778 Shares 4040 views

Przegląd modelu BMW 116: dane techniczne, opinie

W 2004 roku nastąpiło zdarzenie, które wielu czekało. 116. Recenzje naszych oczach pojawił BMW dowiodły, że nowy produkt nie pozostawił obojętnym kierowców.


To wrażenie obecności tego tylnej klapy napędu tylnej i momencie obrotowym 150 N / m, przy 4300 obr / min. I to jest bardzo ważne dla mieszkańców dużych miast, BMW 116 posiada doskonałą zwrotność i zwartość. Jeśli zagłębić uwzględnieniem podstawowych wskaźników, widzimy, że pojemność silnika wynosi zaledwie 1,6 litra i moc tego urządzenia to 115 KM

Należy również zauważyć, że operacja maszyna dosyć łatwe, ponieważ ma skrzynię 5-biegową i doskonały system ABS. Należy zauważyć, że dwa zawieszenie wyposażone w stabilizator, w pełni wykonywać funkcje przypisane im się z producentem, więc komfort modelu na wysokim poziomie.

Jeśli mówimy o układzie hamulcowym, jest okrągła. Również w obecnych systemach, takich jak BMW 116 trakcji i stabilności kierunkowej. Opinie kierowców powiedzieć, że kontrola tego modelu jest dość proste, zwłaszcza jeśli masz wspomaganie kierownicy, która pozwala bez wysiłku, wprowadzić ostre zakręty i manewrować na drodze.

Według ogólna wydajność modelu BMW 116 jest również lepszy od swoich rodaków. ten pojazd Długość 4227 mm Wysokość 1430 mm i szerokości 1751 mm. Nawet przy tak skromnym komfortu wielkości i pojemności w danym pojeździe na wysokości. Ale tu jest wielkość bagażnika jest słaba: tylko 330 litrów. Jeśli złożyć tylne siedzenia, to jest możliwe, aby zwiększyć swoją objętość prawie 4 razy.

Należy zauważyć, że poziom toksyczności wskaźników samochodowych w pełni spełniają standardy, co jest bardzo ważne w tym momencie. Po pewnym czasie, producenci BMW 116 wydany jego zmodyfikowaną wersję, który został wyznaczony BMW 116d. Wydajność i parametry środowiskowe w tym urządzeniu jest znacznie wyższa niż w przypadku innych modeli BMW. Nowy hatchback jest dostępny zarówno w pięciodrzwiowej, a wariant trzydrzwiowy. Ponadto, wydajność silnika została zwiększona: teraz stało się wysokoprężny 4-cylindrowy. A jej objętość jest zwiększona (od 1,6 do 2 litrów), a moc pozostaje taka sama.

Rozwój tego samochodu została przeprowadzona za pomocą specjalnego modelu ze skuteczną dynamiki, jak również funkcje, takie jak elektryczne wspomaganie kierownicy, regeneracji energii podczas hamowania. Ważne jest również, że użyto opon o niskim oporze toczenia. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska samochód dzisiaj, tak jak wskaźnik emisji dwutlenku węgla wynosi tylko 118 g / km. Ale na gospodarkę BMW 116d może być oceniana na zużycie paliwa, która nie przekracza 4,4 litra na 100 km.

Dodatni wynik można przypisać fakt, że jest to dość proste – wystarczy 1295 kg. Ale nie można nazwać tego modelu zwykle mały samochód jak dane o wysokiej prędkości, a wszystkie inne wskaźniki inaczej. Maksymalna prędkość, która może rozwijać samochodu wynosi 200 km / h, nie mówiąc już o tym, że 100 kilometrów na godzinę po cichu ma żadnych problemów dla niektórych 9,8 sekundy. A wszystko to jest BMW 116, którego cena jest w pełni uzasadnione przez komfort i przyjemność czerpana podczas podróży.