859 Shares 4580 views

„Rozpadające świąt”: aktorów i roli ulubionego filmu 80

Którzy pokolenie lat 80-tych nie przywarła do telewizora, kiedy przyszedł chetyrohseriyny filmu na podstawie powieści słynnego pisarza Anatolij Rybakow „wakacje kruszą?” Podmioty takie jak zawarte w każdym domu, aby opowiedzieć historię zwykłego radzieckiego chłopca o imieniu Siergiej Krasheninnikov. Jego przebój pod wpływem wątpliwej biznesmena, zbierać netsuke, aw rzeczywistości przestępczej i zapisać jednocześnie zasada moralna, które pozwoliły uciec z niebezpiecznej firmy – ulubionym głównej intrygi filmów.


Rola gwiazda Basil Funtikova

Dziś nikt nie ma wątpliwości, że sukces filmu jest w dużej mierze ze względu na doskonały wybór bohatera, granego przez doświadczonych już w tym czasie Wasilij Funtikov. Chociaż bardzo młody człowiek był tylko 17 lat, kiedy wystąpiła w „wakacje kruszonką”. Aktorzy, którzy wykonali Sergei znajomych też byli młodzi, a to przyciąga do ekranu z rówieśnikami z całego Związku Radzieckiego. doświadczenie bazylia ze względu na fakt, że zaczęły pojawiać się w wieku dziewięciu lat. On już miał poważne prace w „Ghostbusters” i „Kamerton”. Ale tak był los tej najsłynniejszej roli będzie grał, jako dziewiąte równiarki. Po ukończeniu studiów w przyszłym Shchukin School, Funtikov przebywał w zawodzie, stając się aktorem teatru i kina. Ale dla wszystkich wciąż Croche (pseudonim głównego bohatera) – Frank i dociekliwy chłopiec, utrzymania samoocenę.

W historii, młody człowiek spędził wakacje bez rodziców. Pozostawiony sam sobie, wpada w sferze wpływów pewnej Vladimir Nikolaevich, którego wszyscy po prostu o nazwie Veen. Zebrał wokół siebie grupę facetów, aby pomóc mu radzić sobie z zbierając dane japoński (netsuke) i był zaangażowany w jego brudnych sztuczek. Funtikova bohater przechodzi drogę dorastania i zrozumienie tego, co jest dobre, a zło, podłość i prawdziwa przyjaźń. Kiedy był dzieckiem sam Basil był poważnie zaangażowany w grze na skrzypcach, prawdopodobnie grzywny muzyk soul pomógł mu dotrzeć do serc swoich rówieśników.

Film „kruszonka wakacje”: aktorzy i roli młodych

Przede wszystkim w nowej spółki Sergey Krasheninnikov poszedł bokser o imieniu Konstantin Marczenko. Syn profesora, odkrywa tragiczną historię ojca i nieatrakcyjne roli odgrywanej w jego śmierci Veen. Polowanie na figurek przedstawiających rysunek chłopca, jest nie tylko główną fabułę, ale także sprawdzianem, wykazujących każdy z dojrzałości. W roli bokser zagrał Gennady Kuznetsov, student GITIS. On, jak Funtikov, wkrótce dołączył do oszczędny, z 12 lat po rozpoczął pracę w radiu w programie „Pioneer Świtu”. Rola inteligentnym, Athletic młody człowiek stał się centralnym jego życiu. Filmografia Kuznetsova nie bardziej znaczące role. Gennady później pracował w radiu i telewizji, był asystentem i doradcą wpływowych politycznych.

Kto inny z młodych zagrała w filmie „Wakacje kruszą?” Aktorzy i role zostały rozdzielone w następujący sposób.

Peter grał Shmakov Vladimir Sirota. Absolwent GITIS był również aktorem w jednej roli, krótko służył w teatrze. Majakowski.

Rola odgrywana przez Igor Vladimir Salnikov, zmarły w 2003 roku. On opracował bardziej interesującego życia twórczego. Brał udział w 18 produkcjach filmowych, grał w moskiewskich teatrów.

Obrazy damskie ucieleśnieniem Olga Bityukova (Vera) Vera Nowikowa (Zoe). Bityukova był już znany na cały kraj przez film „Moskwa-Cassiopeia” dalsze jej kariera była niejednoznaczna. W latach 90. wyszła z zawodu, ale teraz za jego barkach ponad 50 ról filmowych. Vera Nowikowa, mimo pracy w teatrze. Wachtangowa, lepiej znany jako żona aktora C. Zhigunova.

Held aktorów filmu „Dom Crumbling”

Mężczyzna kolektor ołów Lesnikova (Veen) odgrywał teatr "Lenk" Vladimir Koretsky. Zmarł w 2016 roku na 84 lat, w randze Honored Artysta RFSRR. Ma bogatą biografię artystyczną, które okazało się być nie tyle ról gwiazda, takie Veenu. Kości rodzice grał dobrze znanych aktorów dzisiaj – Love Strizhenova (matka) i Vladimir Zamanskiy (ojczym). Pierwszym z nich jest matką aktora i reżysera Aleksandra Strizhenova, Artysta Ludowej Rosji. Zamanskiy jak w czasach sowieckich promowanych do tytułu Artysty Ludowego RFSRR, on jest teraz w '91.

W roli babć, którzy oszukują Foresters kolektor, z udziałem Niny Ter-Osipyan (Elena) i Elena Tyapkina (wdowa). babcia Wiery Ludmiła grał Vrublevskaya, która rozpoczęła filmografia w latach trzydziestych. Rola artysty Krasnukhin grał Boris Gusakov. Absolwentka Instytutu Swierdłowsku teatrze, później ukończył Moskiewskiego Teatru Artystycznego, grał na deskach teatru w Moskwie. I przestał działać w kompleksie do kina domowego 90. A kto pamięta jeszcze film „wakacje kruszą?” Aktor zostaną przedstawione poniżej.

heroes epizody

Dyrektor Gregory obrazy wykonane przez Aron, który był w stanie odebrać tych bohaterów, którzy wydawało się, że wszedł na ekranie życia. Zjawisko filmu jest to, że, jak się okazało, dla wielu z nich udział w telewizyjnym serialu był sukces i pozostaje jedynym w twórczej kariery. Bardzo przyjemny i atrakcyjny dla widzów był obraz „Wakacje kruszyć.” Aktor – jest przede wszystkim zwiedzających. Jego niezwykle grał Yu Katin-Yartsev. Konserwator przedstawiana George Svetlana. Staje pamiętnych epizodów z udziałem George'a Tusuzova (czytnik), Vitaly Yakovlev (tyrana), Vladimir Burlakov (kolektor), Vladimir Kachan (komentator). Każdy, kto widział ten film w 1980 roku, spadł pod wpływem fascynujący VoiceOver niepowtarzalnym Zinovy Gerdt.