźnienie poszczególnych grup mięśniowych. Dziecko sam nie może pozbyć się tego stresu. Trzeba nauczyć go na relaks. Nat. minut przyczynia się do zapobiegania chorobom układu krążenia, ułatwia oddychanie, wspomaga normalne życie dziecka. Praktyka aktywnych pauz do prowadzenia ćwiczeń sportowych jest z powodzeniem stosowany w szkole podstawowej. Po tych treningów, zgodnie z KD Ushinsky: „… dziecko odda spędzić dziesięć minut żywy uwagę, a zastąpi Ci bardziej senny niż zajęć tygodniowo.”

przykładem

Podczas pauzy jak nat. minut, dzieci nie tylko recytować, ale także pokazać różne ruchy.

Jak żyć? – zwymiotować swoje ręce na boki.

Jak idziesz? – są na miejscu.

Jak są uruchomione? – działa na miejscu.

W nocy spać? – pokazują, jak sen.

Jak wziąć? – wyciągnąć ręce …

Fiz zabaw. minut cheer pozwolić dziecku pomóc rozwijać koordynację i przyczynić się do przywrócenia opieki.