860 Shares 3465 views

Jak zawiązać chustę na głowie? 5 sposobów

Noszenie chusty dla kobiet to nowoczesny wystrój i przyjemny dodatek obraz. Niektóre płci pięknej jak akcesorium na głowie jest uważana za integralną część, takich jak wschodnie piękności. Z gołą głową dla nich nie do przyjęcia. Ale pomówmy o tych kobiet, dla kogo ta sprawa nie jest niczym więcej niż wielki dodatek. Oznacza to, że dla nich, będziemy rozmawiać o tym, jak zawiązać chustę na głowie.


Metoda №1. opatrunek

Chusteczka składane tak, okazało się z małego paska o szerokości około pięć centymetrów. Dysponujemy nim u nasady włosów (na czole), tak, że skupiają się na samym szczycie. Końce chusteczką zacisnąć węzeł, sprawdź, czy jest to wygodne (nie zbyt mocno i jeśli tam nie ślizga), a jego końce są wyrzucane przez ramię.

Sposób №2. Bandaż z klamrami

Pięknie wiązać chustę na głowie , jak to możliwe i tak oryginalny sposób. Musimy małą klamrę. Chusteczka być złożone w taki sam sposób, jak w pierwszym przypadku, linia. Znajduje się on w mostku i końce są gwintowane przez klamrę. Następnie włosy są poprowadzone przez utworzoną pętlę i dokręcić chusteczkę. Klamra powinna być na górze, w środku. Końce fabryce Chusteczka pod włosy i przeciągnął się w węzeł.

Metoda №3. klasyczny

Kilka osób nie wie, jak wiązać chustę na głowie w ten sposób. Jednakże, powiemy o tym w każdym razie. Ponieważ jest to bardzo wygodne, proste i piękne. Szal złożyć po przekątnej. Części, w której pokrywa jest stosowana do czoła, a końce zacząć od głowę, w pobliżu szyjki i dokręcić na węzeł. Tak więc, mamy coś w rodzaju kapelusza. Końce szala jest możliwe, aby uzyskać z powrotem, z powrotem, lub lewym ramieniu.

Metoda №4. nietypowe turban

Jak zawiązać chustę na głowie? Włosy powinny być podzielone na dwie części, i to samo zrobić z chusteczką (podzielić). Umieszczenie go na górze jeden koniec owijana wokół lewej strony zagięcia, rozdziela się drugi – wokół przeciwległych loki ubocznych. Po cewki są gotowe, muszą trzymać nad głową tak, że są one przekraczane w koronie. Następnie możemy je uruchomić z powrotem blisko szyi, a pozwalając na długość włosów, robi to samo, to znaczy, że je uruchomić na górze. Końce chusteczką mocowane przez węzeł.

Metoda №5. Jak zawiązać chustę na głowie? Łuk na stronie

Ta metoda z użyciem chusteczka mądrzejszy wykorzystanie na rozpuszczonych włosów. Dodamy nasz pasek akcesoriów, jak to miało miejsce wcześniej, a my związać w sposób grecki gumy na głowie (włosy podczas płynący przez to nie jest potrzebne, to nie ma szalik nad włosami). Jej końce są wiązanej w dziobie w świątyni (lewy lub prawy).

To nie wszystkie sposoby, aby zawiązać chustę na głowie. W rzeczywistości istnieje wiele więcej, ale mówić o tym wszystkim po prostu niemożliwe. Wykazanie wyobraźni, będzie można wymyślić nową odmianę stosowania tej uniwersalnej rzeczy. Nie bój się eksperymentować z szalikiem – jest idealny do dekoracji głowy i szyi.