89 Shares 8363 views

Jak latać z Moskwy do różnych linii lotniczych Emirates

Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo federalne, składający się z 7 dzielnic, z których każda stanowi odrębny formacja pod przywództwem Szejk – absolutnego monarchy. Sami UAE kieruje Prezes, który działa w roli Sheikh najbogatsza część kraju – Abu Dhabi.


W kraju jest niezwykłe dla jej złóż węglowodorów, wpływy ze sprzedaży, które umożliwiają odtworzenie tutaj nowoczesne cuda świata. Tu, w środku pustyni, można znaleźć park kwiatów, rezerwat przyrody na wyspie Sir Bani Jaz, który uratował rzadkich gatunków zwierząt, podziwiać przepych architektoniczny Meczet Sheikh Zayed, która może pomieścić 40.000 wiernych, odwiedzić centrum kultury i rozrywki i biznesu w kraju – Dubai.

Tour w ZEA jest wart okupu królewski – tydzień w zwykłej klasie hotelu może kosztować 1700 $ za osobę bez systemu „all inclusive”. Chociaż gorące wycieczki w ZEA można znaleźć w cenie 17-18 tysięcy rubli (ze śniadaniem). Ale trzeba być ostrożnym, ponieważ można dostać się do arabskiej wioski bez infrastruktury lub kosztu nie może zawierać lot. Stan z przeciętnego rocznego dochodu na mieszkańca ponad 20 tysięcy dolarów. Nie może być dość tanie. Dlatego też coraz częściej z Rosji w tym kraju są wysyłane do mieszkańców stolicy, które, oczywiście, są zainteresowani jak latać z Moskwy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W całym kraju jest 10 lotnisk, ale głównie loty turystyczne przybyć na międzynarodowym lotnisku w Dubaju, który może trwać do 80 mln. Rocznie. Fly może być kilka lotów z Domodiedowo lotów, z których każdy sam określa, ile leć z Moskwa do ZEA (w zależności od typu samolotu). Obecnie pasażerowie są transportowane na potężnego Airbusa 320, na której lot trwa około 5 godzin.

Dla tych, którzy muszą wiedzieć najbliższej minuty ile leć z Moskwa do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, informujemy, że w okresie od 26.10.2013 Emirates Airline Company samolotów będzie latać przez 5 godzin lub 5 godzin. 20 min., Samoloty Sri Lanka Airlines – 5 godzin. 5 min, kwantów dróg oddechowych. – płynnie przez 5 godzin. Loty wykonywane są zgodnie z harmonogramem i okazją do lecieć do kraju w danym dniu.

Ze względu na fakt, że niektóre lotniska UAE otrzymuje loty z całego świata, można rozważyć lot do stolicy z systemu dokującego. Na przykład, w Abu Zabi można dojechać w Mińsku w ciągu 6 godzin i 25 minut, a w Dubaju z tego samego miasta – 6 godzin. W tym przypadku, jak latać z Moskwy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, będzie zależeć od tego, co transport dotrzemy do Mińska, jak wielka jest przedział pomiędzy przybyciem do stolicy Białorusi i wyjazdem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Taka opcja dla tych, którzy wyrusza w podróż nie jako turyści i chcesz zaoszczędzić pieniądze, ponieważ najdroższe są zazwyczaj bezpośrednie loty.

ZEA to kraj nie tylko z rozwiniętej infrastruktury turystycznej i wiele atrakcji. Tutaj można kupić biżuterię, antyki, skóry, futra i innych. Na rynku turystycznym oferuje liczne wycieczki na zakupy do ZEA, którego lepiej jest wybrać te, które wchodzą w czasie festiwali handlowych (od połowy stycznia do połowy lutego). W tym okresie, można kupić naprawdę wysokiej jakości materiał z rabatem ponad 40%, a także wziąć udział w losowaniu w sztabki złota, samochodów i innych luksusowych przedmiotów.