700 Shares 8624 views

Po ponownym zainstalowaniu systemu Windows 7, jak skonfigurować Internet: instrukcja

Dziś będziemy rozmawiać ze sobą o tym, co zrobić, po ponownej instalacji systemu Windows 7. Jak skonfigurować Internet w systemie operacyjnym? Że możemy potrzebować? Jak długo trwa proces? Wszystko to dzisiaj i będziemy rozmawiać. Zacznijmy od tego, że omówimy niektóre aspekty procesu przygotowania.

przygotowanie

Co zrobić, jeśli nie wiesz, co zrobić, po ponownej instalacji systemu Windows 7, jak skonfigurować w Internecie, tak aby zaczął działać normalnie, a potem niech sobie w tej trudnej materii.

Pierwszą rzeczą, jaką musimy sprzętu, aby wejść do sieci World Wide Web. Teraz może to być cokolwiek – od modemu USB do tradycyjnego modemu ADSL. Dla każdego urządzenia ma swój własny sposób konfiguracji. Jest ich dzisiaj i analizujemy.

Ponadto, jeśli myślisz o tym, co zrobić po ponownej instalacji systemu Windows 7, jak skonfigurować Internet tak, aby działało w porządku, trzeba zaopatrzyć się w czasie i cierpliwości. Dość często, awarie mogą wystąpić w systemie operacyjnym i problemów, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i spowalnia proces konfigurowania sprzętu. Więc spróbujmy cię teraz do podjęcia działań.

Przygotowanie systemu

Nie wiem, jak połączyć się z Internetem po ponownym zainstalowaniu systemu Windows 7? Należy nie tylko przygotować się, ale również prawidłowo przygotować system operacyjny. Pomoże to zmniejszyć ryzyko wystąpienia awarii i usterek do minimum. Zwłaszcza po „czystej” instalacji na komputerze.

Czego potrzebujesz? Instalacja sterowników do wszystkie podłączone urządzenia. Z wyjątkiem modemu, oczywiście. Dzięki niemu będziemy pracować później. Zamiast wziąć wszystkie dyski ze sterownikami, które masz (karta sieciowa, karta graficzna, karta dźwiękowa , itd.) I po kolei je na komputerze. Po przeprowadzeniu tej procedury, nie zapomnij, aby ponownie uruchomić.

Teraz możemy myśleć, co robić po ponownej instalacji systemu Windows 7. Jak skonfigurować Internet? Zrób to dość łatwe, jeśli wiesz, gdzie zacząć. Spróbować poradzić sobie z bardziej „stary” sprzęt, a następnie zaczynają przechodzić do innowacji.

ADSL-modem

Więc zaczynamy ze sobą do najpopularniejszego podłączenia do sieci World Wide Web. Ponadto czynnikiem jest obecnie uważana za najstarszą metodą. Oznacza to połączenie za pomocą modemu ADSL.

Nie wiem, jak przejść po ponownej instalacji systemu Windows 7 konfigurację Internet? Musimy przede wszystkim do podłączenia urządzenia do komputera. Aby to zrobić, należy podłączyć przewody do odpowiednich gniazd na „polu”, a jeden koniec „głównym” provodochki powinni trzymać się z komputerem. Jest podłączony do specjalnego złącza karty sieciowej (nie można mieszać). Następnie można włączyć komputer i dostać się do pracy.

musimy zainstalować sterowniki dla urządzenia. Odbywa się to za pomocą płyty instalacyjnej, która zwykle przychodzi w zestawie z urządzeniem. Gotowy? Następnie przejdź do „Panel sterowania”, a następnie – w „Sieć i Internet”. Nie znaleźliśmy „Zarządzanie Network and Sharing Center”, a następnie wybierz w dolnej części okna „Utwórz nowe połączenie”.

Jeśli nie masz internetu po ponownym zainstalowaniu systemu Windows 7 można kontynuować nasze działania. W wyświetlonym oknie wybierz „Połącz z miejsca pracy” , a następnie „Nie, utwórz połączenie.” Użyj „Moje połączenie z internetem VPN.” Następnie kliknij na „Internet odłożyć ustawienia”, wprowadź adres IP w polu „adres internetowy”. Zadzwoń jakoś połączyć, utworzyć hasło i oszczędzać.

Powrót do „centrum sterowania siecią”. Przekonasz się, że pojawiła się nowa gra. Na nim należy kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybierz „Właściwości”. Będziemy pracować w zakładce „Zabezpieczenia”. Connection Type wybierz „Tunneling Protocol”, a także szyfrowanie danych – „Połącz, nawet bez szyfrowania.”

Myślisz o tym, jak połączyć się z Internetem po ponownym zainstalowaniu systemu Windows 7? Przejdź do zakładki „Network”. Tick "Internet Protocol w wersji 6 (TCP / IPv6)" i zapisz. Ponownie, przejdź do „Właściwości połączenia”. Teraz, w sekcji „Network”, kliknij na właściwości „Protokół internetowy w wersji 4” i wpisz adres IP w oknie dialogowym i maski podsieci (które należy poinformować dostawcę). Pozostawić pozostałe pola puste. Zapisać zmiany. To wszystko.

USB

Możesz myśleć, co robić po ponownej instalacji systemu Windows 7, jak skonfigurować Internet do normalnej pracy z komputerem za pomocą USB-modem? Z reguły nie trzeba niewiele lub żadnych działań.

należy zacząć od modemu (z kartą pre-SIM jest włożona do niego) do „maszyny”. Najlepiej jest podłączenie urządzenia do gniazda, gdzie będzie łatwiej dostać. Następnie należy zainstalować sterowniki i specjalny program do pracy z modemem. Aby to zrobić, można użyć dołączonego dysku lub trochę poczekać – Instalacja zwykle odbywa się automatycznie po podłączeniu urządzenia.

Gdy proces się zakończy, będziemy mogli wejść do menedżera programu, wprowadź (numer telefonu i hasło podane do ciebie) nazwy użytkownika i hasła, a następnie bezpiecznie korzystać z połączenia internetowego. Jak widać, nic skomplikowanego.

USB routera

A oto kolejny bardzo interesujący sposób korzystać z Internetu. Ta użycie USB routera. Wraz z nim problemów, co do zasady, nie ma trochę mniej niż przenośny modem.

Aby rozpocząć, należy włożyć kartę SIM i baterię sprzętu. „Maszyna” ładować za pośrednictwem specjalnej ładowarki, a następnie podłącz przewód do złącza USB. Włącz urządzenie i zainstalować niezbędne sterowniki. Są one umieszczone w zestawie do „Simcoe” i routera.

Teraz będziesz musiał czekać na instalację specjalnego menedżera dostępu do sieci. Gdy proces się zakończy, będzie można korzystać z Internetu bezpiecznie. Będzie to wystarczy wpisać login i hasło, po włączeniu na routerze. To wszystko dzieje. Jak widać, nic nadzwyczajnego lub specjalnego.

Wi-Fi

Jeśli zauważysz, że nie masz internetu po ponownej instalacji systemu Windows 7, ale ma podłączenie do sieci World Wide Web komputera z urządzeniami Wi-Fi, nie martw się: można dość szybko odzyskać dostęp.

To wymaga obecności sieci Wi-Fi na mapie. Jeśli nie jest to możliwe, można zakupić specjalną antenę do tego przedsięwzięcia. Zainstalować sterowniki urządzeń, a następnie kliknij na małą skalę w zasobniku. Tam, wybierz swoją sieć i kliknij „Połącz”. Jeśli trzeba wprowadzić hasło kilka razy. Po chwili pojawi się skala zaczęła się zapełniać, a komputer zgłosi udane połączenie. Można korzystać z Internetu.